הורוסקופ לתאריך: 25.10

גדי

אתם נמצאים במקום טוב במערכת היחסים שלכם ומרגישים שיש לכם מספיק מרחב כדי להתנהל באופן חופשי ופתוח. כשאתם מסתכלים במבט לאחור על איך שחשתם בעבר, אתם מבינים שעברתם כברת דרך משמעותית למקום טוב יותר בחיים.

דלי

הרדיפה הבלתי פוסקת שלכם אחר הרפתקאות והנאות מידיות לא מאפשרת לכם להתרכז במשהו אחד ולמנף אותו כמו שצריך. בין אם זה קשור במושא אהבה, או פרוייקט בעבודה, יחסים עם חבר טוב או ארוע שתכננתם להשתתף בו – היו ערים למה שמתרחש סביבכם על מנת לא להחמיץ הזדמנות חשובה.

דגים

אתם מחפשים הוכחות לכך שאתם מתנהלים נכון בנוגע לחיי האהבה שלכם, כיוון שאתם מרגישים מעט חוסר בטחון בנושא לאחרונה. זהו זמן מצויין לעשות הערכת מצב ולהבין איפה אתם עומדים, גם מול בני זוג קיימים וגם כרווקים.

טלה

האנרגיות שלכם באוויר היום, ואתם מרגישים כאילו יש לכם המון מה לומר. העובדה הזו גורמת לכם לשתף את האנשים סביבכם במה שעובר עליכם ואתם מרגישים שחרור מסויים לאחר שאתם מוציאים את התחושות האלו החוצה. קחו את ההזדמנות הזו על מנת להביא דברים לא פתורים על תיקונם.

שור

אל תהיו מופתעים לגלות שבני הזוג שלכם לא היו כנים אתכם לגבי נושא מסויים לאחרונה. זו בסך הכל תגובה לאופן בו התנהגתם אליהם אתם, באופן שגרם להם לחוש חוסר שיתוף או עצלות לקיים איתם תקשורת מלאה ופתוחה. אל תתנו לדברים להישאר במצב הזה אלא דברו איתם על מנת לפשר.

תאומים

מערבולת רגשות תופסת אתכם היום בכל הנוגע לקשר זוגי בו אתם נמצאים, לכן יש להתנהל בזהירות על מנת לא לזעזע את המערכת יותר מכפי שהיא כעת. על מנת להחזיר את הדברים למצב חיובי ונעים כדאי שתתכננו איזה בילוי רומנטי משותף שיחזיר את האמון בכם כבני זוג אוהבים.

סרטן

היום זה יום מצוין לבחון את ההתנהלות שלכם לאחרונה על פי פידבק כזה או אחר שיגיע אליכם מאדם קרוב. אל תקחו את הדברים שנאמרים לכם כביקורת שיפוטית, אלא ככזו שיכולה לגרום לכם לראות דברים מזוית חדשה.

אריה

אתם חושדים שדברים אינם כתיקונם במקום העבודה שלכם והיום אתם מקבלים אישרור לכך. אנשים שחשבתם שרוצים בטובתכם מתגלים כלא אמינים במיוחד, דבר שגורם לכם לחשב צעדים מחדש על מנת לא הגיע למצב לא נעים. מבחינה כספית עדיף להימנע מהוצאה כבדה בימים הקרובים.

בתולה

המצב בינכם לבין האנשים הקרובים אליכם לא יכול להיות טוב יותר. יש תחושה של אהבה ושיתוף באוויר, מה שנותן לכם מוטיבציה להמשיך באותו קו שהתנהלתם בו עד עכשיו. אל תחששו לנסות דברים חדשים על מנת לשמור על הגחלת במערכת היחסים בה אתם נמצאים.

מאזניים

אל תחששו לעשות צעד ראשון כלפי מישהו שאתם מעוניינים בו באופן רומנטי. נכון שלעיתים הפחד מדחייה משתק אתכם, אך חבל לפספס הזדמנות להכרות מיוחדת רק בגלל חשש לא מבוסס. אתם נראים במיטבכם, לכן פשוט גשו אל אותו אדם והתחילו בשיחה איתו. מי יודע לאן תגיעו.

עקרב

האמון הוא אחד האלמנטים הכי חשובים לכם, ואתם מרגישים שבני הזוג שלכם ממלאים אחר הדרישה הגבוהה הזו מצידכם. אתם לא חשים חשדנות או חוסר שביעות רצון, והדבר מחזק את האמונה שלכם כי אתם נמצאים במקום הנכון עם האדם הנכון.

קשת

היום כל מערך הכוכבים מתאגד לכיוון שלכם ואתם מרגישים נהדר. זה יום מצוין לעשות תכניות עם חברים ובני זוג כיוון שאתם במיטבכם וכולם רוצים להיות סביבכם. ככה זה כשהאופטימיות יוצאת מכם, אתם נהיים פופולריים ואטרקטיביים יותר מתמיד.