הורוסקופ לתאריך: 31.10

גדי

נראה כי הצוות שלכם במקום העבודה מעריך מאוד את ההתנהלות המקצועית שלכם ולומד מכם הרבה דברים חדשים. אתם מרגישים נהדר עם עניין ההובלה של תהליכים ועצם העובדה שיש לכם השפעה מורגשת על מהלך המשימות בפועל.

דלי

היום אתם חשים שמערכות יחסים עם בני המשפחה וחברים שלכם עולים על סוג של שרטון, ואתם לא מצליחים להבין למה. קחו את הזמן על מנת לברר עם עצמכם אם משהו בהתנהגות שלכם בזמן האחרון גרם למישהו מהם להיפגע, ואל תהיו גאים מדי מכדי לרדת מהעץ ולהתנצל.

דגים

אתם חשים שאתם נתונים היום לחסדיו של בן הזוג שלכם, ושאין לכם מקום להביע את עצמכם באופן פתוח וללא חסמים. יכול להיות שזה קורה בגלל שבן הזוג שלכם מרגיש שאתם לא מראים לו מספיק חיבה לאחרונה וזה מערער את תחושת האהבה באופן טבעי.

טלה

יהיה לכם מעט קשה היום לנהל אינטרקציה עם אנשים סביבכם, כיוון שאתם מרגישים מעט דליקים, כאילו אין לכם סבלנות לשום דבר. זכרו שזה בסדר לשחרר קיטור מידי פעם, אבל היזהרו באופן שבו אתם מבטאים עצמכם כלפי חוץ. אף אחד לא צריך להיות בקו האש שלכם.

שור

אתם מרגישים שהעומס בעבודה היום גובר עליכם ואתם חייבים לקבל עזרה ותמיכה מאנשי הצוות או העמיתים שלכם. זו לא בושה לבקש סיוע כשצריך, להיפך, אם לא תדעו לעשות זאת יש מצב שהדבר יוביל לטעויות מצדכם.

תאומים

מצב הרוח שלכם היום כעסני יותר מהרגיל וזה גורם לכם להיות חסרי סבלנות עם האנשים הקרובים אליכם ביותר. מובן שהסביבה האישית שלנו היא זו שאיתה אנחנו יכולים להתנהג כעצמנו ללא סייג, אך חשוב לראות דברים מנקודת מבט רחבה ולהבין שהם לא צריכים לחטוף מאיתנו אש.

סרטן

תחושת בילבול מלווה אתכם היום בנוגע למערכת יחסים בה אתם נמצאים, או קשר חדש שעומד להתחיל. אתם לא מצליחים לשים את האצבע על המקור לתחושה הזו, אבל כיוון שהאינטואיציה שלכם חזקה הקשיבו ללב שלכם ואל תתעלמו מסימנים שבדרך.

אריה

אתם מרגישים כאילו שום דבר לא מספק אתכם לאחרונה מבחינה זוגית ומינית, לכן יש לכם נטיה להחליף בני זוג בקצב יחסית מסחרר, וזה לא עושה לכם טוב. קחו לעצמכם זמן איכות עם עצמכם ונסו לברר מה עומד מאחורי תחשות התסכול ואי השקט הזה. אל תזניחו את הנפש שלכם.

בתולה

היום זה יום נהדר בו אתם מוצאים את עצמכם נהנים מחברה טובה של בני משפחה או חברים, ככה באמצע השבוע. אלו הרגעים הקטנים בחיים שעושים את כל ההבדל, ולא משנה איזה יום היה לכם בעבודה, ברגע שאתם מרגישים אהובים אתם יודעים שהמזל שפר עליכם.

מאזניים

יש תחושה באוויר של חוסר יחס מצד בני הזוג שלכם כלפיכם. כדאי שתשבו איתם לשיחה על מנת לטהר את האווירה על מנת לא לדרדר את הקשר למקום לא נעים או מנותק. זה לא הזמן להתחמק מעימות או מהתמודדות כזו או אחרת, כיוון שהחיים שלכם כפי שאתם מכירים אותם תלויים בכך.

עקרב

עניינים כספיים מטרידים אתכם היום יותר מתמיד ואתם מרגישים צורך בארגון הדברים מחדש. אם אתם חשים שאין לכם את מירב האינפורמציה או היכולת להתמודד עם המצב באופן עצמאי, דאגו לקבל יעוץ מקצועי בעניין, על מנת לא להיכנס להפסדים מיותרים.

קשת

הקדישו אנרגיה וזמן לבריאות האישית שלכם, אל תזניחו את המכונה הזו שהיא הגוף שלכם, אחרת תצטערו על זה בהמשך. עשיית פעילות גופנית על בסיס קבוע תשפר לכם גם את התפקוד הפיזי ובאופן ישיר גם את רמות האנרגיה והיכולות המנטליות. דאגו לעצמכם ואל תתפתו לדחות ענייני בריאות לזמן מאוחר יותר.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: