איך תשרדו את הפרידה שלכם על פי המזל שלכם?

פרידה, לא דבר נעים, אבל בעצם תלוי מי יוזם אותה. אז בין אם אתם בצד הפוגע או בצד הנפגע, גם כאן האסטרולוגיה נכנסת לתפעול ואומרת לנו איך אנחנו מתנהגים ומרגישים בסיטואציה הזו. אז קחו טישו ותתחילו לקרוא.

 

גדי

דווקא אתם, שאתם כל כך רציניים כל הזמן ומנסים לחשב אלף ואחד חישובים לפני ביצוע החלטה כזו או אחרת, דווקא בזמן פרידה אתם נוטים להתייחס לדברים יותר בקלילות. אז בסדר, היה ונגמר, בואו נתייחס לזה בפן הומוריסטי עד שיעבור.

דלי

אתם נוטים לנתק את עצמכם מהסיטואציה ככל שאתם יכולים, ומנסים להיות בחברת בני משפחה וחברים ככל שאפשר. אבל אתם חייבים להבין שכדי להתנקות ממשהו שיושב עליכם, בסופו של דבר תצטרכו להתמודד איתו. אל תחששו לפתוח את העניין בפני הקרובים אליכם.

דגים

מהר, אבל מהר למצוא מישהו חדש שימלא את החסר – זו שיטת הפעולה שלכם ואתם לא מבזבזים רגע על להיות לבד. חשוב לזכור שזה גם בסדר להיות לבד, ולבחון את הדברים מנקודת מבט עצמאית ושאינה תלויה בבן זוג חדש.

טלה

אתם מוצאים עצמכם עושים המון דברים ומתכננים המון תכניות על מנת לא להתעסק עם הפרידה במחשבות שלכם. מרבה עשייה מפחית מחשבה, זו הדרך בה אתם מתנהלים במצב הזה. ככל שהתכניות והפעילות שאתם מארגנים לעצמכם יותר פסיכית (צניחה חופשית זה לא מופרך) כך קל לכם יותר לעבור את התקופה שלאחר פרידה.

שור

אתם משתדלים להקיף את עצמכם עם חברים ובני משפחה על מנת להרגיש בטוחים ואהובים, בזמן שאתם אוספים את השברים. אתם נהנים גם לפנק את עצמכם בכל מיני מתנות קטנות, ככה כדי להמתיק את הגלולה וללכת לאיזה ספא או למסעדה טובה שתרים לכם את החיוך.

תאומים

אתם מכריחים את עצמכם לצאת ולבלות עם חברים, גם אם ממש לא בא לכם לצאת מהבית, או מהמיטה לצורך העניין. אתם יודעים שזה טוב לכם ולכן אתם לא שוקעים בבאסה אלא מוציאים עצמכם החוצה אל העולם באופן אקטיבי. מה גם, ששינוי חיצוני יכול לבוא לכם בקלות, דוגמת תספורת חדשה, ובמקרים מסויימים אפילו תהיו מוכנים לשנות סביבת מגורים.

סרטן

אתם מוחקים באופן מיידי כל סימן ורמז לנוכחות של האקס בחיים שלכם, בין אם זה פרופיל פייסבוק, מספר טלפון או תמונות משותפות. אתם מבלים המון עם חברים ומשלימים פערים עם אנשים שהזנחתם בזמן שהייתם בזוגיות.

אריה

אתם עושים הכל כדי להחזיר לעצמכם את תחושת השליטה במצב. עושים כושר, מגישים קורות חיים לעבודה חדשה, משנים תזונה, מרימים את הבית על אקונומיקה, ובעצם כל פעילות או כל שינוי שגרה שיכול לשפר לכם את המצב הקיים.

בתולה

אתם מגיעים להשלמה עם המצב כשאתם מתחילים לסדר לעצמכם בראש את כל מהלך העניינים שהובילו לפרידה, ומקבלים את הגזירה באופן מפנים. עניין הסדר והארגון הפיזי בחיים מאוד עוזר לכם להחזיר תחושה של הקלה, לכן אתם לא בוחלים בסידור הבית או בארגון מחדש, על מנת לחוש רוגע ושלווה.

מאזניים

אתם בעצם מתחילים לפלרטט עם כל מי שנקרה בדרככם. לא אכפת לכם להיכנס לסדרת סטוצים כשכל יום אתם עם מישהו חדש, וזה כדי לתת לעצמכם את כמות היחס ותשומת הלב מאחרים, ללא הפסקה. בין לבין אתם גם מגבירים את עניין הפעילות הגופנית בשגרת החיים, מתרכזים בעבודה באופן מוגבר ומחליפים מלתחה שגורמת לכם תחושה של התחדשות.

עקרב

אתם מסירים כל שריד שיכול להזכיר לכם את האקס, ומנטרלים כל אפשרות ליצור איתו קשר. הפחד מלגלות שיש מישהו חדש בחיי בן הזוג הקודם שלכם מביא אתכם לטירוף קנאה שעושה אתכם חולים. אז אתם מעדיפים להתרחק ולהשקיע מרץ בכושר מלא זיעה כדי לשחרר את הראש מהקדיחות.

קשת

את הימים הראשונים שלאחר הפרידה אתם מבלים בעיקר בשכנוע עצמי שזה לא באמת כל כך נורא. אחרי שאתם רגועים ומשוכנעים שהעולם לא קרס, אתם מקדישים את עצמכם למילוי מחוייבויות ואחריות שיש לכם כלפי מקום העבודה, חברים ובני משפחה. אתם הולכים לארועים חברתיים, מתאבדים על פרוייקט בעבודה, הכל כדי להעסיק את עצמכם ולא לרצות לישון כל היום.

 

בין אם זה היה קשר ארוך או קצר, קחו את הדברים בפרופורציות תמיד, וזכרו שכל דלת שנסגרת פותחת אחת חדשה...