כמה כעס באמת יוצא מאתנו לפי המזל שלנו?

רגשות זה עניין שכל אחד מאיתנו חווה ברמות שונות, יש כאלה שמחצינים אותם יותר ויש כאלה שפחות. בכל מקרה, אפשר לדעת המון על האופן שבו הרגשות שלנו שולטים בנו, לפי המזל שלנו. כעס הוא רגש שאי אפשר להתעלם ממנו, במיוחד באופן שבו הוא יוצא. אז איך יוצא שלכם?

 

גדי

בדרך כלל לא מביע כעס באופן מוחצן כל כך, כיוון שגדי יעדיף לשמור על מהלך שליו של עניינים, מבלי לבזבז אנרגיה על עצבים. אבל, התנהגות שכזו דווקא כן גורמת לכעס מצטבר אצל הגדיים, לכן, כשהוא כבר ממש עומד על הקצה, כדאי לכם להתרחק.

דלי

הדליים שונאים ויכוחים, זה פשוט מעיק להם. יחד עם זאת, הם אלופים בשיחות מלאות תוכן בהן הם יכולים לשכנע את האחר בתובנות שלהם. אבל קחו בחשבון שאם הכעסתם אותם, הם ממש לא ישארו באזור כדי שתראו את הכעס שלהם. הם יתחפפו יותר מהר ממהירות הקול.

דגים

המזל המושפע מאלמנט המים, לכן הרגשות שלו מאוד אינטנסיביים, בייחוד כשמדובר בכעס. מה שכן, כיוון שהם מאוד מושפעים מכוחות הרגש, הם דווקא יעדיפו להתרחק מעימותים ולא לשהות בסיטואציה של זעם. זה גורם להם למועקה גדולה, אותה הם יעדיפו להוציא באיזה ריקוד מטורף בסלון או בכי כשהם לבד עם עצמם.

טלה

בעלי הפיוז הקצר, וכאלה שכדאי לא להיות לידם כשהם מתחילים להתעצבן. התשוקה הגדולה שלהם לחיים גורמת להם גם להיות בתסכול ואכזבה גדולה מנגד, כשדברים לא הולכים לפי הרצון שלהם. אז הם מתחילים להראות צד קצת פחות חברותי אלא יותר דליק. ראו הוזהרתם.

שור

למרות ששוורים לא מתעצבנים בקלות, כשזה כבר קורה אתם הולכים להרגיש את זה בכל הכוח. הם יתנהגו בצורה פאסיבית-אגרסיבית, כזו שבכוח השתיקה הצעקה שלהם תישמע הכי חזקה. כן כן, טיפול בשיטת ה"שקט" זה מה שיגיע לכיוון שלכם, ואתם מצידכם תאלצו להניח להם לנפשם, עד שיעבור זעם.

תאומים

תאומים יכולים לגרום לכם לרצות לדפוק את הראש בקיר אם עצבנתם אותם. אם תאומים מגיע למצב של כעס, הוא לא יהסס להחצין אותו כלפי חוץ, אבל מצד שני הוא גם ממש לא יחלוב את המצב או ישתהה בתחושה הזו אל מעבר לאותו רגע. הטינה לא מעניינת את מזל תאומים והם מעדיפים לשחרר קיטור ולהתקדם הלאה.

סרטן

כשסרטן מרגיש שלוקחים אותו כמובן מאליו או שמנצלים אותו ואת טוב הלב שלו, יש מצב טוב שהכל יגמר בפיצוץ בלתי צפוי. למה בלתי צפוי? כיוון שסרטן ידוע ברגש העוצמתי שלו שתמיד מופנה לעשיית טוב עם הסובבים אותו, לכן הוא יעדיף לספוג דברים פנימה ולא לשחרר כעס בקלות. אבל זה לא מצב כל כך אידאלי כיוון שכל הספיגה הזו מגיעה לנקודת רתיחה בסופו של דבר.

אריה

אגו אדיר ובטחון עצמי בשמיים, אתם באמת חושבים שאריה יחסוך מכם את הידיעה שהוא רותח עליכם? ממש לא. יש למזל זה טמפרמנט חם מזג, וכאשר הוא יעלה במד חום אתם תדעו זאת מיד, כיוון שהאריה לא מסתיר דבר. מצד שני, באותה המהירות שהכעס עולה, כך גם האריה מתקרר מהר, ומעדיף לא להיתקע על עצבים לאורך זמן.

בתולה

המזל הסבלני ביותר, ולכן גם עוצמת הכעס שלו לא יוקדת כמו חיצים של לבה. יקח לבתולה זמן רב עד שמזל זה יחליט להחצין כעס, והוא יעדיף לצנזר את הרגשות שלו באופן מלא איפוק. קחו בחשבון אבל שאם תפגעו בהם באופן משמעותי, הם לעולם, אבל לעולם לא יסלחו, גם אם הם יגידו לכם שהכל נשכח.

מאזניים

כשוחרי השלום עלי אדמות, מזל זה יחתור להשכין שלום בכל מחיר. מאזניים נהנה מלשמור על איזון של כל מצב בו הוא נמצא, לכן החצנה של כעס לא ממש מסתדרת עם ההשקפה הרגועה הזו. אם בני מזל זה ירגישו נפגעים ממישהו, הם לא יראו לו את זה, אבל הם יתכנסו בתוך עצמם וישמרו טינה שלא תשתחרר מהם.

עקרב

עקרב אולי לא יגיד לכם שעברתם את הגבול איתו, כיוון שזה כבר יעיד על חולשה כלשהי וזה ממש לא בא בחשבון מבחינתו. אבל אתם לגמרי תוכלו לראות כמה הוא כועס לפי עוויות הפנים שלו ושפת הגוף שתסגיר את הכל. טיקים בפנים, אגרופים קפוצים ולוק שכאילו כותב "נקמה" על המצח שלהם.

קשת

פצצה מתקתקת, נשמע מוכר? כשקשת כועס עליכם, אתם תדעו את זה מיד, כי אין לו שום אינטרס להסתיר את הרגשות שלו. יותר מזה, הוא כל כך ידאג להכביר במילים כמה גדול העוול שעשיתם לו, עד שאתם כבר תרצו לקחת את הרגליים ולהתרחק לפני שהראש שלכם יתפוצץ. קשתים לא אוהבים לצאת מאזור הנוחות שלהם בכל הנוגע לכעס בלתי נשלט, אבל הם בהחלט יכולים להגיע למצב בו יהיה להם קשה לעמוד בשקט ולקבל את זה בלי לזוז.