4 המזלות שלעולם לא יבגדו בכם

יש אנשים שיכולים להבטיח לכם את העולם כולו עטוף בסרט מתנה. הבטחות של אהבה, של בטחון וחברות, אבל דיבורים כמו חול ואין מה לאכול. כשמדובר במערכות יחסים, כנות ומחויבות זה הבסיס להכל בעצם, ואם אתם לא מרגישים שאתם יכולים לבטוח בבני הזוג שלכם, מה אתם בעצם עושים שם? אז גם כאן האסטרולוגיה נכנסת להילוך גבוה ומציגה בפנינו את 4 המזלות הנאמנים ביותר, אלה ששווה להכניס עמוק אל תוך הלב.

 

 

 

דגים

בני מזל זה הם אנשים מאוד מחוייבים בכל הנוגע למערכות יחסים וחברויות בחיים שלהם. כשהם אוהבים, הם יתנו את כל המרץ, האהבה והזמן שלהם לצד השני, בלי לחשוב פעמיים. הם לעולם לא יבגדו בכם, זה פשוט לא מעניין אותם, כי העיניים שלהם מונחות עליכם ועליכם בלבד. יש להם הערכה חזקה למושג של זוגיות, והם מתייחסים ברוב כבוד והגינות כלפי מי שהם אוהבים.

 

 

שור

מזל זה מחפש כל הזמן אחר יציבות ובטחון במערכת יחסים. כשהצד השני מוצא חן בעיניו השור ירצה לחיות איתו באושר ועושר, בלי דרמה או משחקי כוח מיותרים. מזל זה מאמין בזוגיות שמבוססת על כנות ותקשורת, גם אם זה לא תמיד נעים. הוא יעדיף להתמודד עם המצב בגלוי מאשר לא לדבר על הדברים ולפזול החוצה.

בתולה

 

בני מזל בתולה הם מלאי תשוקה ואהבה, לכן כשהם אוהבים את בן הזוג באמת, זה יהיה כחוויה רוחנית ופיזית גם יחד. כל הישות של מזל בתולה מוכוונת לכדי הזוגיות בה הוא נמצא, ובכיוון החצי השני שלו. מזל בתולה שונא צביעות וחובר יושרה פנימית, ויש לו חוש שישי בכל הקשור בלחשוף בגידות או תחושה של זיוף. מזל זה מצפה להגינות מלאה מהצד השני, כשהם שהוא עצמו לא יחשוב להתנהג אחרת.

 

מאזניים

בני מזל זה שונאים עימותים שכוללים דרמה רגשית וריבים מלאי כעס. הם מבקשים לשמור על שגרת חיים שלווה ורגועה עם כל מי שכלול במעגל החיים שלהם, בני זוג, בני משפחה, חברים, עמיתים לעבודה, ואפילו עוברי אורח שהם פוגשים לאורך הדרך. הם מאוד רציונליים בהתנהלות שלהם, ואם ירגישו שכבר אין להבה בקשר נוכחי, הם יסיימו אותו לפני שיפנו את העין והלב שלהם לכיוון אחר.

 

 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: