הורוסקופ לתאריך: 20.10

גדי

היום זה יום נהדר מבחינה תקשורתית עבורכם, ואתם מרגישים שזו הזדמנות טובה לפתוח כל מיני דברים שמעיקים לכם ויושבים לכם על הלב. אתם מתנסחים בצורה קולחת וברורה, מה שעוזר לשיחה להגיע למקומות עמוקים ולפתור בעיות שנות.

דלי

היום אתם יכולים להרשות לעצמכם להיות קצת פרועים ולהיכנע לכל מיני פיתויים שקורצים בכיוון שלכם. בין אם זה מפגש עם מישהו מסויים, בילוי או הרפתקה כזו או אחרת, טעימה חדשה של מאכל או משקה שלא יצא לכם לחוות עדיין – כל אחד מאלה יכול להיות משהו שיעשה את השישי הזה מיוחד.

דגים

אתם מרגישים מאוד נינוחים היום ושום דבר לא מצליח להוציא אתכם משלוותכם. זהו יום מצויין להעביר מסרים ולקבל אינפורמציה מהסובבים אתכם, בצורה שלא תשתמע לשתי פנים. אם אתם צריכים או רוצים דבר מה ממישהו מסויים, זה הזמן להעלות אותו לחלל האוויר כדי שלא תתחרטו אחר כך.

טלה

אתם מאוד ישירים ומרגישים שהיום אנשים מתקשרים אתכם גם באופן חד משמעי וללא פילטרים. יתכן ותהיה לכם הרבה עבודה להספיק עד כניסת השבת ואתם גם תצליחו לסיים אותה, רק דאגו לעשות סדר עדיפויות מקדים.

שור

אתם מרגישים שאתם צריכים לשמש כבורר באישזהו עימות בין אנשים קרובים לכם, ויש צד אחד אליו אתם נוטים להתחבר יותר מבחינת הסכמה עם דעותיו. דעו לנהל את המצב ברגישות ובתבונה על מנת לא לגרום לאנטגוניזם של אף אחד מהצדדים.

תאומים

היזהרו בהבטחות שאתם נותנים לאנשים, על מנת שלא תגיעו למצב של הבטחה ללא כיסוי. מה גם שכדאי שתקחו בחשבון שאת כל ההתחייבויות האלו אתם גם צריכים למלא, לכן אל תעמיסו יותר מידי על מנת שלא להיכנס למצב ביש.

סרטן

היום אתם מרגישים שיש לכם ראיה מעט שונה לגבי מצבים מסויימים, ואת היכולת לבחון אותם מנקודת מבט רחבה יותר. היום מתאפיין במצב רוח יצירתי ואנרגטי שיוציא מכם דברים טובים. אם יש לכם רעיון או חשק לעשות משהו מעט שונה מהרגיל, אל תהססו.

אריה

עניינים כספיים יעלו על סדר היום בשישי זה, בייחוד כיוון שיש איזה עניין משפחתי שדורש טיפול. החדשות הטובות הן שדברים יגיעו על מקומם בשלום, ותזרים המזומנים לא יהווה בעיה בזמן הקרוב. היו קשובים ואל תתנו לזה להתהפך לצד חסר שליטה כלכלית.

בתולה

יום שישי זה יום שתרגישו שיש הערכה גוברת להתנהלות שלכם בנושא מסויים, ורוב הסיכויים שמדובר בעניין בו אתם יכולים להחצין את הקריאיטיביות הטמונה בכם. בין אם אתם מציגים איזשהי מצגת, יצירת אומנות שיצרתם, הישג שקשור בקריירה שלכם או אפילו במערכת יחסים נוכחית – ההצלחה וההערכה כלפי ההישג לא תאחר לבוא.

מאזניים

אתם מרגישים מאוד עסוקים בימים האחרונים ושישי הזה במיוחד. ההספק שלכם תופס תאוצה והאנרגיות שלכם ברמת שיא. אחת התוצאות הנהדרות של העבודה הקשה שלכם לאחרונה הוא שיפור משמעותי במערכת יחסים בה אתם נמצאים, ולרווקים מבינכם יצירת קשר לו ייחלתם כבר זמן מה.

עקרב

יש מישהו במקום העבודה שלכם שמעוניין בכם יותר מאשר רק עמית לעבודה. יתכן ובימים האחרונים אתם תתוודעו לעניין, והדבר יגרום לכם להרגיש מוחמאים ואטרקטיביים. היזהרו שלא מדובר בהחצנת רגשות כוזבת מטעמי ניצול כזה או אחר, בהתחשב במעמד שלכם במקום העבודה.

קשת

שישי הזה אתם הולכים לטפל בכמה בעיות בריאותיות שחוויתם לאחרונה, וכעת הגיע הזמן לפתור אותן באופן אחראי ומודע. חלקכם יהיו יותר בררניים לגבי סוגי הטיפולים העומדים על הפרק, אך כולכם תהיו בדעה שאי אפשר לדחות יותר את עניין קביעת תורים לרופא או לקיחת תרופות נחוצות.