הורוסקופ לתאריך: 21.10

גדי

מי מכם שיש לו חובות פתוחים או חשבונות זרוקים שעדיין לא שולמו, היום זה יום טוב לעבור על הכל ולסגור קצוות. בנוסף, יש בכם התרגשות גוברת לגבי תכניות מסויימות שקבעתם לכם, וזה נותן לכם אנרגיה מתעצמת להמשך היום.

דלי

היום יתכן ותתעוררו מאוחר מכפי שתכננתם וזה יגרום לכם לתחושה קטנה של החמצה. אל תתנו לזה לגרור אתכם לתסכול מיותר אלא נצלו את הזמן הקיים על מנת לכלול כמה שיותר דברים שתכננתם עבור השבת הנוכחית.

דגים

היום אתם תקבלו עזרה והקשבה ממקור לא צפוי, בדיוק בזמן שאתם צריכים זאת יותר מכל. אבל קחו בחשבון שהסיוע הזה לא בא ללא תמורה, וכנראה שתצטרכו להשיב גמול נאה למי שנמצא כרגע בעמדת המשענת עליה אתם יכולים להתרפק.

טלה

השבת הזו אתם בעניין של לראות ולהראות, אך באותו זמן גם אין לכם כל כך אנרגיות לצאת מהבית. זה יכול להיות מעט מתסכל כיוון שאתם לא כל כך יודעים איך למנף את התחושה החברתית שסוערת בכם, אבל אין קל יותר מאשר פשוט להרים עצמכם מהספה ופשוט לקבוע מפגש חברתי מבורך.

שור

אתם נתקלים היום במצב הדורש מכם להגיע להחלטה של הרגע האחרון, כזו שדחיתם הרבה זמן ועכשיו אין מנוס מלהתמודד איתה. זה אומר שאולי השבת הזו תהיה מעט חסרת מנוחה, אבל כבר במוצאי שבת תרגישו שעשיתם את שיקול הדעת הנכון.

תאומים

אתם מרגישים כאילו שום דבר לא מסתדר לכם היום ושיש לכם פרץ יצירתיות שלא מתממש מאיזשהי סיבה. התחושה הזו גורמת לכם לאי נוחות כיוון שאתם בדרך כלל נוטים להתעסק בתפל ולא בעיקר.

סרטן

היום יהיה יום מאוד אקטיבי, אבל לאו דווקא מבחינת בילויים. אתם תרגישו שיש הרבה מה לעשות בבית מבחינת סדר וארגון, לכן נצלו את השבת הזו לנקות קצת, גם פיזית וגם נפשית. אולי תוך כדי סידור הבלאגן תמצאו דברים שחיפשתם מזה זמן רב, כאלה שהחסרון שלהם העיק עליכם ועכשיו חזרה עטרה ליושנה.

אריה

היום אתם ממש לא הולכים להוריד את המגננות שלכם, לא בשביל אך אחד מהסובבים אתכם. אתם מרגישים שהכבוד שלכם צריך איזו זריקת עידוד ואתם לא מוכנים להתפשר על כך. יתכן ותהיו מעורבים היום בשיחות עמוקות עם המון תוכן אינטלקטואלי, שיחות שיגרמו לאנשים להיווכח בידע הרב שלכם.

בתולה

היום יתכן שיהיו ניצנים של קשר רומנטי שעומד להיכנס לחייכם ולגרום לשבת הזו להיות עוד יותר מעניינת. אתם מרגישים שאתם רוצים להשקיע מעט יותר במראה החיצוני שלכם, דבר שמניע אתכם לחשוב על שיגרה חדשה של פעילות גופנית ואולי חידוש מלתחה.

מאזניים

היום אתם מרגישים שמישהו מבוגר מכם צריך את העזרה והתמיכה שלכם, והשבת הזו הולכת להיות בסימן תמיכה והקשבה. אולי זה יהיה זמן טוב לבחון גם את עצמכם תוך כדי היום, ולחקור עניינים רוחניים שעומדים על הפרק ודורשים מענה.

עקרב

השבת הזו מתוכננת עם הרבה תכניות שעומדות על הפרק, אך נראה שברגע שיהיה קושי אחד שתיפגשו בו במהלך היום, ואתם כבר תאבדו את המומנטום שלכם. הצד החיובי הוא שרוב ההתרחשות אמורה לקרות בין קירות הבית, לכן לא תצטרכו להתפזר יותר מידי.

קשת

נראה שהשבת הזו בני הזוג שלכם לא נמצאים במצב רוח מרומם כל כך, לכן יש מצב שתאלצו לשנות את התכניות שכבר קבעתם על מנת להיות איתם היום ולשפר את מצב הרוח שלהם.  אתם מצידכם לא יכולים להימנע מלחשוב שיש משהו מתחת לפני השטח בכל הנוגע לדכדוך שמוחצן מהם.