זוגות המזלות הכי רעילים אחד לשני

האסטרולוגיה אומרת לנו המון על התאמה זוגית בחיים שלנו, עם מי אנחנו יכולים להתחבר יותר וממי כדאי לנו להתרחק כדי לא להיפגע. ברור שיש מזלות שיכולים לנהל מערכת יחסים גם אם הם ממש שונים אחד מהשני באופי שלהם, אבל ישנם שילובים בין מזלות שיכולים להרעיל כל אחד מהצדדים עד כדי ריבים נוראיים. מי מהשילובים הכי רעיל אחד לשני?

 

 

אריה

אריה

 

 

סרטן

סרטן

 

הכימיה בין מזל אריה ומזל סרטן יכולה להיות פנטסטית, אבל ברוב המקרים היא לא מחזיקה מים בכל הנוגע בהתמודדות היומיומית אחד עם השני. שניהם לא ממש רואים עין בעין ברוב המקרים, ותכונות האופי השונות שלהם יכולות להביא לפיצוצים חוזרים ונשנים. מזל סרטן מאופיין בבטחון עצמי הרבה פחות בולט מאשר זה של האריה, לכן הקיצוניות הזו יכולה ליצור מצב תלותי ומעיק, כזה שאחד מבני הזוג נמצא בצילו של האחר ומרגיש נחות ממנו. מזל סרטן הוא גם הרבה יותר אמוציונאלי ממזל אריה, לכן הדרמות שיכולות להיווצר יגרמו לחוסר איזון בין השניים.

 

גדי

גדי

 

דלי

דלי

 

שני המזלות האלו מייצגים נחישות ואופי מאוד חזק, לכן זו גם הסיבה לכך שהם נמשכים האחד לשני. אבל מצד שני, זו גם הסיבה העיקרית לכך שהם גם נפרדים אחד מהשני אחרי שלא יכולים להתמודד עם העקשנות של האחר. בעוד שמזל גדי נותן דגש רגשי במערכת היחסים, מזל דלי פונה יותר לפן הפרקטי, כאשר זה הצד היותר משמעותי מבחינתם. הריבים בין שניים אלו מתאפיינים או בצעקות עד לב שמיים, או בנסיון לטאטא את הבעיות עמוק מתחת לשטיח, כדי לא להתמודד עם הניגודים ביניהם.

 

מאזניים

מאזניים

 

שור

שור

 

שני מזלות אלו דווקא מאוד דומים מבחינת ההתייחסות שלהם לצד האמוציונלי של הזוגיות. שניהם יאהבו ויעריצו את בן הזוג עד כלות, אבל עדיין ירצו לשמר את האינדיבידואליות שלהם בצורה שלא תגרום להם להיות נשלטים תחת כוחו של הצד השני. הניגודיות בין הרצון שלהם להיות כל הזמן יחד, לבין הרצון לשמור על העצמאות שלהם, מביאה אותם למצב של שחיקה ותסכול מהקשר הזוגי, באופן שגורם להם להתרחק מבלי לדעת באמת למה.

 

נכון שישנם מזלות שהקשר הזוגי ביניהם נראה אבוד מראש, אבל אם אתם כבר נמצאים עם אותו מזל במערכת יחסים אוהבת, נסו למצות את הטוב ביותר שאתם יכולים. אבל, חשוב גם לזכור שיש קשרים שפשוט לא יכולים להתקיים בטוב לאורך זמן, וחבל להתנגד לזה כל פעם מחדש. אם אין התאמה, תיפרדו כידידים והמשיכו למקום בו ריבים לא משחקים תפקיד בכלל.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: