איך נראת האורגזמה שלכם על פי המזל שלכם?

טוב כבר אמרנו בעבר שהמזל האסטרולוגי שלנו נותן קשת רחבה של פרטים עלינו כבני אדם ועל מה צופן לנו העתיד. אבל עכשיו זו פאזה אחרת לגמרי, כזו שתיכנס לכם עמוק אל תוך...הראש. אז איך נראית האורגזמה שלכם לפי המפה האסטרולוגית? תדליקו מזגן נהיה פה חם פתאום...

 

גדי

האורגזמה שלכם נראית ממש כמו סוף משמרת בעבודה. ביצעתם, הזעתם ועכשיו זה הזמן לסגור את הפרויקט. יעילות זה שם המשחק אצלכם, והפיצוץ בין הסדינים לא שונה בכלל מהעניין.

דלי

ביישנות זה מכם והלאה, ואתם אוהבים להתענג על האורגזמה שלכם עד שכבר אין כוח לזוז. וכבר שאין שבויים בשטח, אתם אוהבים לסיים בקול תרועה.

דגים

כוח המחשבה ומעמקי הנפש, זה מה שנדלק אצלכם כשאתם מגיעים לאורגזמה, לכן הרגע הזה כל כך אינטנסיבי עבורכם. ברוב הפעמים אתם הולכים לאיבוד אי שם בין הצרחות.

טלה

מלכי האורגזמות, ואתם יכולים לבדוק אותנו בעניין. אתם כל כך מיומנים במעשי האהבים שכאילו כתבתם את הקאמה סוטרה במו ידיכם. שלא יעלה לכם השתן לראש, זו עובדה, לא מחמאה...

שור

האורגזמה שלכם מאוד נדיבה, כן כן, כזו שמוציאה הרבה קולות ונוזלי גוף כמו חגיגת בשרים נטולת מעצורים. רוב התחושה מתפוצצת אצלכם בלב, ולאו דווקא דרומה משם, לכן אתם מתענגים על כל רגע באופן רגשי ונפשי.

תאומים

כשאתם חווים אורגזמה זה כאילו אתם חווים אותה בפעם הראשונה. אתם לא יודעים את נפשכם מרוב הפתעה ואושר, כמו ילד בחנות ממתקים כשההורים מחכים בתור לקופה.

סרטן

קול אנחה אדיר וגבוה יוצא מכם כשאתם מגיעים לשיא האורגזמה שלכם, כזה שיכול להישמע כאילו מישהו קופץ ראש מצוק או נופל ממטוס. חוויה כלל חושית כבר אמרנו?

אריה

האורגזמה שלכם כאילו לקוחה מתוך סרט הוליוודי, אתם רק צריכים קהל. דיבור מהיר וגובר, קריאות "כן" בחלל החדר, מחיאות כפיים בסוף העניין (זה רק אם בן הזוג זורם אתכם). אבל הבנתם את מה שרצינו לומר.

בתולה

שששש...אין קול ואין עונה. האורגזמה שלכם שקטה כמו עכבר בלילה, ואם אתם לא מעדכנים את הפרטנר שלכם שהגעתם לפיסגה, הוא כנראה לא יצליח לזהות אם אתם שם.

מאזניים

פרצופים, זה העניין באורגזמה שלכם. גבות מכווצות, חיוך שנמתח מאוזן לאוזן ועיניים שלא מפסיקות להיפתח ולהיסגר. ממש מופע אור קולי שלם על הפנים שלכם.

עקרב

האורגזמה שלכם אגרסיבית, ממש על גבול הכועסת, כל כך אינטנסיבית שמישהו יכול לחשוב שאתם רוצחים את הפרטנר שלכם במגע. התשוקה העזה שלכם לוקחת אתכם למחוזות בלתי נשלטים והאש יוצאת מכם כמו זיקוקים.

קשת

כשאתם מגיעים לשיא שלכם, אתם צריכים להוציא תזכורת על העניין. לא כי אתם לא מרגישים שום דבר, אלא הגוף שלכם פשוט לא ממש מראה סימני פיצוץ פיזי או נפשי. מבחינתכם אין צורך ברוח וצלצולים, טוב לכם גם במצב נינוח.