תחזית לכלל המזלות -חודש נובמבר

רוצים לדעת מה מצפה לכם בחודש נובמבר לפי המזל שלכם? מצאו את המזל שלכם ברשימה ותוכלו לתכנן בצורה טובה את החודש שלכם!
אם תרצו לקרוא על כל המזלות, תוכלו להמשיך לגלול למטה ולראות פירוט של כל המזלות.

זודיאק

 

גדי

החודש כדאי שתנצלו את הרגע ומערך הכוכבים שלצידכם באופן שיועיל לכם ויוציא אתכם מסיטואציות שאתם לא מרגישים בהן נוח. יתכן וזו תהיה מערכת יחסים שהגיעה לקיצה וכעת צריך לסיים דברים על מנת להמשיך הלאה. לקראת סוף החודש אתם תרגישו מוטיבציה ליישם רעיונות מעניינים שנמצאים בראשכם כבר זמן מה, וכעת יהיו לכם האנרגיות להוציא אותם מהתאוריה אל הפועל.

דלי

החודש הנוכחי הולך להיות עמוס וקדחתני, גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזית. שימו לב לבריאות שלכם, אם אתם חשים שיש משהו שדורש בדיקה אל תדחו אותה למועד מאוחר. דאגו להיות כמה שיותר בסביבה חיובית ואופטימית, צרו שיחות אינטלקטואליות עם הסובבים אתכם על מנת לשמור על ערנות וגירוי מנטלי, כזה שיחזק אתכם ויעורר אתכם אנרגטית.

דגים

אלו מביניכם שעדיין מתלבטים מה לעשות עם עצמם מבחינה מקצועית, יוכלו למצוא כמה תשובות מעניינות במהלך חודש נובמבר. הכיוון שאתם מחפשים כבר הרבה זמן יתחיל להתבהר והתחושה שלכם שהדברים מתחילים להיות פרקטיים יותר תציף אתכם באופטימיות. יתכן ותיפרדו מאנשים שדרכם כבר לא מסתדרת באותו כיוון שלכם, אין מה לראות בכך סוף העולם אלא התחלה של הזדמנויות חדשות.

טלה

החודש יהיו דברים שלא תוכלו לדחות עוד מבחינת סגירת קצוות וסיום מטלות, לכן הערכו בהתאם כיוון שזה הולך להיות חודש מאוד אקטיבי ומעט עמוס. מבחינה של האנשים הקרובים אליכם, יתכן וחברים מסויימים יהפכו לפחות אטרקטיביים בעיניכם בעקבות מעשה כזה או אחר שיגרום לכם לפקפק באמינות שלהם. שימו לב לצרכים הגופניים שלכם ואל תזניחו עניינים בריאותיים.

שור

החודש הזה יביא איתו הזדמנות חדשה להכרות רומנטית, כזו שתעורר את הסקרנות שלכם מבחינה עתידית. יתכן וזה יהיה מישהו מעברכם שיחזור שוב לחיים שלכם, ויתכן שזה יהיה אדם חדש לחלוטין. אל תתנו לתחושות של תסכול שילוו אתכם החודש להשתלט על מצב הרוח הכללי שלכם. תחשבו קדימה, תהיו בחברת אנשים אהובים ודאגו למלא את הלו"ז שלכם בהרבה תכניות.

תאומים

החודש אתם תרגישו שאתם מוצפים באינפורמציה לגבי כל מיני אספקטים בחיים שלכם ויהיה לכם מעט עומס במחשבות. אתם צריכים להתנהל באופן מסודר ושקול, על מנת שלא תלכו לאיבוד בכל המידע שיגיע אליכם. יתכן וזה ישפיע גם על החלטה חשובה שאתם עומדים לעשות, כזו שתגרום לשינוי מהותי בחיים שלכם.

סרטן

החודש יתכן ותיתקלו במצב בו אתם מנסים להשיג אדם שאינו פנוי עבורכם, מבחינה רומנטית וזוגית. אל תתנו לסיטואציה הזו להוביל אתכם למצב של ייאוש ודכדוך, אלא פיתחו את הלב שלכם כלפי אנשים שכן פנויים עבורכם, על מנת שלא תחמיצו הזדמנות להכיר מישהו נפלא. נסו לשלב בין האנרגיות שאתם מוציאים בתחום האהבה לאלו שאתם מקדישים לעבודה, על מנת לשמור על מצב מאוזן.

אריה

יתכן ותרגישו במהלך החודש כאילו אנשים חשובים בחיים שלכם לוקחים אתכם כמובן מאליו. אל תתנו לזה להוריד אתכם למקום של דכדוך, אלא תהיו אקטיבים ודברו על התחושות שלכם באופן גלוי. זכרו שמה שאתם מצפים לו יכול להגיע מהר יותר אם היוזמה תבוא מצדכם, לכן אל תהססו לאגור את האנרגיות שלכם לכדי עשיה ותקשורת אקטיבית.

בתולה

החודש אתם תרגישו מאוד תחרותיים מבחינה תקשורתית עם אנשים הסובבים אתכם ביומיום, כאילו שאתם במין תחרות אינטלקטואלית איתם שלא מניחה לכם. זכרו שגם אם יש לכם דעה מוצקה לגבי נושא מסויים, אתם עדייין צריכים לבטא אותה באופן שלא ירחיק מכם אנשים. מבחינה כלכלית, החודש יראה סימנים חיוביים ללקיחת סיכונים בדבר השקעה כזו או אחרת.

מאזניים

חודש נובמבר יביא איתו תהיות לגבי דברים שיושבים עליכם עוד מהעבר הרחוק. שדים מהעבר אולי יצוצו פתאום מבלי שציפיתם להם, כאלו שניסיתם לקבור בחול כבר מזמן. תחושות של כעס ותסכול יזדחלו אליכם, בייחוד אחרי שחשבתם כבר ששמתם את הכל מאחוריכם. זכרו שלא תמיד יש לכם שליטה על הכל, ולפעמים צריך פשוט לתת לדברים לעבור בדרככם עד שיתנקזו החוצה.

עקרב

האופי הדומיננטי והלעיתים אגרסיבי שלכם יכול להוביל למתיחות יתר החודש, כזו שיכולה להוביל לפיצוץ עם אנשים הקרובים אליכם. יש לכם את היכולת לשלוט במצב מבעוד מועד ולא לתת לעניינים להתלקח אל מעבר להגיוני. נכון, יכול להיות שתחוו ביקורת ושיפוטיות מהצד האחר, אבל אתם יודעים בדיוק מי אתם וכיצד עליכם להתנהל בצורה הנכונה לכם.

קשת

חודש נובמבר יהיה חודש מאוד חברתי ועתיר בהבעה עצמית כלפי חוץ. אתם תרגישו במיטבכם ותהיו מאוד בולטים בנוכחות שלכם במעגלים החברתיים בהם אתם נמצאים. תחושות קודרות שליוו אתכם בחודשים הקודמים יתבהרו יותר והאנרגיות מלאות השמחה והמוטיבציה ימלאו אתכם באופן מוחצן. גם אם לשיחות כאלה ואחרות שתשתתפו בהן לא יהו תוצאות מהותיות על מהלך העניינים, אתם עדיין תרגישו שאתם מסירים מעצמכם עול ששרה עליכם בזמן האחרון.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: