הסתיו מדכדך אתכם? כדאי שתבדקו את מצב הצ'אקרות שלכם

מרגישים קצת דאון לאחרונה? כאילו העולם אפרורי ואין סיבה לחיות? בואו נרגע, קודם כל. אלו בסך הכל חילופי העונות וכן, Winter is coming... ברור שיש רבים מאתנו שמקבלים דכאון קל לקראת העונה הקרה, ולרוב זה קורה בגלל חוסר איזון רוחני שמגיע מצ'אקרות לא מאוזנות. הצ'אקרה השורשית שלנו שאחראית על תחושת בטחון ורוגע יוצאת מקו הנורמלי וזה משפיע ישירות על תחושות חרדה, עצבות וחוסר מנוחה.

 

via GIPHY

 

כיוון שלצ'אקרה זו יש תכונות ארציות שמגיעות מחיבור לאלמנט האדמה, לרוב אנו מרגישים כאילו האדמה נשמטה תחתנו ואנחנו לא ממש מחוברים בחלל הזה שבין שמיים לארץ. העולם סביב נראה זניח ואנחנו מוצאים את עצמנו מרוכזים בתחושת הדכדוך שלנו, בלי להרים את הראש. אבל, אם נדע איך לשמור על האיזון ההרמוני של הצ'קרות שלנו מבחינה רוחנית יהיה לנו קל יותר להחזיר את הרוגע וההקלה לעצמנו, בייחוד בתקופות מעבר שמטלטלות אותנו. הכי חשוב מבחינתכם הוא לשמור על רמות אנרגיה גבוהות. אל תסתגרו בבית, או גרוע מזה – מתחת לשמיכה, אלא תתכננו לעצמכם פעילויות שונות על מנת לעורר את עצמכם אנרגטית. קחו פרויקטים יזומים בעבודה, קבעו מפגשים עם חברים ובני משפחה, אולי אפילו תרשמו לאיזה קורס העשרה. המלצה שלנו – נסו לתרגל יוגה. התורה עתיקת היומין הזו לא סתם מקבלת הדים גם אלפי שנים לאחר שנחשפה לעולם. היתרונות הרבים שלה מבחינה אנרגטית, רוחנית ופיזית הוכחו פעם אחר פעם, ואנשים בכל העולם מטיבים עם החיים שלהם באמצעותה.

עוד רעיון שירומם את הנפש שלכם הוא ריקוד. כן כן, ריקוד זו דרך נהדרת להעלות את רמת הסרטונין בגוף ועל הדרך איזה חיוך ענק על הפנים. זה כיף, זה מוזיקלי, זה חברתי וזה אקטיבי, אז אל תהססו לרגע לשים את נעלי הריקוד שלכם ולהתחיל לקפץ באוויר.

 

via GIPHY

 

בעצם, כל סוג של פעילות גופנית שתעשו ישפיע מיידית וישירות על המצב הנפשי שלכם. גם אם זה טיול רגלי בחוץ, הליכה לחדר כושר, חוג כלשהו שאתם אוהבים או מעוניינים לנסות – כך רמות האנרגיה שלכם יעלו פלאים, ויעשירו את שגרת היומיום שלכם עד שתשכחו למה היה לכם אפור בלב.

לא רק ספורט, אלא כל דבר שאתם אוהבים לעשות ירים אתכם למעלה. אוהבים לכתוב? לעסוק באומנות? לקנות בגדים? לצאת לבלות? צאו ועשו את כל הדברים האלה ופשוט תתחברו למה שמניע אתכם מבפנים. הרבה פעמים שגרת החיים משכיחה מאתנו את הדברים המהנים שצריך לעשות כחלק מהשבוע, וברגע שאנחנו נותנים לעצמנו את הרגעים האלו זה מיד משפיע על מצב הרוח לטובה.

לכו להנות, תזכירו לעצמכם מה גורם לניצוץ הזה בעיניים שלכם, ותרימו ראש למעלה, יש אחלה נוף בחוץ.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: