מה יגרום לו לאבד בך עניין על פי המזל שלך?

משיכה היא עניין קריטי בכל קשר, והיא בעצם הגחלת ששומרת עליכם מעוניינים אחד בשני, מסקרנים אחד את השני, מדליקים אחד את השני. אבל, קורה מידי פעם שיש איזה פיהוק שמתגנב לתוך העניין ופתאום הוא כבר לא ממש מוצא בך עניין. למה? בואי נראה מה המזל שלו אומר על זה.

 

גדי

לגדי אין ממש סבלנות לנשים שלא מסוגלות לתפקד ביעילות ולעשות כמה דברים בבת אחת. הם אוהבים נשים איטיליגנטיות ובעלות עומק ושנינות, אז אם תקדישי את רוב השיחות שלך איתו ללק ג'ל, כנראה שהוא יאבד עניין.

דלי

במילה אחת – שקר. דלי שונא חוסר כנות ומבחינתו זה קש ששובר גב של גמל. אם הוא יתפוס אותך מחרטטת אותו כנראה שכבר תראי מזוודה עם כל הבגדים שלו מחוץ לדלת. תהי פשוט את, כנה, אמיתית ונאמנה.

דגים

גבר דגים נמשך מאוד לנשים שמחצינות קלילות וכיף, לכן אם תהי קשה או טרחנית, הוא כנראה ישחה נגד הזרם שלך. אם תורידי את ההתלהבות שלו ממשהו או תהי פארטי פופר, הוא לא ירצה לעשות איתך שום דבר ויעדיף לחפש פרטנר אחר לעניין.

טלה

קשים להשגה, ככה הגברים הטלאים אוהבים להחצין את עצמם, אבל אם הטלה ישים לב שאתם רודפת אחריו קצת יותר מידי זה יוריד לו ממך והוא לא ירגיש שיש לו אתגר. המרדף זה מה שעושה לו את זה ולכן הדברים חייבים לבוא גם מהצד שלו.

שור

גבר מזל שור לא אוהב שמשחקים איתו ולא מעריך אם את גורמת לו לצאת מגוחך. אין לו זמן למשחקי חיזור מתמשכים ומתגרים אז כדאי שלא תמתחי את החבל יותר מידי. השוורים יודעים מה הם רוצים בחיים, והם לא אוהבים לבזבז את הזמן שלהם על דברים חסרי תוחלת.

תאומים

גברים בני מזל זה הם מאוד חדי אבחנה ומדוייקים בראיה שלהם לגבי הפרטים הקטנים, לכן גם הדבר הכי קטן שיעצבן אותם בך יכול להרחיק אותם לעבר אופק אחר. אם את רוצה למשוך אותם עם אטרקטיביות תדאגי להיות אסטתית וממוקדת בכל רגע נתון.

סרטן

לעולם אל תנסי לגרום לגבר מזל סרטן לקנא לך בגלל מישהו אחר, זה יחזור אליך כמו בומרנג. אף גבר סרטן לא מעוניין להתחרות על הלב שלך עם מחזר אחר והוא לא אוהב שיש מישהו שמערער על החשיבות שלו בעיניך. אם תהי מחוייבת אליו במסירות, הוא לא ירצה להסתכל הצידה.

אריה

הימנעי מלקשקש לו בקומקום כל הזמן, זה מטריף אותו. אם את רוצה להשאיר את האריה לצידך, אל תאביסי אותו בדיבורים חסרי שחר או תוכן. האריות מקבלים סימולציה מנטלית משיחה ערה ואינטיליגנטית כאשר שני הצדדים מביעים את עצמם, ולא רק אחת...

בתולה

בנות, גבר בן מזל בתולה שונא שמתבכיינים לו. אין לו עניין לשבת מנגד בזמן שאת מתלוננת כל יום על מר גורלך בכל דבר קטן שאינו באמת בעל משמעות. גבר בן מזל בתולה יעריך יותר אישה עצמאית ויוזמת שפותרת את הבעיות שלה באופן יצירתי ובעל בטחון.

מאזניים

תהי בטוחה בדרך שלך ובהתנהלות שלך בחיים, וזה מה שידליק את מזל מאזניים ביחס שלו אליך. גבר מאזניים אוהב נשים בעלות דעה חזקה משל עצמן שיודעות מה הן רוצות מעצמן ומאחרים, ולוקחות את זה בשתי ידיים החלטיות.

עקרב

מילים לא מספיקות בכל הנוגע לגבר בן מזל עקרב. ברור שהוא נהנה לקבל ממך מילות אהבה וחיבה, אבל אם תיכשלי בלהראות את האהבה הזו בצורה פיזית, כנראה שהעוקץ שלו יקמול והוא יעדיף לעקוץ את עצמו.

קשת

יש רק דבר אחד שיכול להבריח גבר קשת ממך יותר מהר ממהירות האור, וזה לחץ, לחץ מאסיבי מדוד וגובר מצדך לגבי התקדמות הקשר בניכם. קשתים אוהבים לקחת את הזמן שלהם לגבי דברים ולנהל אותו בצורה שמתאימה להם, לא למישהו אחר שמנסה להשתלט עליהם.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: