איך יראו החודשיים האחרונים של שנת 2017 (נובמבר ודצמבר) על פי המזל שלך?

עוד פחות מ 72 ימים נותרו לכניסת השנה החדשה! עם זאת, עדיין נותרו לשנה הנוכחית חודשיים שבהם אנו יכולים להבין מה טומן לנו גלגל המזלות, החל מעכשיו עד לסוף השנה. 

בחודשים אלה כל רגע יכול לשנות את חיינו, תוך שהאנרגיה של השנה הנוכחית עדיין זורמת. אז איך יראו 72 הימים של השנה הנוכחית בגלגל המזלות? הפירוט בהמשך.

 

גדי

השנה הגדיים מצאו אהבה בחייהם, כאשר מדובר באדם שבמערכת היחסים עמו אין מכשולים מיוחדים, כאשר מה שמיוחד במערכת היחסים היא המהירות שבה בני המזל נכנסו ללב אותו אהוב.  זאת בחודשים הבאים נשאלת השאלה: האם תרצו לקחת עם אותו אדם את הצעד הגדול? האם תרצו לבלות עמו את שארית חייכם? קחו לכם עד סוף השנה לחשוב על כך...

דלי

החודשים הקרובים יביאו אנשים בוגרים ואף מבוגרים יותר אל חייכם. בתהליך זה של ההכרות עם אותם אנשים או חיזוק הקשר עמם, תוכלו להבין היכן אתם עומדים ביחס להחלטות שלכם, מי עשה לכם עוול, וכיצד תוכלו לחשוב לבד מבלי שאחרים יכתיבו לכם את חייכם. נסו בחודשים הקרובים להשתחרר מאנשים שמחזיקים אתכם, כך תוך שאתם נזהרים לא לתת לאנשים להכתיב לכם את חייכם. היו חזקים ושפויים אל מול טענות שונות, והמשיכו הלאה - מה שיעזור לכם להגיע רחוק.

דגים

זהו הזמן לשחרר את העבר שלכם, ולקבל בחזרה את כל מה שנתתם בעבר, וזאת כעת לאחר השחרור המיוחל. החודשים הקרובים הם זמן לעשות צעדים קדימה, תוך ידיעה כי מההחלטות שלכם אין דרך חזרה, וכי גם לכם מגיע את כל האושר שקיים בעולם - מה שהיקום יתן לכם כעת בשפע.

טלה

בני מזל טלה ירגישו מעט תלושים בחודשים האחרונים של השנה, בעיקר בשל מאבקים בזוגיות ובחיי האהבה ששובשו בשל אורנוס, הכוכב שגורם לטלטלות בחיי האהבה. עם זאת, חשוב לא לאבד תקווה וזאת משום שכניסתו של ונוס תגיע כבר בחודשים הקרובים, ותאפשר ניצוץ בחיי האהבה שלכם וזאת עם מציאת קשר חדש ובריא. כניסתו של פלוטו למפת הכוכבים, תעזור לכם לבחור את כל הקשור לקריירה שלכם, ולהבין שלמרות הקשיים: ישנה אפשרות להצלחה וקידום.

שור

השוורים היו מבולבלים כמעט כל השנה לגבי לקיחת הנתיב הנכון בחייהם, תוך שאלה מתמדת והיא: "האם חיינו הולכים בכיוון הנכון?". עם זאת, חשוב לדעת כי זה בסדר להיות מבולבל, תוך שחשוב לא לברוח מלבטים שונים שיש לכם לגבי העתיד. לעיתים, בחירת נתיב חדש, תשפר את ההישגים שלכם, ולמרות הבלבול שאתם חשים, תוכלו ליהנות בחודשים הבאים מניצוץ מחודש במערכות היחסים שלכם, וקבלת תוצאות טובות יותר בעיקר עקב ההרהורים והלבטים שבהם הייתם שרויים.

תאומים

את השנה החולפת עברו בני מזל תאומים בצורה מעט סבוכה: הקריירה, היחסים והחיים לקחו את בני המזל רחוק, ולעיתים רחוק מידי - מה שיכול היה לעורר בבני המזל פחד. עם זאת, ככל שתתקרבו לסוף שנת 2017 ותאמינו בעצמכם, תוכלו לגלות כי אתם מוצאים את עצמכם במקום טוב יותר בכל תחום, ובעיקר בכל הנוגע למערכות היחסים שלכם.

סרטן

בני מזל סרטן יסכמו את השנה בעיקר בשאלה: 'איך?!' תוך שהם עצמכם לא מבינים כיצד הם עברו את השנה הזאת מבלי להשתגע. הסרטנים עברו השנה תהפוכות רגשיות, שינויים ואפילו הרס של מערכות יחסים שלא קל להתגבר עליהן. עם זאת, כל אלה נועדו לשרת מטרה גבוהה יותר, עם תקווה כי בשנה הבאה יהיו טוב יותר. הסרטנים פורחים בחודשי הסתיו, מה שיביא לשינוי ולתקופה רגועה יותר.

אריה

ובכן, שנת 2017 הייתה שנה קצת קשה לאריות אשר ניסו למצוא את עצמם ואת דרכם בכל צורה. היחסים של בני המזל עם בני המין השני לא היו בשיאם השנה, וגרמו לתהפוכות רבות. עם זאת, חשוב לזכור כי גם כאשר יורד גשם ונראה כי הכל אפור, אתם, בני מזל אריה, תמיד תצליחו להתעלות מעל המצב ולהרגיש טוב לגבי ההחלטות שלכם ולגבי עצמכם. בנוסף, בחודשים האחרונים של שנת 2017 תחליטו החלטות לגבי חיי האהבה שלכם, ותבינו כי ישנן החלטות שמהן אי אפשר לברוח.

בתולה

בשנה האחרונה ביצעתם צעדים חכמים בעיקר בתחום הקריירה שלכם, תוך שבני המזל ימשיכו לבצע את אותם הצעדים גם בחודשיים האחרונים של שנת 2017. שנה זאת היא שנה שבה אתם יכולים להתגאות בעצמכם ובכל ההישגים שלכם, בין אם מדובר בקריירה, חיי האהבה שלכם וההשקעה שלכם באנשים סביבכם.

מאזניים

שנה זאת עברה עם כאב ובעיקר בעיסוק בפצעים עמוקים שאתם נושאים עמכם במשך שנים. עם זאת, חשוב לדעת כי המפתח לריפוי הוא לזכור כי זה בסדר להרגיש רגשות עמוקים וכבדים, ולנסות לצמוח מהם. בנוסף חשוב לדעת כי יחסים רומנטיים הם לא אלה שיעזרו לכם להתגבר ולהחלים: אלא בילוי הזמן הפנוי שלכם בצורה טובה יותר, תוך למידה כיצד מתמודדים עם סיטואציות שונות בחיים.

עקרב

בני מזל עקרב הם כאלה שלומדים את מקומם בעולם תוך כדי תנועה, והם מקבלים השקפות עולם שונות מכל אדם. בני המזל נחשבים גם לזאבים בודדים, שיכולים בסופו של דבר לבחור לבד את דרכם. עם זאת, לפני שנת 2017 העקרבים יחצו נתיבים בחייהם דווקא בעזרת אדם אחר, שבאמצעותו ישתנו המון דברים בחייכם, כאשר מערכת היחסים עם אותו האדם עלולה גם להוציא אותם מאיזון.

קשת

2017 הייתה שנה בהם חשתם הרס בכל היבט אפשרי בחיים. השנה אופיינה בניסיונות חזרה אל אהבות ישנות, וניסיונות לשקם מערכות יחסים קיימות - גם אם הם היו פוגעניות. בחודשיים הקרובים מוטב לשחרר מאותם אהובים ישנים ומכאיבים: מה שיבטיח כי עד סוף השנה תוכלו למצוא את האדם שיטיב עמכם, ויטפל בכם כמו שמגיע לכם.