הורוסקופ לתאריך: 27.10

גדי

שישי הזה הולך להיות בסימן רומנטי ואתם תרגישו שכל הפוקוס שלכם מתמקד בפן הזה של חייכם. אתם מראים הרבה סבלנות כלפי בני הזוג שלכם, גם אם זה מעט עובר את הגבולות הרגילים שלכם. אתם מגלים שזה אפילו נחמד לתת לעצמכם קצת רגיעה מהקפדנות הרגילה שלכם.

דלי

היום יהיה יום מאוד קדחתני עבור חלקכם, בייחוד בעניינים הקשורים בעבודה שאתם צריכים לסיים. אתם עומדים להשיג תוצאות חיוביות רצויות בפרויקט עליו אתם אמונים, אך אתם לא תוכלו לעשות זאת לגמרי לבד. תמיכה ממקור חיוני תסייע לכם לפעול באופן ממצה.

דגים

שישי הזה אתם הולכים לקבל אישור לבחירה שעשיתם לגבי השתתפות בארוע או מפגש מסוים. אם חשבתם שאולי נחפזתם להחלטה כזו או אחרת, היום תקבלו וידוא שאכן התנהלתם נכון. קחו את הרשמים מהסיטואציה הזו על מנת לחליט בעתיד על פי האינטואיציה שלכם.

טלה

אתם מוצאים עצמכם נלחמים בנטיות טבעיות שיש לכם, כאשר זה די קשה לכם ליישום ואפילו מתסכל. זה הולך להיות יום יחסית מאתגר עבורכם, בייחוד לאור העובדה שאנשים סביבכם נמנעים מלקחת אחריות בסיטואציה משותפת לכם.

שור

אתם לא מצליחים להגיע לעמק השווה עם בני הזוג שלכם בעניין שעומד לאחרונה על הפרק, וזה גורם לכם לחוסר סבלנות. תוסיפו לזה את כל מה שהצטבר השבוע מבחינת עבודה וסטרס, וזה יכול להוביל לריב גדול. קחו צעד אחורה ונסו להימנע מלהגיע למקומות האלו.

תאומים

שישי זה הולך להיות רווי מתח עבורכם, לאו דווקא בגלל משהו ספציפי שקורה היום, אלא כתגובה ללחץ ולעומס שהצטבר אצלכם במהלך השבוע. למרבה המזל היום יעבור יחסית מהר מה שלא יותיר לכם זמן להשתהות בסטרס. נצלו את הערב כדי להרגע.

סרטן

אתם מנסים לבצע דבר מה באופן שמדלג על שלבים חשובים, וזה כדי לחסוך בזמן. חשוב לזכור שלפעמים לתהליך יש משמעות מהותית ועדיף לעבור שלב שלב בדרך אל ההצלחה. היו מרוכזים על מנת לא לפספס בסיס התחלתי, על מנת לא להגיע לסוף התהליך ולגלות שהחסרתם אלמנטים חיוניים בדרך.

אריה

נראה שאתם חשים אחריות רבה לטיפוח הזוגיות שלכם עם בני הזוג, ואתם מרגישים שהם לא שותפים ליוזמה שלכם. אל תהיו מתוסכלים אלא אימרו בדיוק מה שיושב לכם על הלב על מנת להגביר את המודעות שלהם לתחושה שלכם.

בתולה

כדאי שתיזהרו בדברים שאתם אומרים או מבטיחים היום לאנשים סביבכם. אתם אמנם במצב רוח מרומם אבל אל תתנו לזה לגרום לכם לומר דברים שאתם לא ממש מתכוונים אליהם, וכך ליצור אכזבה מיותרת. אנשים סומכים עליכם ויודעים שאתם תמיד הראשונים לקחת אחריות, אל תערערו להם את זה.

מאזניים

אתם חשים את הצורך העז לעשות איזשהי הפתעה נעימה לבן הזוג שלכם, כזו שתרים לו חיוך גדול על הפנים לקראת הסופ"ש. באופן לא צפוי אלמנט ההפתעה לא כל כך צולח, אבל אל תתנו לזה להוריד מהאנרגיה שלכם ומהרצון לשמח את  מי שאתם אוהבים.

עקרב

אובססיה מוכרת לכם עולה בכם היום וגורמת לאלו מבניכם שבזוגיות להיות קצת קנאים. יש לכם דאגות לגבי העתיד באופן כללי ולגבי המשכיות מערכת היחסים בה אתם נמצאים, בפרט. אל תתנו לתחושות פראנואידיות לטרפד לכם את הקשר הטוב שיש לכם בבית.

קשת

היום זה יום טוב לבצע החלטות מסויימות שנוגעות למצב הכלכלי שלכם. אתם מרגישים ממוקדים ואנרגטיים, לכן זו הזדמנות נהדרת להוציא דברים מהתאוריה אל הפרקטיקה ולקחת סיכון. היו פתוחים וקשובים לעצות שאנשים קרובים אליכם נותנים לכם, זה לא יכול להזיק.

 

דברים שלא ידעתם על מזל עקרב: