איך תתגברו על לב שבור על פי המזל שלכם?

לב שבור, המצב הזה בו אנחנו מרגישים שכל העולם חרב עלינו ובא לנו פשוט למות. אין מה לעשות כל כך חוץ מאשר לנסות להתמודד עם המצב בצורה הכי טובה לנו, ולאסטרולוגיה יש כמה טיפים בעניין, אז תנגבו את הדמעות ותתחילו לקרוא.

 

גדי

יש לכם נטיה לטחון כל דבר עד דק, לנתח כל פרט קטן שהוביל למצב הזה ולהלקות את עצמכם. שחררו, אל תחשבו מה הייתם יכולים לעשות אחרת כיוון שכנראה עשיתם בדיוק מה שהייתם צריכים.

דלי

תהיו עסוקים, פשוט ככה. תנו לראש שלכם לחשוב על כל הדברים שאתם רוצים לעשות, לבצע, לתכנן, ואל תתעסקו בשאלה "למה". אם תשדרו עסקים כרגיל זה גם מה שיחזור אליכם.

דגים

יש לכם נטיה להרגיש כל רגש אפשרי והכל מהכול. אתם עצובים, צוחקים, כועסים, מתוסכלים ותשושים, בלאגן אחד שלם שמערבב אתכם ללא מנוח. הרגעו, תנו לעצמכם קצת שלווה נפשית ואל תחששו להיות פגיעים כלפי מצבים חדשים שיכולים לעורר הזדמנות חיובית.

טלה

אתם מחזיקים את עצמכם חזק חזק, פנים חתומות וראש מורם. כשאתם נמצאים בקשר אתם מקדישים לו את כל המרץ שלכם, לכן כשהוא נגמר אתם חשים כאילו מת העולם. הוא לא, זו רק ירידה לשם עליה.

שור

יש לכם בעיה לשמוע "לא". העקשנות שלכם לא עומדת באותו קו עם דחייה, לכן אתם נלחמים בכל הכוח, גם כשכבר זה לא ממש עוזר. תדעו מתי לשחרר, זה יקל עליכם בהמשך הדרך. צאו מתוך נקודת מחשבה שאם מישהו מסרב להמשיך קשר אתכם, הוא לא באמת מישהו שתרצו עוד בחיים שלכם.

תאומים

מה שטוב בכם זו העובדה שאתם מקדישים את עצמכם ללחיות את הרגע. ההווה זה מה שחשוב, ומה שהיה ונגמר כבר לא רלוונטי. זו תכונה שעוזרת לכם להמשיך הלאה מבלי להיתקע על דברים שכבר לא נמצאים בחיים שלכם, תוך כדי שאתם מתרכזים בהנאות הבאות להגיע.

סרטן

אתם חיים באשליה, וזה ממש לא בריא. גם כשהמצב כבר ברור ומראה לכם שאין באמת טעם להמשיך בקשר, עד שהלב שלכם לא נשבר אתם מסרבים להאמין במציאות הזו. דעו מתי הגיע הזמן להניח לדברים והתמקדו בדרך חדשה שעומדת בפתח, כיוון שתמיד נפתחת דלת נוספת.

אריה

אריות מאוהבים באהבה, לכן כשהם נפגעים ממנה זה לא עוזב אותם בקלות, אלא נשאר ושוהה להם בתוך הלב. יש לכם נטיה לעבור על כל התמונות הישנות של בני הזוג ולשקוע בעצב גדול. תנקו, אל תהיו מרירים. תרימו ראש בגאון וצאו להרפתקה חדשה.

בתולה

מה שהיה היה, הגיע הזמן להמשיך עם מבט קדימה. ככה אתם רגילים להתנהל במקרה של שברון לב, פשוט שמים את הכאב מאחור וממשיכים לאהבה הבאה. אין מה לשקוע בעצבות או להסתגר מהעולם, הרי הדרך הטובה ביותר להתגבר היא באמצעות אהבה חדשה.

מאזניים

אתם מעדיפים להשאיר את האדם האהוב בחיים שלכם כידיד, גם אם זה קורע אתכם מבפנים. אתם מנסים למנף את העניין משלילי לחיובי כי זה נותן לכם תקווה להמשך הדרך ביחד, לכן אתם מעדיפים לשנות סטטוס גם במחיר של זיכוך הנפש.

עקרב

אתם מתרכזים ברגשות של עצמכם ועצמכם בלבד, ומה שקורה או לא קורה עם האקס לא מעניין אתכם. טוב הוא כן מעניין, פשוט אתם לא מראים זאת. אתם שמים מסיכה ומעסיקים את עצמכם על מנת שלא תצטרכו לדבר על הרגשות שלכם עם אחרים, וככה מעבירים עד שנקי לכם.

קשת

ריבאונד, זה הדיבור. נכון, עצוב לכם אחרי שברון לב אבל אתם מרגישים שאין זמן לבזבז אלא צריך לתת קצב לחיים. אתם מתמודדים עם התקופה הזו עם המון הומור וקלילות ומסרבים לתת לעצמכם לשכשך בבריכת הבכיינות. זו הדרך להתקדם, תוך כדי כיף והנאות החיים.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: