הורוסקופ לתאריך: 23.10

גדי

נצלו את היום על מנת לחזק קשר עם קרובי המשפחה שלכם. אל תהססו להרים טלפון גם אם זה רק כדי לשאול מה שלומם. אתם לא תאמינו כמה זה יכול להיות נעים ומנחם לקבל יחס כזה באמצע שום מקום, בייחוד כלפי אנשים שחשובים לכם.

דלי

יש לכם נטיה להגיב בנחפזות ברגע שאתם מרגישים שמישהו מנסה לעקוף אתכם או לנצל את טוב הלב שלכם. אבל, חשוב לא לקפוץ להסקת מסקנות שגויה רק בגלל שאתם חושדים במישהו. דאגו לברר את המניעים שלו לפני שאתם עושים החלטה חד משמעית.

דגים

יש תחושה של שיעמום באוויר, כזו שמחלחלת גם למערכת היחסים בה אתם נמצאים. הנטיה החולמנית שלכם להגיע למקומות אקזוטיים ומלאי חוויות צריכה מידי פעם לחזור אל הקרקע כיוון שזוגיות היא לא תמיד כיף ובילויים. חשוב לטפח את הקשר גם באספקטים אחרים.

טלה

אתם מרגישים שאתם עומדים למבחן במקום העבודה שלכם וכי יש משימות שאתם חייבים להצליח לסיים, כיוון שהמעמד המקצועי שלכם תלוי בהן. אל תיכנסו ללחץ או למתח נפשי מיותר, אלא מנפו את החדות שלכם על מנת לצלוח את המשימה כראוי.

שור

המודעות החדה שלכם כלפי הסביבה שלכם מאפשרת לכם להיות רגישים להזדמנויות רבות שמגיעות לכיוון שלכם. נצלו את הסגולות האישיות שלכם על מנת לברור מי מבין ההזדמנויות יכולה למנף אתכם ומי רק נראית אטרקטיבית.

תאומים

כדאי להיות סבלניים היום במקום העבודה שלכם, על מנת לא להיגרר לעימותים מיותרים עם אנשי הצוות שלכם. גם אם אתם חשים שמישהו עושה לכם עוול, אל תמהרו לצאת כנגדו אלא בררו קודם את כל העובדות בשטח.

סרטן

האופטימיות והכריזמה האישית שלכם פשוט ממגנטות אנשם לעברכם. כולם רוצים להיות בחברתכם ואתם מרגישים את האהבה והחברות באופן יוצא דופן היום. אל תשאלו למה או איך, אלא אמצו את זה חזק אל הלב שלכם ופשוט תהנו מהתחושה הנהדרת הזו.

אריה

חיי החברה שלכם צפויים לעבור כמה מערבולות רגשיות, כאלו שיגרמו לכם לתהות מי חבר שלכם באמת ובמי כבר לא ניתן לבטוח. אל תהיו מופתעים משום דבר, כיוון שאף פעם אי אפשר לדעת מה באמת גורם לאדם להתנהג כפי שהוא מתנהג, בשעת לחץ.

בתולה

בני הזוג שלכם מבקשים את תשומת הלב שלכם היום באופן מופגן, לכן אל תתעלמו מהם אלא הטו אוזן. יתכן והם צריכים איזשהו סיוע נפשי והם לא יודעים איך להוציא זאת החוצה מתוכם, לכן הרגישות שלכם חייבת להיות מאוד חדה היום.

מאזניים

מצב הרוח שלכם היום נמצא ברף העליון, והיום מתרחש בדיוק כפי שאתם רוצים שיתרחש. הכל נראה שמסתדר לפי מפת הכוכבים שלכם, גם מבחינה זוגית וגם מבחינה מקצועית. אל תקחו זאת כמובן מאליו אלא העריכו כל דקה של היום.

עקרב

היום יתכן ותאלצו לעשות כמה החלטות הרות גורל לגבי המשכיות הקשר הזוגי בו אתם נמצאים, לכן הגיעו נקיים מדעות קדומות ודאגו לבחון את המצב לפי ההכרות שלכם עם מי שעומד מולכם. אל תישאבו למקום של כעס כיוון שזה יעוור אתכם בדרך להחלטה הנכונה.

קשת

הרווקים מבניכם חשים שמזמן לא היתה להם הזדמנות אמיתית להכרות חדשה ומלאת תוכן. אולי אתם צריכים לחשוב מה אתם עושים לא בסדר, על מנת לשנות את המצב הסטטי שאליו נכנסתם. תמיד טוב לעשות בדק בית ולבחון דברים מנקודת מבט עצמית.