עקרב- חוזקות וחולשות בדרך להצלחה

מזל עקרב, משתייך למזלות המים ומתאפיין בעומק רגשי חזק, מסתורין וכנות כדרך חיים. בני מזל זה מאוד נחושים ובעלי תשוקה גדולה לחיים, בכל דבר ודבר שהם עושים ומנסים להשיג. הכתבה הבאה מציגה 5 תכונות חזקות ו-5 תכונות חלשות יותר שמאפיינות את העקרב, במסלול החיים ובדרכו להצלחה רצופה.

 

עקרב

 

עוצמה שלא ניתן להתעלם ממנה

תושיה

אומץ לב

תשוקה

חדות אבחנה

דינמיות

 

אלה הן 5 התכונות שמביאות את העקרב להיות ישות אנושית איתנה וכזו שלא ניתן להתעלם ממנה. העקרבים הם יצורים מאוד אינטליגנטיים, פיקחים וכאלה שמסוגלים לגבור על מכשולים במאמץ יחסית קטן. הם נהדרים בפתרון בעיות באמצעות חשיבה יצירתית ומחוץ לקופסה. יחד עם אופי נחוש ונועז, אין באמת מי שיעמוד בדרכם בדרך להצלחה.

העקרבים ניחנים בסט ערכים מאוד גבוה, והם לעולם לא יוותרו על משהו שהם מאמינים בו. הגינות וכבוד עצמי הם אלמנטים שחרוטים להם על העור, והם תמיד ילכו אחרי הלב שלהם, גם בעניינים מקצועיים וחברתיים. גם אם הם נראים מרוכזים בעצמם או כאילו שהם לא משתתפים בשיחה או ההתרחשות החברתית, ההפך הוא הנכון. הם מאוד חדי אבחנה וכל הזמן סורקים את מצב הארועים.

עקרבים אוהבים להיות ייחודיים, לכן הם תמיד חושבים איך אפשר להתפתח יותר, להיות דינמיים עם שינויים בחיים ותמיד למצות את הטוב מכל סיטואציה. ככה הם מסוגלים להיות הטובים ביותר בכל דבר ודרך שהם בוחרים, באמצעות שימת לב לפרטים, יוזמה ותעוזה.

 

מכשולים שבדרך

אין מה לעשות, יש גם תכונות שנחשבות חולשה בדרך להצלחה:

סודיות

חשדנות

שתלטנות

קנאות

תוקפנות

 

סקרנות מתמדת וחיפוש אחר משמעות החיים, אך זה גם אומר שעקרבים יכולים להיות מאוד חשדניים לגבי מהלך הדברים סביבם. האינסטינקטים שלהם מאוד חדים ויש להם עניין חזק עם שיתוף ואמון בבסיס כל אדם ודבר. לכן הם גם חייבים תמיד להיות בשליטה, וקשה להם לשחרר את המושכות למישהו אחר. חשוב להבין שלא תמיד ניתן לשלוט בהכל מהכל, וצריך גם לדעת לתת לדברים את החופש שלהם לזרום. אחרת זה ללכת עם הראש בקיר.

הקנאה היא עוד אלמנט שיכול להכשיל עקרב, כיוון שהוא מאוד קשור ומחובר לאהבה, לקריירה ולדברים טובים שקורים לו בחיים באופן כללי. אם עקרב יחשוב שמישהו מנסה לאיים על הדברים האלו או ינסה לקחת אותם לעצמו, התוקפנות לא תאחר לצאת ויש מצב שיהיו נפגעים בשטח. כיוון שיש לעקרב רגישות מאוד גבוהה, גם הכעס שלו נמצא בסקאלה גבוהה ולכן ההתפרצות שלו יכולה להיות הרסנית. האישיות העמוקה של העקרב והמודעות העצמית הגבוהה שלו משלבת בין כל התכונות האלו באופן מאוד סוער וכזה שלא משעמם איתו לרגע.

יחד עם זאת, חשוב לזכור שצריך לאזן בין הדברים, גם על מנת להיות רגועים יותר מבחינה נפשית, וגם על מנת לסלול דרך חלקה להצלחה בחיים.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: