מה ההנחה השגויה עלינו על פי המזל ?

דעות קדומות זה משהו שאי אפשר באמת לחמוק ממנו, גם אם אנחנו פוליטיקלי קורקט. ישנן הנחות שתמיד רצות לנו בראש לגבי אנשים אחרים סביבנו, כאלה שמתבססות על כל מיני אלמנטים, חברתיים, תרבותיים, חיצוניים. אז אין לכם מה להיות מופתעים מהעובדה שגם למזל שלכם יש חלק גדול בהנחות שאנשים מניחים עליכם. רוצים לדעת מה בדרך כלל מניחים עליכם לפי השיוך האסטרולוגי שלכם?

 

גדי

אנשים חושבים שאתם מאוד שיפוטיים. זה בדרך כלל נובע מהעובדה שיש לכם סטנדרטים מאוד גבוהים כלפי עצמכם, ובהתאם גם מאחרים. אתם נותנים תמיד 100% מעצמכם ולכן מצפים שאנשים יעשו זאת באופן שווה, וכשהם לא, יש נטייה לחשוב שאתם נוטרים להם.

דלי

אנשים נוטים לחשוב שאתם מעט קרירים כבני אדם, וזה כי אתם לא אנשים שמחצינים את הרגשות שלהם כל כך מהר. אבל אתם ממש לא אנטי רגישים, רחוק מזה. כשאתם מרגישים אי נוחות אתם אולי נסגרים מעט, אבל הליבה שלכם מלאת חיבה וכוונה.

דגים

האופי השקט שלכם הרבה פעמים מקבל זווית מוטעית, כזו שכביכול מציגה אתכם כחלשים או כחוששים מהסביבה. יש כאלה שיחשבו שלא תעמדו מול אחרים בשעת עימות כי אתם מפחדים להיפגע, אבל מה שבאמת קורה הוא שלא ממש אכפת לכם מנסיון כזה או אחר לריב איתכם. אתם מעדיפים להתמקד בדברים הטובים והנעימים בחיים.

טלה

אתם מאוד ממוקדים בדברים שאותם אתם רוצים להשיג, לכן אנשים לפעמים נוטים לחשוב שאתם קצת דורסניים. אבל אתם בסך הכל נחושים להצליח ולחוות כמה שיותר ריגושים בחיים, וזה בא לידי ביטוי ברעב שלכם להספיק כמה שיותר ולהיות בכל מקום שאתם רואים לנכון לבלוט בו.

שור

הידיעה הברורה שלכם לגבי איך שאתם רוצים שהחיים שלכם יראו גורמת לאנשים לחשוב שאתם מנותקים קצת מחיי חברה אקטיביים ושאתם כאלה שיותר מרוכזים בעצמם. אתם ממש לא כאלה אגב, אלא פשוט יש לכם אופי שמאוד מקפיד ובורר את מי הוא רוצה להכניס לחיים שלו, בלי חרטות.

תאומים

יש הנוטים לחשוב שאתם קצת מפוזרים, אבל זה כי אתם פשוט אוהבים ומתעניינים בהמון דברים שונים שמלהיבים אתכם. אתם אולי קופצים מדבר לדבר בקצב מסחרר, אבל זה כי אתם באמת מאמינים שיש המון דברים שאפשר להתחבר אליהם ולהפיק מהם המון כיף והנאה.

סרטן

אתם נוטים להיחשב ככאלה שאפשר לעבוד עליהם בקלות, כי אתם מאוד רגישים וקל לכם להתחבר לאחרים ברמה האמוציונלית. אבל יש בכם מספיק חכמה כדי להתרחק כשאתם מבינים שאתם פחות מתחברים לאדם או סיטואציה מסויימת. גם במערכות יחסים אגב, כשאתם מרגישים הדדיות אתם נותנים את כל עולמכם, אך כשזה חד צדדי יש לכם נטיה להתרחק.

אריה

בגלל שאתם כל כך בטוחים בעצמכם בכל צעד וצעד שאתם עושים בחיים, אנשים משווים את זה לפעמים לכך שאתם יכולים להסתדר לבד בהכל בלי לצרוך עזרה או תמיכה מכל סוג שהן. זה ממש לא העניין, כיוון שכל אחד מאתנו צריך מידי פעם סיוע, עצה, אוזן קשבת , לא משנה כמה עצמאיים אנחנו באופי שלנו.

בתולה

אתם נחשבים וורקוהוליים, מכורים לעבודה וכאלה ששמים אותה בראש סדר העדיפויות. אבל זה לא אומר ששום דבר אחר לא חשוב לכם באותה הצורה, אתם פשוט מנסים לאזן תמיד בין כל הדברים שמתרחשים לכם בחיים. הסיפוק המקצועי נותן לכם סיפוק אדיר, אבל זה לא הדבר היחיד בחיים שלכם.

מאזניים

בגלל, או יותר נכון בזכות העובדה שאתם אשים סופר חברותיים שתמיד נמצאים כחלק בולט בהמון מעגלים חברתיים – אנשים חושבים לפעמים שקל לתמרן אתכם כי אתם תלויים בסביבה שלכם. אז זהו, שלא. אתם בהחלט אנשים שאנשים אוהבים, אבל יש לכם דעה עצמאית ונוכחת לגבי מה שאתם רואים לנכון לעשות, בלי קשר למה שאומרים לכם.

עקרב

יש הנוטים לחשוב שאתם אגוז קשה לפיצוח, כאלה שלא יכולים להיפגע מאחרים כי אתם תמיד צעד אחד לפני כולם. זה לא שיש לכם לב מאבן, רחוק מזה, אבל אתם מאוד בררניים לפני שאתם מוכנים לחשוף את הרגשות שלכם. אבל כשיש בסיס חזק של אמון, אתם לא תחשבו פעמיים.

קשת

אתם לא יכולים לסבול את ההנחה שאנשים חושבים שהם יודעים בדיוק מי אתם ומה אתם. נכון, יש לכם אופי מאוד ספציפי ועצמאי בשטח, אבל כל אחד מכם הוא אינדיבידואל שמקיים עולם ומלואו, עולם אותו אתם אוהבים להוביל בדרך הייחודית שלכם, גם אם זה אומר לחרוש קצת עם המרפקים בדרך.