התכונה הכי אטרקטיבית של כל מזל – מה עושה אותו כל כך וואו?

לכל אחד מאיתנו יש תכונות בולטות יותר וכאלה שבולטות פחות. מבחינה אסטרולוגית יש לנו את היכולת לדעת איזה תכונות מייחדות כל אחד מאיתנו על פי המזל שלו, ואיזה פעולות אנחנו יכולים לעשות כדי להשיג מישהו שאנחנו מעוניינים בו רומנטית. אז רוצים לדעת מה התכונה הכי אטרקטיבית אצל כל מזל? ב-רור...

 

גדי

הגדיים ידועים באופי השקט והמתבודד שלהם, אבל זה ממש לא אומר שהם לא ממוקדים במטרה. המאפיין הכי בולט אצלם הוא היכולת להתרכז באופן פנומנלי, ולפעול מתוך נחישות שמזיזה הרים.

דלי

הדליים רואים את החיים מעט שונה מאנשים אחרים, באופן שמייחד את המוזרויות הקטנות שלהם כאנשים ייחודיים. מזל זה מאופיין ביכולת אהבה ותמיכה אדירה, וזה מה שגורם לאנשים לרצות בחברתו כל הזמן.

דגים

קשב ואמפתיה, זה מה שגורם לדגיגים להיות כל כך אטרקטיביים. יש להם יכולת מופלאה להזדהות רגשית עם כל אדם ולהכיל אותו בצורה שגורמת לו לחוש בטחון וחמלה. הם לא ישפטו או יבקרו אתכם לחומרה, ולכן כל כך נעים להיות בקשרים חברתיים איתם.

טלה

עצמאות ותשוקה הן התכונות שגורמות לטלאים להיות סופר מושכים, כאלה שאי אפשר לעמוד בפניהם. הם נחשבים מאהבים חסרי מעצורים שגורמים לבני הזוג שלהם להגיע לפסגות של אינטימיות מפתיעה.

שור

שאלו את עצמכם – האם יש דבר יותר מושך מאדם שיודע להשיג דברים בצורה נטולת הססנות או חוסר בטחון? במילה אחת – לא. וכאן נמצא הייחוד של השוורים שיודעים בדיוק מה הם רוצים ואיך להשיג אותו, בלי היסוס.

תאומים

מה גורם לתאומים להיות כאלה שתמיד רוצים בקרבתם? הקלילות ומצב הרוח המרומם שמלווה אותם כל הזמן. תחשבו כמה כיף זה להיות ליד בנאדם שלוקח את החיים כמו ביס של עוגה, הכי מתוק והכי טעים.

סרטן

ספונטיניות ואהבה נקיה הופכות את מזל זה להיות כל כך פופולרי שלפעמים הוא עצמו מרגיש את הצורך להיכנס חזרה לשריון שלו. היכולת שלהם לדאוג לאנשים שהם אוהבים ולעזור להם כמעט בכל מצב, הופכת אותם לכאלה שאי אפשר בלעדיהם.

אריה

כריזמה, אין אפס בעניין הזה. רוצים לדעת מה הופך את מזל זה למלך החיות (והמזלות)? זה הקסם האישי שמהפנט כל מי שנקרה בדרכו, והופך לטרף קל שלא עומד בפני הרעמה המפוארת הזו. ההתלהבות והאנרגיה שמאפיינת את האריה פשוט מדבקת, לכן אין מצב שאנשים סביבם לא ירגישו עוצמתיים בדיוק כמו אריה.

בתולה

בני מזל בתולה ניחנו ביכולת המופלאה לתקשר עם אנשים באופן ברור וקולע, כזה שמוצא את המילים אפילו בשביל הצד השני, בלי להסתבך יותר מידי. בנוסף, אתם וודאי יודעים שאין דבר מושך יותר מאשר גבר או אישה מלאי בטחון עצמי ושלוות נפש שמאפיינת אותם, וזה בדיוק מקור האטרקטיביות של מזל בתולה.

מאזניים

איזון והרמוניה, מה יכול להיות יותר נחשק מזה? לבני מזל מאזניים יש את הסגולה האטרקטיבית לקחת הכל בצורה מלאת רגישות ומלאת הגיון, כך שהם לא מפספסים שום דבר בדרך. היכולת שלהם לשלוט במצב ולהביא את המעורבים בדבר להרגיש חמימות ורוגע, זו תכונה שלא כולם יכולים למנף מתוכם. מאזניים יכולים בריבוע.

עקרב

מיסתורין זה לא משהו שאפשר להתעלם ממנו, בייחוד אם הוא מוגש בכזו אינטנסיביות שמאפיינת את בני מזל עקרב. כאב העוקץ מעולם לא היה מתוק יותר, ולכן יש לנו נטיה פשוט לשכב אפיים ארצה ולקבל עקיצה בלי להתנגד בכלל. אם זה לא אטרקטיבי אנחנו לא יודעים מה כן...

קשת

נדיבות וספונטניות אלו תכונות שהולכות ביחד, ובני מזל קשת אוחזים בשתיהן. הלב הענק שלהם תמיד מוכן לבוא לעזרת חבר ולגרום לו להרגיש כאילו הוא הדבר הכי חשוב ומעניין בעולם. אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל זו הרגשה ממכרת, שגורמת לנו לרצות להיות המטרה של החץ והקשת.

 

אחרי מה שקראתם כאן אין מצב שלא תרצו להתחבר לכל אחד מהמזלות, אז קדימה, תתחילו להרחיב את מעגל החברים שלכם, הוא הולך להיות עוד יותר אטרקטיבי...