בחרו סמל וגלו מה המסר הרוחני של הסמל אליכם

הסתכלו על תשעת הסמלים הבאים, תוך שאתם מתבססים על האינסטינקטים שלכם, ובוחרים באמצעות האינטואיציה שלכם סמל אחד מתוך תשעת הסמלים. הסמל שתבחרו - יעזור לכם לקבל את המסר הנכון ביותר לגביי חייכם כרגע:

 

avava.png©theearthtribe

 

אם בחרת 1:

זה הזמן להתחיל לצעוד קדימה תוך שאתם נותנים את האמון שלכם ביקום. זה הזמן להפסיק להילחם, ולקחת צעד אחורה תוך שאתם זורמים עם החיים ועם הקצב שלהם. הסמל הרוחני מבשר לכם כי הגיע הזמן להפסיק לרדוף ולנסות לשנות דברים שאינכם יכולים לשנות, תוך קבלת הרגעים הנוכחיים בחיים שלכם. השלב הבא של חייכם יתגלה לכם כאשר אתם רגועים, תוך שאתם לא מאבדים את הכוונות האמתיות שלכם. הימנעו מקבלת החלטת פזיזות, והיכנסו רגיעה כוללת לחייכם שתנחה אתכם בכל צעד.

 

אם בחרתם 2:

גבולות אינם דבר רע, בעיקר אם הם בנויים במודע ועם הכוונה מודרכת. זה הזמן שלכם להציב גבולות, ולעשות מעט סדר בחייכם. על ידי שרטוט גבולות ברורים, אתם נותנים לחייכם מבנה תוך שאתם מתווים דרך למיקוד וקבלת כל מה שאתם זקוקים לו. הסמל הרוחני שבחרתם מסביר כי אתם צריכים להתחיל לקחת אחריות על הבחירות שלכם, ולהפסיק לבזבז את הזמן והאנרגיה על אנשים ומצבים שלא משרתים את המטרות שלכם. זה הזמן לבצע חשבון נפש עמוק בחייכם, לנקות אורוות, כי עד כמה שזה נשמע מרתיע - זה מה שיעזור לכם להפחית עומסים ולבצע סדר בחיים.

 

אם בחרתם 3:

אתם על הנתיב הנכון! זה נכון שדברים לאורך הדרך לא תמיד היו ברורים לכם, אך המסר הרוחני שאתם מקבלים מהסמל שבחרתם הוא כי 'הכל בסדר', הבחירות שלכם טובות וגם העתיד יהיה מוצלח במיוחד. בשלב זה בחייכם אתם הולכים בנתיב הנכון ביותר עבורכם, וגם אם יש לכם שאלות, הן נענות במהלך הדרך. יש לכם אמון מוחלט כי הכל יסתדר בחייכם: מה שמוביל אתכם לנוכחות בכל רגע בחיים, תוך ראיית קסמי ונפלאות החיים. המשיכו כך! ותוכלו לראות כיצד חייכם מתפתחים ומתנהלים על הצד הטוב ביותר.

 

אם בחרתם 4:

הגיע הזמן לשחרר את העבר. אתם תקועים מידי על העבר - מה שלא מאפשר לכם לחיות בהווה. זה נכון שחשוב לעיתים להתאבל ולקבל זמן לרפא את הנפש, אבל אם תתקעו עוד ועוד על העבר: תמצאו את עצמכם מפספסים הזדמנויות בעתיד. הסמל הרוחני שבחרתם מפציר בכם להשאיר את העבר בעבר, כאשר אתם לוקחים את הרגע הנוכחי בידכם, משנים את העתיד ואת חייכם, וחווים רגעים בצורה הטובה ביותר. הניחו לרגשות הישנים, כדי שתוכלו להמשיך ולהתקדם.

 

אם בחרתם 5:

דברים מתקדמים במהירות בחייכם, וזה הזמן לקבוע כמה מטרות חדשות! החיים שלכם נעים בקצב מהיר, ונראה שהדברים סוף סוף צוברים תנופה. בשל כך בחרתם בסמל רוחני שמסביר כי זהו הזמן המושלם להגדיר כמה מטרות חדשות בחייכם, וזאת עבור פרק חדש ונפלא בחיים שלכם. החליטו החלטות לגבי עתידכם, ממשו את הרצונות שלכם, וגם אם התוצאות אינן מיידות - היקום מבטיח לכם כי אתם תשגשגו ותצליחו. בירור הכוונות שלכם בצורה טובה, שאיפה לגדולות והתמדה, הם שיהפכו את חייכם למיטביים.

 

אם בחרתם 6:

אתם מרוכזים מידי בדברים חיצוניים, תוך שאתם מפספסים את מה שקורה בפנים. יש לכם המון שאלות שאם תביטו בתוך עצמכם תוכלו למצוא להן את התשובות. זה נכון, כעת הראש שלכם מלא בבלגן, ואתם מבולבלים ומלאים במחשבות מכל סוג - אבל זה הזמן לנקות את המחשבות, להביט פנימה ולהתחבר מחדש עם היקום.

הסמל הרוחני שבחרתם קורא לכם להביט פנימה, להרגיע את המחשבה ולחפש רמזים חיצוניים או סימנים שיקנו לכם תשובות למה שאתם מחפשים. קחו את הזמן לצאת לטייל, להרגיע את נפשכם ולהשקיף בה. אל תפקחו על המחשבות שלכם, אלא העלימו אותן במידה והן שליליות, ובכך תראו כיצד אתם פחות שיפוטיים כלפי עצמכם, ויותר מאושרים.  

אם בחרתם 7:

אתם עובדים קשה אבל עכשיו זהו הזמן שלכם לשחרר, לנוח ולהירגע! קחו קצת זמן מתוך היום שלכם כדי ליהנות מהשמש, לצחוק, ליהנות ולשחרר את  הילד הפנימי שבכם. עשו משהו ספונטני, תכננו הרפתקה או טיול לחו"ל. למרות שאתם מרגישים שאתם יודעים הכל! יש לכם המון ללמוד תוך שחרור, הכנסת אלמנטים כיפיים לחייכם ובילוי זמן איכות. המסר הרוחני שאתם מקבלים מהסמל שבחרתם הוא בעיקר לא לחוש אשמה כאשר אתם נהנים ומבלים. עשו דברים מהנים שתמיד רציתם, ובד בד נקו את הגוף מרעלים, אכלו מזון טרי ובריא, ובלו בכיף עם המשפחה והחברים שיתגמלו את הלב שלכם ויכניסו בו שמחה.

 

אם בחרתם 8:

הגיע הזמן להתחבר. כדי להתחבר לסובבים אתכם, תצטרכו קודם להתחבר לעצמכם ולהתחבר לטבע. חשוב שתדעו כי אתם לא לבד, כי אתם חלק מיקום גדול שכולל: צמחים, בעלי חיים וכוחות גדולים יותר ממה שחשבתם. אז זה הזמן המושלם לצאת החוצה, להסיר את המסכות, להשתתף בפעילויות חברתיות, להתחיל להתאמן ולשמור על הגוף, לחקור ולהתחבר לחוץ. המסר הרוחני שלכם קורא לכם להתחבר לטבע, לבעלי החיים ולצמחים שסביבכם, תוך קבלת נקודת מבט אחרת לחלוטין.

 

אם בחרתם 9:

זהו סימן מן היקום שכל מה שאתם צריכים לעשות נעשה, וכעת אתם יכולים לשבת וליהנות מפירות העבודה שלכם. היקום רוצה להודות לכם על קיומכם ועל היותכם מנטורים שמפיצים מסרים חיוביים לחברה. המסר הרוחני שאתם מקבלים הוא שהיקום מחזיר לכם על כל מה שאתם כבני אדם נותנים לאחרים, תוך ידיעה כיצד אתם מתכוונים לבלות את שארית חייכם. אתם יודעים שהחיים יפים, אתם יודעים כיצד לאהוב וכיצד לגדול. אתם מורים רוחניים שמבינים כי אין טוב ורע או נכון ולא נכון ומתוך כל זה אתם יכולים ללמד, להעביר את הידע שלכן, ואפילו להעביר שיעורים שיעזרו לאנשים לדעת יותר אודות מסתורי החיים.