הורוסקופ לתאריך: 22.10

גדי

למרות מצב הרוח המעט מדוכך שלכם היום, אתם עדיין מאוד תקשורתיים עם הסובבים אתכם, מה שמוציא אתכם מהתחושה המבודדת. קחו בחשבון שגם אם אנשים מאכזבים אתכם לא תמיד יש מה לעשות לגבי זה, כיוון שלא כולם יכולים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים שלכם.

דלי

הקשר הזוגי בו אתם נמצאים לא יכול להיות בתקופה טובה יותר. אתם מרגישים כאילו יש המון מן המשותף וכי תאום הציפיות בינכם סולל את הדרך לזוגיות לטווח ארוך ומלא אהבה. דאגו תמיד לחזק את הבסיס שקושר אתכם יחד על מנת לא להגיע למצב בו אתם שוכחים למה התחברתם מלכתחילה.

דגים

אם אתם חווים מעט מערבולות במערכת היחסים הנוכחית שלכם, אל תמהרו להסיק שהאחריות מוטלת על בני הזוג שלכם. חשוב להתסכל במראה מידי פעם ולראות אם גם לכם יש חלק בצורה בה דברים מתנהלים, לטוב ולרע.

טלה

אתם מרגישים שבן הזוג שלכם נלחם בכם כמעט על כל דבר קטן היום ופשוט מסרב לזרום אתכם בדרך שלכם. קחו את המצב הזה כדי לבחון לעומק אל תוך עצמכם, ולהבין שאולי ההתנהגות שלכם מעט אגרסיבית ולא מתפשרת.

שור

אתם מרגישים בלחץ ותחת עין ביקורתית בנוגע לארוע מסויים או משימה שאתם צריכים להביא לכדי ביצוע. דאגו לנהל את עצמכם באופן מסודר ומדוד היום, על מנת שתצליחו להספיק מה שתכננתם בלי להרגיש שאתם מפספסים משהו.

תאומים

אתם חשים שיש יותר מידי אי הבנות שקורות בקרבת בני המשפחה שלכם לאחרונה, וכי המצב מחייב תיקון ובירור לפני שידרדר. על מנת להימנע מלהגיע למצבים לא נעימים, עדיף שתוציאו את עצמכם מהמשוואה ולא תפעלו באופן אימפולסיבי.

סרטן

אם יש איזשהו ויכוח היום בינכם לבין בני הזוג שלכם, קחו בחשבון שעדיף לא להיות אלו שמובילים את סערת הרגשות באופן דרמטי. אם התחלתם את הריב דאגו למסמס אותו, ואם בן הזוג התחיל, עדיף שתדברו איתו לכשהרוחות ירגעו.

אריה

יש לכם ראיה מאוד ברורה לגבי איך אתם רוצים שמערכת היחסים הזוגית שלכם תראה ותתנהל. אתם מצויידים במספיק רגישות ותבונה על מנת לדעת אם אתם נמצאים במקום שכבר אינו טוב עבורכם, לכן התכוננו לעשות כמה החלטות בעניין.

בתולה

כשאתם מרגישים שמנצלים אתכם, יש לכם נטיה להגיב באופן נמהר ומלא כעס. אל תלכו ישר בדרך הזעם או ההאשמות, אלא דאגו לבחון את הדברים מכמה נקודות מבט. התנהלות כזו תראה לכם שיש כמה פנים לכל עניין ושאתם לא תמיד אלו שצודקים.

מאזניים

אם אתם נמצאים בזוגיות כרגע דעו שהיא אחת כזו שהולכת ללוות אתכם לאורך עתיד מתמשך ונעים ביחד. הרווקים מבניכם ישמחו לדעת שיש ניצני אהבה מעבר לפינה, וכי קשר חדש עומד להתחיל ממש בקרוב. 

עקרב

האנשים הסובבים אתכם נוטים להתייחס אליכם בהערצה כדרך קבע, כזו שמתבססת על האופן המסתורי והעוצמתי בו אתם נוהגים לנהל את חייכם. אל תטעו לקחת את זה כמובן מאליו, ודעו כי מה שמרגישים אליכם היום יכול להתהפך בין רגע מחר.

קשת

יתכן ותחושו מעט זנוחים על ידי בני הזוג שלכם, שנראים כאילו הראש שלהם נמצא יותר בענייני חברים ומשפחה מאשר בכם. אל תקחו את זה למקום לא נכון של ריב או עימות מיותר, והיו קשובים למקרה ובני הזוג צריכים אתכם ככתף להישען עליה או כאנשי סוד.