הורוסקופ לתאריך: 02.11

גדי

היום הוא יום ממש מוצלח לארגן מפגש חברתי רב משתתפים, בו תוכלו להחצין את הכישורים החברתיים שלכם ולהיות מסמר הערב. אנשים סביבכם מעריכים את ההקשבה והעידוד שאתם מספקים כעצה חברית, ולחלופין אתם נהנים מהאינטרקציה הערה שגורמת לכם להיפתח יותר ויותר.

דלי

הרווקים מבניכם ירגישו את הצורך לבחון מחדש את האופן בו הם מתנהלים בקשר זוגי או לקראת קשר חדש, על מנת לשפר את ההתנהלות בתחום חיי האהבה. אולי אתם צריכים להקשיב יותר לצד השני ולהיות יותר פשרניים, גם בדברים שנחשבים אצלכם לעקרון בל יעבור.

דגים

אתם מרגישים צמאים לאקשן, פעילות כזו או אחרת שתוציא מכם ארגיה באופן חוויתי. זה יכול להיות בילוי נהדר עם בני הזוג שלכם, דוגמת חוויה הרפתקנית מלאת ריגוש שתחזיר אתכם הביתה עם טעם של עוד. אל תחששו להציע רעיונות נועזים.

טלה

יש לכם נטיה להגיב באופן נחפז ומעט אגרסיבי בכל פעם שאתם מרגישים שמנצלים אתכם או לוקחים אתכם כמובן מאליו. השתדלו להימנע היום מהתלקחות כזו או אחרת עם חברים, בני זוג או עמיתים לעבודה, על מנת למנוע מצב של ריב לא נעים. שיקלו צעדיכם והתנהגו ברוגע.

שור

אתם מרגישים כאילו האנרגיות שאתם משקיעים במערכת היחסים הנוכחית שלכם ירדו בימים האחרונים, וזה מציק לכם. אל תפחדו להתעמת עם עצמכם ולבחון האם אתם צריכים לקחת כיוון אחר, לסיים משהו ישן ולהתחיל משהו שאולי יתאים לכם יותר. קשה לעשות שינויים גדולים, זה נכון, אך קשה יותר לחיות במועקה ובתחושת חוסר שייכות.

תאומים

דרך ההתנהלות שלכם במערכת יחסים היא דו כיוונית, ממש בהתאם לאופי שלכם. פעם אחת אתם כולכם בפנים, בכל הכוח, ופעם אחרת אתם נעלמים ומחפשים את עצמכם בתחושת חוסר סבלנות. חשוב לאזן בין הדברים על מנת לא להגיע למצב בו אתם מרגישים תסכול מתמשך. אל תימנעו מלדבר עם בני הוזג שלכם ולנסות לשפר ביחד.

סרטן

היום זה יום מוצלח מאוד בעבודה מבחינתכם, ואתם מרגישים שאתם מצליחים לסיים משימות מעיקות שישבו לכם על הראש מזה זמן רב. עמיתים לעבודה מעריכים את היכולת שלכם לתמרן בין מספר משימות ולהגיע לתוצאות חיוביות שנושאות פרי. קחו את האנרגיות האלה והמשיכו למנף את עצמכם, רק זכרו לתעדף סדר עדיפויות, על מנת לא להיכנס לעומס.

אריה

מצב הרוח שלכם היום מרומם מעל הממוצע. אתם מרגישים צורך בלתי פוסק לדבר עם אחרים ולשתף אותם בתחושות שלכם. המצב הזה גורם לכם להיות מאוד פופולריים בקרב הסובבים אתכם, כיוון שיכולות התקשורת שלכם כידוע מעולות ומעוררות שיחה מעניינת. אל תשכחו שבכל שיחה יש להקשיב ולא רק לדבר.

בתולה

מומלץ מאוד שתקשיבו לעצות שאנשים קרובים נותנים לכם היום בדבר עניינים כספיים שיושבים עליכם לאחרונה. כמובן שיש לכם את מלוא היכולת להגיע למסקנות באופן בלעדי, אבל לפעמים חשוב גם לקבל כמה נקודות מבט שאולי לא ראיתם, כיוון שהייתם בתוך העניין זמן רב לבדכם.

מאזניים

היום תתחילו להקדיש מחשבה מרובה למצב הגופני שלכם, ולעניין הבריאותי הכללי. אין זמן טוב יותר מאשר להתחיל שגרה של פעילות גופנית נכונה ורציפה, על מנת לשמור על הגוף שלכם לאורך זמן ולשפר את התחושה היומיומית. אל תזניחו את עצמכם לפני שיהיה מאוחר מדי.

עקרב

עולות בכם מחשבות על שינוי קו מבחינה מקצועית. אולי רצון בקידום או מעבר לתפקיד אחר ממה שאתם עושים כעת. אל תהססו לבחון אופציות במקום העבודה שלכם, ואפילו במקומות אחרים שאולי יהיו יותר מתגמלים. כמובן שהדברים צריכים להתנהל בשיקול דעת ולא באופן אימפולסיבי.

קשת

אתם נמצאים בתחושות נפלאות היום וזה גורם לכם לרצות ולכבוש את העולם. אתם מקבלים השראה מכל מיני דברים שקורים לכם במהלך היום, וזה נותן לכם רעיונות יצירתיים וברי ביצוע. אל תתנו לביקורת של אנשים להוריד לכם את המוטיבציה, אלא לכו עם מה שהלב והראש שלכם מנחים אתכם.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: