כמה רעים אתם באמת על פי המזל שלכם?

כולנו יודעים שיש טוב ויש רשע, ועוד יותר אנחנו יודעים שאנחנו לא תמיד נמצאים בעצמנו באזור הצדיקים. גם עלינו משתלט לפעמים השד שרוצה לעשות קצת שמח, אבל על חשבון מישהו אחר. אז כמה רעים אתם יכולים להיות, לפי מה שאומר המזל שלכם?

 

גדי

מזל זה יקח מכם את כל מה שיש לכם בעצם, בלי רחמים. הם ירצו לנצח אתכם בכל דבר שתעשו, וגם ישיגו את המטרה הזו עד שתרצו לצעוק "די!".

דלי

דלי זה ממש לא המזל להתעסק איתו. באופן כללי הדליים די מנותקים ממה שקורה סביבם כי לא ממש מעניין אותם מה שקורה שם סביב. וכשתצוץ בעיה ומישהו יאלץ לקחת אחריות, אל תצפו מדלי לעמוד זקוף ולהרים יד, הוא יעדיף לזרוק את זה על מישהו אחר.

דגים

הרשע טמון פה יותר בכוח הדמיון מאשר בכוח הזרוע. אם תפגעו בדגים או תנצלו אותם, הם אולי לא יושיטו יד לסכין המטבח, אבל מה שילך להם בראש מבחינת מה שהם ירצו לעשות לכם, זה כבר סרט אחר לגמרי...

טלה

המזל שנשלט על ידי אל המלחמה, אנחנו באמת צריכים לומר משהו נוסף? אם מישהו עולה לטלה על העצבים, הוא יצטרך זוג נעלי ספורט איכותיות כדי לנוס על נפשו.

שור

יש משהו מאוד מאיים באופי רגוע מידי, כזה שנשאר שליו גם בזמן שגורמים לו לעוול. בוא נאמר זאת כך, השקט שלפני הסערה הולך להיות מאוד קולני אחר כך.

תאומים

לתאומים יש בעיה מהותית גדולה וזה חוסר היכולת להיות אחראים לדברים שיוצאים להם מהפה. לכן הם יוכלו למרוח אתכם בסיפורים מפה ועד ללה-לה לנד, הכל כדי להשיג את מבוקשם.

סרטן

כשמזל סרטן אוהב מישהו או רוצה בחברתו, הוא נהיה אובססיבי, עד כדי כך שזה יכול להוביל לתלונה על הטרדה. יש מצב שאפילו תתעוררו עם קעקוע של השם שלהם על המצח שלכם אם תירדמו איתם על אותה ספה. ראו הוזהרתם.

אריה

אריה לא יעשה משהו שיפגע בכם באופן ישיר, אבל הוא בהחלט יגרום לכם להרגיש נחותים ממנו, אם ירצה בכך. תחושת העליונות שלו יוצאת יפה מאוד כשמגיע הרגע בו הוא מרגיש שיש לו עליכם, לכן היזהרו פן לא תוכלו להרים את הראש אחרי איזו יציאה משפילה.

בתולה

מזל זה הוא מאוד ביקורתי, מאוד. אבל הביקורת שיוצאת מהם לא באמת נועדה כדי להשפיל אתכם, אלא מתוך נסיון להביא מצב כלשהו לכדי שיפור. הרוע הוא לא מאפיין חזק אצל בני מזל זה.

מאזניים

מזל זה הוא מאוד מתחשב ומחשיב התנהגות מנומסת כערך עליון, אבל אל תתבלבלו לרגע, כי אם תעשו משהו שיפגע בהם, הם לא יהססו לקחת אתכם עד בית המשפט. הם ישתמשו בכל האמצעים הכשרים כדי להחזיר לכם מנה אחת.

עקרב

עקרבים נשלטים על ידי כוכב פלוטו, מייצג המוות. שוב, לא נראה לנו שכדאי לומר יותר מידי, כי אנחנו לא רוצים לקבל את זה בדלת האחורית. עדיף פשוט להתרחק במצב של ריב, האמינו לנו.

קשת

כל כך קשה לקשתים לראות דברים מנקודת מבט אחרת משלהם, עד כדי כך שהעקשנות האדירה שלהם יכולה להביא אותם למצב מסוכן, או אתכם יותר נכון, אם תנסו להתווכח איתם.

 

אנחנו לא אומרים שטבע האדם רע מנעוריו, אבל כן ממליצים להטמיע את מה שכתוב פה באיזו פינה בראש שלכם. רק ליתר בטחון.