מעיקה או חברה? המזל שלך יכול לגלות איזו אמא תהיי

בטח בגיל ההתבגרות קרה לך לא פעם שברגע של בכי ועצבים על אמא שלך הבטחת שלעולם לא תעשי את הטעויות שהיא עשתה. אבל החיים יותר מורכבים מזה וכשמגיעים לרגע האמת מבינים שאי אפשר באמת לצפות מראש איזה סוג של הורים נהיה. אז כדי לעזור לך לקבל קצת יותר מושג לגבי העתיד שצופה לך ולילדים העתידיים שלך, החלטנו לבדוק מה למפה האסטרולוגית יש להגיד בנושא. בטוחה שאת רוצה לדעת את התשובה?

 

גדי

אימהות ממזל גדי הן הסלע האיתן של המשפחה. הן הדבק שמחזיק אותה ביחד, שומר עליה ומחזק אותה. את תעבדי קשה כדי לדאוג לילדים שלך ותהיה לך תחושת מחויבות עמוקה לכך. את תציבי לילדים שלך גבולות ברורים ותספקי את כל הצרכים שלהם. עם זאת, אימהות ממזל גדי עשויות לדאוג הרבה ולקחת הכול יותר מדי ברצינות.

דלי

החדשות הטובות הן שאת כנראה הולכת להיות צעירה לנצח. אימהות ממזל דלי הן נערות נצחיות ומשוחררות. הן אימהות נהדרות בגלל שהן שומרות על ראש פתוח מאוד והילדים יכולים לדבר איתן על הכול. אל תדאגי, גם כשתהפכי לאמא את תישארי בעניינים ואפילו תדברי בסלנג של הצעירים. זה חלק מהאופי שלך וגם שינוי הסטטוס הכל כך חשוב הזה לא יכול לקחת את זה ממך.

דגים

זה מזל של אימהות שאוהבות לטפח ולהעצים את ילדיהן. אומרים שיש לך לב מזהב ובמקרה שלך זה באמת נכון. את הולכת להגן בכל מחיר אל הילדים שלך ולתת להם תמיד אהבה ללא תנאים. עם זאת, את יכולה להיות לפעמים קצת עוקצנית וממורמרת בגלל שלא תמיד קל לך להגיד את מה שאת באמת מרגישה, אבל כשזה יגיע לילדים שלך את תהיי קשוחה, נחושה ולא מתפשרת.

טלה

מבין כל המזלות, האימהות בנות מזל טלה הן הבטוחות והעצמאיות ביותר. את תאהבי את הילדים שלך כמובן, אבל לא תקריבי לחלוטין את העולם האישי שלך בשבילם. את לא תהיי מההורים שמוותרים על הכול בשביל הילדים ותצליחי למצוא גם זמן לעצמך כדי לחדש את מאגרי האנרגיות ולהיות אמא טובה יותר. כאמא את תהיי חסרת פחד וכזאת שהילדים ירגישו בטוחים לדבר איתה על הכול. את תתאמצי מאוד כדי להפוך את העולם למקום קצת יותר טוב בשבילם. עם זאת, כנראה תהיה לך נטייה להיות תחרותית מדי. זה אומר שאפשר כבר עכשיו להצטרף ל"אמהות משקיעות".

שור

אימהות בנות מזל שור ידועות כיציבות, צפויות ונטולות דרמות. כאמא את תספקי עמוד שדרה חזק ויציב למשפחה שלך, תדאגי לשגרה קבועה ובריאה והילדים שלך יידעו בדיוק למה לצפות בכל יום. את תהיי שם בכל האירועים החשובים של הילדים ותוודאי שאת לא מפספסת אפילו אחד. את תהיי הסלע האיתן שהם זקוקים לו כל כך והם ידעו שלעולם לא יחסר להם דבר.

תאומים

בואי נרגיע אותך ונגיד שרוח הנעורים כנראה הולכת לנשוב במפרשים שלך לעוד הרבה מאוד זמן. את אנרגטית וצעירה, וכך תהיי גם בתור אמא. את תלמדי את הילדים שלך לחיות עם סקרנות, שמחת חיים ודמיון פורה. את תהיי מעודכנת בכל הטרנדים הכי חמים גם בגיל מבוגר ותעודדי את הילדים שלך לחשיבה יצירתית ומקורית. עם זאת, את יכולה להיות גם מפוזרת מדי ולהתקשות להציב להם גבולות.

סרטן

לאימהות בנות מזל סרטן יש אינסטיקנטים אימהיים מפותחים מאוד – אולי יותר מכל מזל אחר בגלגל המזלות. זאת בגלל שאת מחוברת מאוד לרגשות שלך והרבה יגידו שפשוט נולדת להיות אמא. את תאהבי את התפקיד החשוב הזה ותהיי מסורה במאה אחוזים לילדים שלך. היום את בטח יכולה להיות קצת ביישנית, אבל הילדים ישפרו את הביטחון שלך ויעצימו אותך. מנגד, את עלולה לגונן עליהם יותר מדי ולהגיב בהגזמה לדברים רעים שקורים בדרך. בשבילך המשפחה היא הכול וגם אם לא תראי את זה תמיד, הילדים שלך ידעו את זה מצוין.

אריה

כולם מכירים אותך כבחורה הכי כיפית בחבורה, שאי אפשר שלא לאהוב אותה. גם בתור אמא את תהיי כיפית ויצירתית, ואנחנו יכולים להגיד בביטחון שהילדים שלך ייהנו מזה שאת האמא שלהם. את תהיי פעילה מאוד ותמיד תחשבי על דברים כיפיים לעשות איתם. עם זאת, את עלולה לפעמים להיות מרוכזת בעצמך ודרמטית מדי, גם כאמא. את תאהבי מכל הלב, וגם תכעסי מאוד כשצריך, אבל האותנטיות שלך והסירוב לעטות מסיכה ליד הילדים הם שיגרמו להם להעריך אותך כל כך.

בתולה

את תהיי האמא המסודרת והמאורגנת שכל האימהות האחרות יקנאו בה. הילדים שלך ירגישו מוגנים ומלאי ביטחון בזמן שאת תדאגי לבריאות, לתזונה ולכלכלת המשפחה. את תהיי אמא חכמה, ותישארי מעודכנת בכל המידע החיוני שיכול לעזור לך במשימה הכל כך מורכבת הזאת. יהיה לך חשוב להיות האמא הטובה ביותר לילדים שלך ואת תעשי הכול כדי שזה יקרה. עם זאת, את אולי תהיי לפעמים שיפוטית מדי והילדים עלולים לחשוש לדבר איתך.

מאזניים

אימהות בנות מזל מאזניים מעולות בביצוע כמה משימות במקביל וידועות בהגינות ובסבלנות שלהן. את תהיי בין האימהות היצירתיות ביותר בגלגל המזלות ותעבירי לילדים שלך את האהבה לאומנות ולתרבות. את תדעי גם לקחת הפסקות ופשוט להנות מהדרך ולא תתעכבי על הפרטים הקטנים והלא חשובים לאורך התהליך. עם זאת, את עלולה להיות גם מעט "סנובית" במפגשים עם אימהות אחרות.

עקרב

לאימהות במזל הזה יש שליטה עצמית וחוסן נפשי מאוד גבוה. הסטנדרטים שלהן גבוהים מאוד והן מצפות הרבה מהילדים שלהן כי הן יודעות כמה הם שווים. הן מתכוונות למה שהן אומרות ותמיד שמות את המשפחה שלהן במקום הראשון. כאמא, הקשיחות והעמידות שלך גם במצבים קשים תהווה דוגמה מצוינת לילדים שלך. עם זאת, את יכולה להיות לפעמים חולת שליטה ולהגיב בהגזמה שדברים לא מתנהלים כמו שאת רוצה. את לא תהיי רק אמא, אלא גם המפקדת של המשפחה.

קשת

המזל שלך מאפיין נשים הרפתקניות וחכמות. את תחשפי את הילדים שלך לסוגים שונים של רעיונות, חוויות ותרבויות ותעודדי אותם לחשיבה מעמיקה וביקורתית. גם כאמא תמשיכי להיות ספונטנית ומשוחררת, ויש מצב שהאימהות האחרות יקראו לך "חיית מסיבות". הילדים שלך ייהנו ממך מאוד, אבל לפעמים תהיה חסרה להם מסגרת ברורה של חוקים ומגבלות שדרושה להתפתחותם.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: