הורוסקופ לתאריך: 29.10

גדי

היזהרו היום עם מילים בהן אתם משתמשים על מנת להביע את עצמכם, כיוון שלפעמים אנשים נוטים להיפגע מכם, גם מבלי שיש לכם כוונה להרע. אתם מאוד מדוייקים ברצונות שלכם ויש לכם סטנדרטים גבוהים, לכן לעיתים מילה כזו או אחרת יכולה להתפרש כשיפוטיות.

דלי

באופן כללי, אתם לא ממש מייחסים חשיבות לגבולות כאלה ואחרים שיכולים למנוע מכם להשיג את מבוקשכם. היום ספציפית אתם תרגישו כאילו שום דבר לא עומד בדרככם בדרך להשגת המטרה. שימו לב רק למזג שלכם שלא יהיה טמפרמנטי יתר על המידה, גם אם תוך כדי התהליך אתם נתקלים בדברים שמעכבים אתכם.

דגים

אם יש משהו שמניח את הרוח הסוערת שלכם היום לשקט ורוגע – זה המצב הבריאותי שלכם. אתם מרגישים טוב מתמיד ויש לכם מוטיבציה לצאת מהבית ולעשות פעילות כושר או בילוי אקטיבי עם חברים. קחו את האנרגיות האלו ומנפו אותם להרפתקאות חדשות.

טלה

יתכן ויצא לכם היום לבלות את זמנכם במחיצת אנשים שדעת הרוב איננה כל כך חיובית עליהם. זה יגרום לכם מעט אי נוחות, אך אתם תרצו לתת הזדמנות למפגש הזה איתם על מנת לראות אם יש רווח אישי עבורכם לאחריו.

שור

אתם במצב רוח מאוד תרבותי היום ויש לכם חשק להנות מארוע כזה או אחר שמפעיל את הראש והרגש גם יחד. הליכה לתאטרון או למופע אומנותי כלשהו יניחו את דעתכם, ויתנו לכם תחושת סיפוק שנובעת מסיפוק מזון אינטלקטואלי לנפש.

תאומים

הקסם האישי וההקשבה שלכם כלפי אחרים גורמת לאנשים סביבכם לרצות להירתם למטרה משותפת אותה אתם רוצים להוביל. אל תורידו מן המרץ שלכם בכל הקשור בגיוס אנשים נוספים למען הצלחה משותפת, והיו ממוקדים בנוגע להמשך התהליך.

סרטן

ראשון הזה אתם הולכים להביע את דעתכם על עניין מסויים באופן נחרץ ושאינו משתמע לשתי פנים. לא משנה כמה ינסו לשנות את דעתכם בנושא, אתם תעמדו איתנים יחד עם העקרונות שלכם, למרות חוסר הנוחות שזה גורם לאחרים סביבכם.

אריה

המצב הנוכחי יגרום לכם להיות מעט יותר נוסטלגים מהרגיל, באופן שתרצו להתרפק על זכרון עבר ולנסות להחיות אותו גם כעת. הפעם, בניגוד לפעם שעברה, אתם תרצו לנסות לתקן משהו שהיה קשור בסיטואציה הזו ולגרום למצב להיות טוב יותר מאיך שהתנהל בעבר.

בתולה

יום ראשון זה יתנהל על מי מנוחות ולא יהיו איזשהן הפתעות במהלכו. תנו לעצמכם את השיגרה הנעימה הזו על מנת להתרכז בענייני עבודה ובית שאתם צריכים להשלים, על מנת לא לצבור פערים. אל תתנהלו בלחץ וקחו לעצמכם הפסקות מידי פעם על מנת להחזיר ראיה צלולה למצב.

מאזניים

חוב מסויים שאתם אחראים להחזיר ישולם על ידכם היום ותרגישו הקלה מכך שנפטרתם מהעול הזה. אתם תמצאו עצמכם היום בסיטואציה בה אנשים מרכלים אתכם על אדם קרוב והעניין גורם לכם להרגיש אי נוחות מסויימת. אל תחששו לומר את דעתכם בעניין.

עקרב

נראה כי מישהו קרוב מנסה לערער על איזשהי החלטה שקיבלתם לאחרונה, בין אם זה קשור בעניין אישי ובין אם זה קשור במקום העבודה שלכם. מי שמנסה לחתור תחתכם נותן טיעונים אמוציונאליים שגורמים לכם לתהות אם אתם באמת מתנהלים בחוסר רגישות כזה או אחר.

קשת

אם ניסיתם לאחרונה לדחות מפגשים חברתיים כי לא היה לכם כוח להשתתף בהם, היום הגיע הזמן למלא אחר המחויבות החברתית שלכם ולהראות נוכחות. אל תקחו את זה באופן של מועקה או חוסר חשק, אלא נסו לנצל את המיטב מהמפגש. מקסימום תהנו...

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: