הורוסקופ לתאריך: 01.11

גדי

אתם מאוד רגישים וערים לצרכים של בני המשפחה שלכם ומחפשים לאזן את העניינים למצב של רגיעה והרמוניה בין כולם. הדאגה שלכם כלפיהם ניכרת בכל מחשבה ומעשה שאתם עושים למענם, וזה אחד הגורמים המגבשים ומקרבים שאתם מעניקים למסגרת המשפחתית שלכם. ההערכה שלהם אליכם מוחצנת ואתם מרגישים ככוח משפיע בנוכחות היומיומית שלכם אצלם.

דלי

יש תחושה של מתיחות באוויר, בייחוד בכל הנוגע לאינטרקציה שלכם עם בני משפחה ובני הזוג שלכם, לכן זה יהיה יום טוב לנסות ולהפחית מעט מהעומס ולפשר בין הנוגעים בדבר. אתם כל הזמן מחפשים אישור לכך שאתם מתנהלים באופן נכון, ולמרות שזה יכול להיות מעייף, אתם עדיין מרגישים שזה נותן לכם בטחון ואופטימיות להמשך ההתנהלות.

דגים

הנוכחות החברתית שלכם בולטת יותר מתמיד ואתם מרגישים שכולם סביבכם מעוניינים לשמוע את דעתכם לגבי נושאים שונים. גם בעבודה ההתרחשות סביבכם ערה וגוברת, וזה נותן לכם מוטיבציה להשקיע יותר ויותר בכישורי האינטרקציה שלכם עם אנשים בחייכם. קחו בחשבון שגם אם אתם נתונים למבחן או תחת ביקורת כלשהי, זה לא אומר שההתרחשות סביבכם שלילית, אלא כזו שאתם יכולים ללמוד ממנה על עצמכם.

טלה

העניינים האישיים שלכם לא ממש מתנהלים על מי מנוחות לאחרונה. אתם מרגישים שחברים ובני משפחה לא ממש מעודדים אתכם בדרך בה בחרתם בנושא מסויים, וכי הם יותר מרוכזים בעצמם מאשר בכם. אל תתנו לזה להוריד אתכם, אלא מנפו את התובנה האישית שלכם לכדי הסקת מסקנות עצמאית ושלמה.

שור

היום אתם מרגישים שאתם מנסים להתחמק מבן הזוג שלכם כיוון שיש תחושה של ריב באוויר. קחו בחשבון שכשאתם מתחמקים משיחה איתו אתם מתחמקים בעקיפין גם מהתמודדות שלכם בעניין מסויים, לכן כשעולה הצורך בפתירה של בעיה ספציפית, אל תלכו סחור סחור אלא שימו את הכל על השולחן.

תאומים

אתם חווים יום של עימות ותסכול במקום העבודה, כזה שמציג בפניכם אתגר מקצועי ואישי אותו אתם צריכים לעבור. אל תילחצו או תפעלו מתוך תוקפנות ומגננה. חישבו טוב על הדברים אותם אתם רוצים לומר וכלפי מי להפנות אותם, על מנת לשמור על מצב בו ידכם על העליונה.

סרטן

היום אתם מרגישים אנרגיות נהדרות שעוטפות אתכם, גם מבחינה פיזית וגם נפשית. אתם מרגישים חזקים, בכושר ועם הרבה מוטיבציה להספיק כמה שיותר מטלות לאורך היום. שימרו על פעילות גופנית שאתם מבצעים באופן שגרתי, ואם אינכם עדיין נמצאים במסגרת כזו או אחרת, דאגו לנכס לעצמכם אחת.

אריה

אתם מרגישים שעברתם שינוי משמעותי לאחרונה, אך באופן מצער אתם לא מרגישים שבן הזוג שלכם מבין אתכם, או מתאים עצמו להתנהלות החדשה. זה לאו דווקא מתריע על פרידה קרובה, אלא זו יכולה להיות הזדמנות נהדרת לבחון את היחסים שלכם ולראות אם ניתן להעמיק את הקשר כהתחלה חדשה.

בתולה

הזדמנות מעניינת עומדת על הפרק היום, בייחוד מכיוון של בן זוג פוטנציאלי להכרות חדשה. היו ערים למה שמתרחש סביבכם ואל תעצמו עיניים בפני דברים, כיוון שכל דבר יכול להיות סימן כזה או אחר למשהו חדש שעומד להיכנס לחיים שלכם. אם ישנם אנשים שמנסים לתפוס את תשומת הלב שלכם באופן גלוי, אל תתעלמו מהם.

מאזניים

אתם מוצאים עצמכם יותר ויותר מתחברים לפרוייקטים משותפים בעבודה, כאלה שכוללים פעילות בצוות יותר מאשר משימות אינדיבידואליות. יש לכם הזדמנות ליצור קשרים חדשים ואפקטיביים עם עמיתים לעבודה, ולמנף עצמכם באופן מקדם שיפתח אתכם הלאה. אל תתנו לזה לעבור מבלי להיות פרו-אקטיביים.

עקרב

אנשים בסביבתכם מראים התעניינות מסוקרנת ורבת פליאה, שנשענת על הכריזמה החזקה שלכם ועל האטרקטיביות שאתם משדרים כמכלול. אל תשכחו שהיחס הזה שמופנה אליכם הוא לא מובן מאליו, ואתם צריכים לטפח את הקשרים החברתיים שלכם באופן שיראה הדדיות גם לצד השני.

קשת

האנרגיות שלכם היום בשיאן וזה מדבק! אתם מרגישים קלילות ורצון מתגבר לצאת לבלות הערב, ואין באמת מי שיאמר לכם "לא". אתם מחצינים עוצמה ואטרקטיביות וזה מושך אנשים להתקרב אליכם יותר, במיוחד כאלה שמעוניינים בכם אל מעבר לידידות בלבד. שימו לב להתרחשות סביבכם על מנת להיות פתוחים לקשר חדש.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: