שלושת המזלות הטובים ביותר במיטה

כולנו רוצים לדעת ולשמוע מהפרטנרים שלנו האם אנו טובים במיטה או לא, וזה בסדר גמור לנסות להבין האם אתם טובים במיטה, וזאת בעיקר משום שכולנו רוצים לקבל קומפלימנטים בתחום המיני או לדעת כיצד להשתפר.

עם זאת, חשוב לדעת כי גם לגלגל המזלות ישנה השפעה על ההתנהגות האדם, תוך שאסטרולוגיה נמצאה ככזאת שמשפיעה על הרגשות שלנו, על התשוקות שלנו ואף על היכולות המיניות שלנו.

אז לפני שנפרט את רשימת המזלות שנחשבים הטובים ביותר במיטה, חשוב לדעת כי גם אם המזל שלכם אינו רשום כאן, אין זה אומר שאתם לא טובים במיטה, ואין זה אומר שלא תוכלו ליהנות מיחסי מין מושלמים.

ובכל זאת ישנם כמה מזלות שעל פי האסטרולוגיה, עם אותם בעלי המזלות שווה להכנס בין הסדינים. קבלו אותם!

 

q1.jpg©ohippo

 

דלי

בני מזל דלי נחשבים לבין הטובים ביותר ביחסי מין וזאת משום שהם מתבלים את האקט המיני, תוך שהם לוקחים את הפרטנרים שלהם למחוזות הכי לא צפויים והמהנים ביותר בזמן האקט.. הדליים אמנם מאד רגישים, אך עם זאת הם לא תמיד יערבו המון רגש ואהבה בזמן האקט המיני, והם דווקא  ירצו ליהנות מחוויה מינית מלהיבה תוך נקיטת חידושיים ויוזמות מיניות, כאשר הדליים ידאגו לכם לכל מה שאתם זקוקים לו במיטה.

 

עקרב

בני מזל עקרב הם מאסטרים בכל הנוגע ליחסי מין! הם נולדו כאנשים מאד מיניים, והם מגיעים למקומות הראשונים בכל הנוגע להענקת עונג מיני לבני הזוג. עקרבים מביאים עמם המון תשוקה לחדר המיטות, והם תמיד יפרגנו לבני הזוג, בעיקר כאשר אלה ירצו אותם ויענגו אותם בתמורה.

העקרבים יעשו כל מה שדרוש כדי לשמור על האש בחדר המיטות והם לא ישעממו אתכם לרגע גם אם מדובר במערכת יחסים ארוכה. עם זאת, חשוב לדעת כי עקרבים הם בדרך כלל שותפים שכוונותיהם מיניות בדרך כלל, והם מעוניינים פחות לבסס קשר ארוך, וזאת בשל הרצון שלהם לגוון, לחוות ולרצות יותר.

 

q2.jpg©ohippo

 

טלה

בני מזל טלה הם כאלה שנחשבים שובי לב, תוך שהם משדרים המון מסתורין. חווית המין עם הטלאים תעזור לכם לחקור יותר אודות עצמכם, אודות התשוקות שלכם והרצונות שלכם במיטה. הטלאים יסייעו לכל פרטנר להגיע לשיא, תוך שהם נחשבים למלהיבים! בני מזל טלה אומנם מרגישים חופשיים מידי כדי להיות קשורים בקשר רומנטי, אך חוויה לילית אחת איתם תהפוך לאחד הלילות הזכורים ביותר במהלך חייכם.

אז בפעם הבאה שאתם מגיעים למקום בילוי שבו אתם מחפשים שותף להגשמת פנטזיות, אנו ממליצים לשאול את מי שמוצא חן בעינכם (עוד לפני שאתה שואלים את שמו) "מה המזל שלך?"