הורוסקופ לתאריך: 28.10

גדי

היום הרגשה חזקה של אופטימיות תעטוף אתכם ותגרום לכם להרגיש כאילו דברים באים על תיקונם. אתם תהיו בבדיחות הדעת ואפילו החברים שלכם ירגישו את הקלילות שלא כל כך מאפיינת אתכם באופן שגרתי. התמסרו לזה ותהנו מהתחושה.

דלי

יש משהו שאתם רוצים לצלוח או להשיג היום, בין אם זו תכנית שתכננתם השבת או איזשהי משימה שרציתם לסיים. אתם מרגישים כאילו יש מכשלות בדרך אל השגת המטרה הזו וזה גורם לכם לתחושת תסכול. אל תבזבזו את זמנכם בנסיון לשנות משהו שלא ניתן לשנותו, התמקדו ביכולת שלכם להניע דברים לכיוון הרצוי.

דגים

השבת הזו אתם מנסים למשוך את תשומת הלב של מישהו סביבכם, בין אם זה מישהו מהחברים, בן זוג או מישהו שאתם מעוניינים בו רומנטית. האופי החברתי הבולט שלכם ממנף את התקשורת שלכם עם אותו בנאדם, וזה גורם לכם תחושת התרוממות רוח וסיפוק אישי

טלה

מצב הרוח שלכם כל כך טוב היום עד כדי כך שזה מדבק. אנשים לא רוצים לעזוב את חברתכם ומרגישים את האנרגיות שלכם בכל סיטואציה בה אתם חולקים איתם. יש לכם חשק בלתי מוסבר לעזור ולנסות לתקן אי נעימויות בין אנשים קרובים אליכם, כמו בוררות בין בני זוג שרבו או בני משפחה מסוכסכים.

שור

אתם מרגישים אשמים על כך שלא התראתם עם חברים טובים שלכם כבר הרבה זמן. נצלו את השבת הזו על מנת להשלים פערים, לפני שיהיה מאוחר מידי. חשוב לזכור שקשר חברי צריך לטפח ולא לקחת כמובן מאליו, אחרת הוא דועך ומתפוגג.

תאומים

היום אתם מתכננים לארגן ולשנות קצת את עיצוב הבית שלכם באופן יצירתי ועצמאי, אבל חבר טוב שמציע להיפגש משבש לכם את התכניות. נסו לשלב בין הדברים ולא לזנוח אף אחד מהצדדים, על מנת להרגיש סיפוק והנאה בו בזמן.

סרטן

היום יתכן ותרגישו מעט לחץ חברתי שמופעל עליכם מאנשים הסובבים אתכם, בנוגע להתנהלות או החלטה מבויימת הנדרשת מכם. לכו עם האינטואיציה החזקה שלכם ואל תתנו לעצמכם להיסחף אחר עצות שאתם לא מאמינים בהן.

אריה

למרות שאין לכם תכניות גדולות כל כך למהלך השבת הזו, אתם מוכנים לקבל מגוון הצעות מחברים על מנת לא לחוש כאילו אתם מחמיצים את החופש והפנאי של היום הזה. אתם אפילו מוכנים לזרום את תכניות מעט שוברות שגרה, וזה גורם לכם לעוד יותר מוטיבציה לצאת מהבית ולהתרועע חברתית.

בתולה

נראה ששבת זו היא יום נהדר לפעילויות הקשורות בבית, למרות שעדיין יש לכם את הצורך לצאת מעט החוצה אל מעבר לארבע קירות. אל תמנעו מעצמכם לא את זה ולא את זה, אלא נסו לשלב על מנת להרגיש שהשבת הזו מיציתם את הזמן החופשי שלכם בצורה יעילה אך גם מהנה.

מאזניים

אתם חוששים להוריד את מנגנוני ההגנה שפיתחתם לעצמכם עם השנים, כיוון שאתם מפחדים להיפגע. בני הזוג שלכם לא ממש מבינים למה אתם עדיין נמנעים מלבטוח בהם באופן מלא, דבר שמשפיע על טיב הזוגיות שלכם. אל תגררו פגיעות עבר לתוך מערכת היחסים הנוכחית, אלא השתמשו בתקשורת על מנת לשחרר חששות.

עקרב

המצב הנוכחי הולך להיות מאוד מעניין עבור חלקכם אשר מוכנים לשים את הרגשות שלהם על השולחן, ולא לפחד מהתמודדות עם עניין כזה או אחר שעומד על הפרק. זה יום נהדר לעסוק קצת בפעילות יצירתית, כמו לעצב את הבית באופן קצת שונה שיתן לכם מבט רענן על דברים שגרתיים.

קשת

השבת הזו אתם מנסים להפיח קצת משב רוח רענן ממערכת היחסים הזוגית שלכם, ולתכנן איזשהי תכנית מיוחדת בה תולכו לבלות יחד. הקדישו מחשבה למה שאתם רוצים לעשות יחד ואל תפעלו באופן אימפולסיבי. ככל שיותר תשקיעו בעניין כך הערכת בני הזוג שלכם תגבר אליכם.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: