הורוסקופ לתאריך: 30.10

גדי

היום אתם נמצאים במצב רוח מרומם ובתחושות של עוצמה מוגברת. אתם ממנפים את התחושות הנהדרות האלו למערכת היחסים בה אתם נמצאים ומתכננים משהו כיפי עם החצי השני שלכם. תוך כדי התכנון אתם נזכרים כמה נכון לכם הקשר הזה וכמה מאושרים הוא עושה אתכם.

דלי

יש תחושת שיעמום ושגרה שמלווה אתכם בנוגע למערכת יחסים בה אתם נמצאים עכשיו, תחושה שגורמת לכם להרגיש מעט מבודדים ומרוחקים מבן הזוג. עליכם לשבת ולדבר על דברים באופן גלוי על מנת למנוע מצב של כדור שלג ממנו לא תוכלו לחזור.

דגים

אתם כל הזמן מקבלים הוכחות לעובדה שאתם רומנטיקנים חסרי תקנה. המחוות הקטנות שאתם עושים לאורך היום, החיוך שמרוח לכם על הפנים כל פעם שאתם מביטים במושא האהבה שלכם, כל אלה גורמים לכם להיות יותר מתוקים מצמר גפן מתוק, וזה לא נראה לכם מוזר כלל וכלל.

טלה

אתם מרגישים שאתם עומדים למבחן כלשהו ושאתם צריכים לשים לב לצעדים שלכם בעניין מסויים. לימדו מטעויות עבר שעשיתם, אם בזוגיות ואם באופן מקצועי ונסו למנף את ההתנהלות הנוכחית לכזו שלא תחזור על אותן טעויות עבר.

שור

אתם מעט עצבניים היום וזה מביא אתכם להוציא קיטור על אנשים בסביבתכם. שימו לב לאופן בו אתם פונים או משוחחים היום עם אחרים, על מנת לא לפגוע באנשים רק בגלל שעובר עליכם יום מעט מתסכל. היו סבלניים ושקולים, וכך תראו שלאט לאט אתם מצליחים להותיר עצמכם מהתחושה המדוכדכת.

תאומים

חשוב שתזכרו שמערכת יחסים מוצלחת מבוססת על פשרות של כל אחד מבני הזוג. גם אתם נדרשים להיות רגישים למצבים כאלה ואחרים שאולי נראים לכם פחות מהותיים, אבל לבני הזוג הם רבי משמעות. נכון, לא קל להתפשר ולעשות לפעמים דברים בכוח, אבל כשיש בסיס של אהבה וחברות, כל השאר מתגמד.

סרטן

עניין אישי שחיכיתם שיגיע לקיצו אכן הסתיים ובאופן חיובי, להפתעתכם. אל תקחו את התוצאה החיובית כמובן מאליו אלא דאגו למשוך את ההשפעות הטובות שלה ולהעביר אותן באופן אנרגטי גם לאחרים סביבכם. דעו לתת ולא רק לקבל.

אריה

נראה כי אתם לא מצליחים לתקשר בצורה נעימה ורגועה עם בני הזוג שלכם היום, לכן עדיף לקחת צעד אחורה ולא להיכנס לעימות מתמשך על עניין מהותי. יש תזמון לכל דבר, ואם היום אתם רואים שדברים לא מתנהלים באופן חיובי ויעיל, היו אחראים לדחות אותם למועד מתאים.

בתולה

יש לכם הזדמנות להחצין לעולם שאתם לא רק רציניים ופדנטים כל הזמן, אלא גם כאלה שיודעים לקחת דברים בפרופורציה נעימה וכזו שמעודדת אנשים לרצות בחברתכם. התנהלות זורמת ושלווה זו תקרב אליכם גם אנשים חדשים ובני זוג פוטנציאליים לקשר חדש.

מאזניים

אנשים סביבכם מעריכים את דעותיכם באופן גלוי ומחפשים אחר ההקשבה והעצה שלכם. יש לכם יכולת השפעה מאוד סימפטית על אנשים, מה שגורם לכם לפעמים להחשב בתור מנטורים וכתף חמה להישען עליה. אתם מודעים לרעיונות הטובים שלכם וליכולת שלכם להכיל, מה שגורם לכם תחושת חמימות והערכה.

עקרב

גם אם אתם סוחבים אתכם הרבה משקעים מהעבר, היום עדיף שתשחררו מהם מעט על מנת לא לחסום עצמכם בפני אנשים חדשים שיכולים להיכנס לחיים שלכם. זכרו שהתנהגות אישית מאוד משפיעה על האופן בו החברה רואה אתכם ולכן ככל שתשדרו יותר נועם כך ירצו יותר להתקרב אליכם, גם לטווח ארוך.

קשת

אתם מחשיבים עצמכם ברי מזל מבחינת האופן בו אתם יכולים לבחון דברים ולתת את דעתכם האישית על דברים ללא סייג או חשש מעימות. יש לכם ראיה מדוייקת לגבי מצבים מה שגורם לכם לשקול המשך התנהלות בצורה שקולה ונכונה לכם, יחד עם השריית אווירה טובה כלפי הסובבים אתכם.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: