מה הפנטזיה המינית שלכם לפי המזל שלכם?

לכולם, אבל לכולם, יש פנטזיות כאלה ואחרות לגבי הסודות האינטימיים שלהם מחדר המיטות. זה ממש לא דבר שלילי, להיפך, פנטזיה יכולה להיות שחרור אמוציונאלי אדיר לכל אחד מאיתנו בצורה שנותנת למוח וללב שלנו להיסחף על גבי סיפור מלא תאורים, כזה שנועד כדי להגשים רצונות ותשוקות שאנו מחביאים מאחרוי דלתיים סגורות. אז מהי הפנטזיה המינית שלכם, על פי האסטרולוגיה ?

 

גדי

בניגוד לחיים האמיתיים בהם גדי אוהב לשלוט ולנהל את המצב, דווקא במיטה הוא מעדיף להיות כנוע ונשלט. קשירות, מלקות קלות עם שוט, דיבור מלוכלך, כל אלה רק מדליקים אותו בין הסדינים.

דלי

צעצועים ואביזרים, זה הדיבור אצל הדליים. אל תתפלאו אם יהיה סשן של 7 תנוחות שונות ומשונות במהלך קיום יחסי מין, כי ככה הדליים אוהבים את זה, חוויתי ורחוק ממשעמם.

דגים

מאופיינים ביצירתיות חוצת גבולות שיוצאת גם ביחסי מין, לא באמת חשבתם אחרת, נכון? הדגים ידמיינו את עצמם עושים אהבה על גבי יאכטה לבנה ומפוארת, או על גבי מרבד קסמים מופלא, ועוד אלף ואחד סיטואציות רומנטיות הזויות שיעצימו את הריגוש בזמן האקט.

טלה

חגיגת בשרים, זה הטריגר אצל הטלאים. לכן הם ירצו תמיד עוד ועוד, גם מבחינת קיום היחסים וגם מבחינת הפרטנרים המרובים. לכן ככל שתעשו את זה יותר ויותר עם טלאים כך הם לא ידעו שובע מכם. ושלא יגמר לעולם.

שור

שוורים אוהבים להתפנק, גם במיטה. לכן בזמן קיום היחסים, הם יעדיפו לשכב רגל על רגל ולתת לכם לפנק אותם מכף רגל ועד ראש. מה שהם הכי אוהבים זה להיות כמו איזה פסל שסוגדים אליו, לכן אם נכנסתם איתם למיטה תתכוננו לעבוד.

תאומים

משחק תפקידים, קינקי אבל מלא תאטרליות. ככה זה עם תאומים, אוהבי במה והתרחשות מתמדת, כזו שמחליפה צבעים, טעמים, מרקמים ו...תפקידים. רופא וחולה, תלמידה ומורה, לא משנה מה, העיקר שתהיה תחלופה מגרה ותלבושת מתאימה.

סרטן

הפנטזיה של הסרטן מתרכזת במה שהם בדרך כלל רוצים שיקרה להם בין הסדינים אבל לא קורה לעיתים תכופות. כלומר, הם ירצו את הפרי האסור. לכן, אם הם בדרך כלל לא עושים תנוחה מסויימת (מישהו אמר דוגי?) באופן שגרתי, תהיו בטוחים שזה מה שעובר להם בראש בזמן האקט.

אריה

אוהבי הבמה והקהל, כאריות אמיתיים שחייבים תשומת לב בכל רגע נתון. הפנטזיה של האריות תמיד תכלול סיטואציה בה כל העיניים עליהם, גם אם זה חדר מלא מראות, בו הם יוכלו להתפאר במיניות העוצמתית שלהם ובאופן בו הם זזים ומזיזים את בני הזוג.

בתולה

פטישיזם זה שם המשחק אצל מזל בתולה, כזה שמגיע לרמות שלפעמים יכולה להרים גבה או עשר. ליקוק בהונות? לבישת בגדי אישה? קבירת הפרצוף שלהם בתוך חזה שופע? שום דבר אינו טאבו והכל מבחינתם קביל ורצוי. ככה זה כשצריך מקום לשחרר קצת מהאיפוק והפרפקציוניזם...

מאזניים

מה שמדליק את מזל מאזניים זו הסיטואציה שמישהו יתפוס אותם פתאום בזמן מעשה, הריגוש, עצם האפשרות של להראות בציבור באופן מפתיע במצב כל כך אינטימי – זה גורם להם לקרזל את קצות האצבעות מעונג. חשקה נפשכם באיזה חפוז בצד הדרך? הם לגמרי יזרמו אתכם בעניין.

עקרב

הפנטזיה של העקרבים היא בעצם הידיעה שהם המאהבים האולטימטיביים של בני הזוג שלהם, ככאלה היחידים שמסוגלים להעביר בהם צמרמורות עונג בלתי יתואר. אל תתפלאו אם בזמן האקט תעבור בהם מחשבה על קיום יחסים עם אקסים שלהם, כיוון שגם זכרון של אורגזמות עבר מדליק אותם בטירוף.

קשת

 מקומות אקזוטיים, זה הטריגר אצל הקשתים. אי בודד, חוף הים, בקתה ביער, בזמן צניחה ממטוס או מתוך קפיצה מעוגה – ככל שזה יותר פריקי והרפתקני ככה הקשת יותר משתולל מכל העניין. רוצים להטריף קשת? קחו אותו לאיזה טיול פתע שבמהלכו תפילו בטעות את החגורה שלכם ו"תיפלו" על הגב. הם כבר ירוצו "לעזור" לכם לקום...