עד כמה אתה מכור לפייסבוק ואינסטגרם לפי המזל שלך?

אתם ממש מתעצבנים כשאתם רואים מישהו שטוחן את הפיד שלו בסלפי? או שמישהו מתפאר בכל הרשת החברתית שהוא קנה ממש אתמול זוג חדש של נייק? מפת המזלות אומרת לנו הרבה על האופן בו אנחנו חושבים חברתית ודיגיטלית, ומאפיינת אותנו על הסקאלה של החיים בסושיאל, גירסת הבמאי. אז מה המזל שלכם אומר עליכם ברשת החברתית?

 

גדי

מזל גדי לוקח את עניין הנוכחות ברשת בצורה מאוד רצינית, כשכל לייק חשוב ונספר. כל פוסט שהם מעלים עובר עריכה סטייל ניו יורק טיימס, וכל תמונה שמועלית חייבת להיות מושלמת, אחרת אין מצב לפרסום.

דלי

למזל דלי ממש לא אכפת מה אנשים אחרים יגידו עליהם ברשת ולכן הם לא יחשבו פעמיים אם לפרסם פוסט כזה או אחר. לא מוצא חן בעיניכם? אתם מוזמנים להתקדם.

דגים

הרשת החברתית היא בריכת הדגים של מזל זה, והקריאיטיביות חוגגת בכל הזדמנות סושיאלית שיש. דגים הם יצורים חברתיים שאוהבים לראות עצמם בארועים כאלה ואחרים, ודואגים להגיב על כל דבר בהמון יצירתיות.

טלה

כיוון שטלה הוא אחד המזלות היותר מרוכזים בעצמם, זה יראה בכל תמונה ותמונה שהם מעלים לרשת. אין מצב שיהיה אודם מרוח על השיניים או סנטר כפול שמציץ שם בלי לשים לב. הם שמים לב לה-כל.

שור

חומרנות היא אחת התכונות המאפיינות את השוורים, לא בקטע שלילי אלא פשוט ככאלה שאוהבים חפצים יוקרתיים. לכן אם הם ירכשו מוצר מדליק כזה או אחר, תהיו בטוחים שאתם הולכים לראות על זה פוסט נלהב ברשת.

תאומים

הקטע עם מזל תאומים הוא הצורה שבה הם אוהבים להציג את עצמם, לכן בין אם הם שמחים ובין אם הם עצובים, מה שאתם תראו על הוול שלהם זו קרחנה תמידית, במנטרה של "החיים יפים" כל הזמן. אז אל תתפלאו אם החיים שלהם נראים כאילו הם ברשימת ה- A List של הוליווד.

סרטן

שינוי מצב רוח קיצוני, כמו בחיים ככה ברשת. תנודות הרגישות של בני מזל סרטן פרושות גם על גבי דפי הסושיאל לכן קשת הפוסטים שהם מעלים יכולים להיות פרץ של התלהבות מטורף, ולאחריו פוסט שיראה כאילו מת העולם.

אריה

הפוסטים של מזל אריה תמיד יהיו מלאים בחבר'ה, כי הם ממש כאלה, אנשים שתמיד סובבים אנשים. אריות הם ההגדרה האנושית לסושיאל, כאלה שהחיים שלהם נראים כמו פגישת מחזור אחת גדולה, מלאה באנשים מכל המינים וכל הסוגים.

בתולה

בני מזל זה לפעמים מוצאים עצמם קצת בשוק מכל קונספט הסושיאל, וזה בגלל הפרפקציוניזם המדוקדק שלהם. הם יכולים לשבת שעות על תמונה שלהם ולפלטר אותה ככה שתהיה לא פחות מ...ובכן, מושלמת.

מאזניים

אם מישהו לא מפסיק לפרסם תמונות של בן הזוג שלו ולשים לבבות מעופפים על כל פוסט, תהיו בטוחים שזה מזל מאזניים. מה לעשות, המזל שמוציא מתוכו אהבה בלי לחשבן אוהב לעשות את זה גם על גבי דפי הרשת.

עקרב

בכל הקשור ללבלוט ברשת החברתית, אין פה תחרות. העקרבים מגיעים למקום הראשון. אגו מפואר ובטחון עצמי שיכול להרים הרים, לכן כל פוסט יהיה כמו הכרזה לאומה, בידיעה שהוא הולך לגרוף לייקים כמו סוכריות מתינוק.

קשת

הקשתים אוהבים להיות הגורם שמביא חיוך ועניין לאנשים סביבם, לכן העלאת הפוסטים מבחינתם זה כמו שירות לציבור. הפוסטים שלהם מאוד חשופים, מלאי פאסון וכאלה שלא מחשבנים לאף אחד.בקטע טוב כמובן.