הורוסקופ לתאריך: 26.10

גדי

הקשר הזוגי בו אתם נמצאים נותן לכם תחושה שיש לכם מקום טוב במערכת היחסים וכי אתם לא נמנעים מלהתנהג באופן חופשי ואמיתי. אתם לא חשים שמגבילים אתכם מלהיות מי שאתם וזו תחושה נפלאה שמחזקת אתכם באופן אישי, וגם באופן אינטימי.

דלי

אתם כל הזמן רודפים אחרי הנאות ועינוגים, מה שגורם לכם לפעמים לפספס דברים שעוברים לכם מתחת לאף. תעצרו מידי פעם כדי לבחון איך ההתנהגות שלכם משפיעה על החיים שלכם ועל של אלו הקרובים אליכם, על מנת לא לצאת נפסדים.

דגים

הוכחות, זה מה שאתם צריכים כרגע על מנת לדעת שאתם נמצאים במקום הנכון לכם מבחינה זוגית, כיוון שקשה לכם לשים את האצבע על תחושה חשדנית שאופפת אתכם לאחרונה. היו קשובים לגבי דברים שנאמרים באופן פחות גלוי, והשתמשו באינטואיציה שלכם על מנת להביא את עצמכם לכדי החלטה.

טלה

אתם מעט מתוסכלים מעצם העובדה שאתם צריכים להתאמץ יותר לאחרונה בכל הנוגע להכרויות חדשות. משום מה אתם חשים שזה גובה מכם יותר מידי אנרגיות, וכי משהו לא מתנהל בהרמוניה לה אתם רגילים. אל תתנו לזה להוציא אתכם מאיזון אלא התקדמו הלאה.

שור

אל תהיו מופתעים אם בן הזוג שלכם לא ממש מראה סימני שיתוף היום. יתכן ועובר עליו משהו שהוא עדיין לא גילה לכם, והדבר גורם לו להיות מרוחק ועצור. קחו את השעות השקטות של הערב על מנת לברר מה קורה איתו, גם כדי להראות אכפתיות וגם כדי לפתור עניינים.

תאומים

הנטיה שלכם להיחפז אל תוך מערכות יחסים יכולה לגרום לבני זוג פוטנציאליים להרגיש כאילו הדברים מתקדמים מהר מידי. נכון שיש לכם את הקצב שלכם לגבי דברים, אבל חשוב שתהיו קשובים גם לקצב של מי שעומד מולכם.

סרטן

היום זה יום נהדר לראות אם בן הזוג שלכם נמצא במצב רוח הרפתקני, כיוון שאתם עצמכם מרגישים את הצורך בקצת אקשן היום. אם יש הדדיות בכיוון לכו ועשו משהו נועז עם בן הזוג, אך אל תתאכזבו אם הוא פחות בעניין. יום אחר זה כבר יבוא ממנו.

אריה

נראה כי יש איזו סופת רעמים שחוצה את מערכת היחסים בה אתם נמצאים, וכי יש דברים שדורשים בירור לפני שתוכלו להמשיך הלאה. יתכן וזה רק מצב של מתח שהצטבר אצל כל אחד מבני הזוג, אך עדיין חשוב להביא את התקשורת למצב של פתיחות והפנמה הדדית.

בתולה

כולם בעבודה מחפשים אתכם היום על מנת להתייעץ אתכם לגבי דברים מקצועיים ואישיים גם יחד. אנשים מעריכים את הדעות שלכם ואוהבים את העובדה שיש לכם עין לפרטים הקטנים. לא כולם יכולים להפריד בין הרבה פרטי מידע שקיימים בנוגע לנושא מסויים, אך לכם יש את הסגולה לעשות זאת בחוכמה.

מאזניים

קחו את היום על מנת לבחון קצת לעומק את המצב שלכם בחיים, בייחוד מבחינת חיי אהבה. הרווקים מבניכם ירגישו אולי מעט מבודדים בנושא זה, אך דעו שבקרוב אתם עומדים להיווכח אחרת. אל תמנעו מעצמכם הכרויות חדשות רק כי אתם נבוכים או חוששים, אלא קחו את ההזדמנות בשתי ידיים.

עקרב

הקריאיטיביות שלכם מגיעה לשיאים היום ואתם מרגישים שזה יום נהדר לממש רעיונות שהיו לכם בראש כבר זמן מה. אתם מנסים לאסוף את הסובבים אתכם כדי שיצטרפו לתחושה ההישגית הזו, אך לא ממש מצליחים למשוך אותם באותה התלהבות שאתם מרגישים. תנו לזה לחלחל בהם, אם לא היום, אז בימים הקרובים.

קשת

עמית ממקום העבודה שלכם מעביר עליכם ביקורת בצורה שאינה הולמת, עובדה שגורמת לכם לאנטגוניזם ורצון להעמיד אותו במקומו. הסתכלו על דברים מנקודת מבט רחבה ואל תתנו לכעס שלכם להשתלט עליכם, על מנת לא לגרום למצב לצאת מפרופורציה עליה תתחרטו בהמשך.