מי המזל הכי שחקן, ולא, לא בקטע של משחקי כדור

כשאנחנו קוראים למישהו "שחקן" אנחנו בדרך כלל מתכוונים לזה שהוא יודע לתמרן אנשים כדי שיפעלו למען האינטרסים האישיים שלו, באופן של הפעלת מניפולציות ומריחה של אנשים. כן כן, מי מאיתנו לא הרגיש פעם אחת לפחות שעושים ממנו שוקולד השחר? לפניכם המזלות מהכי שחקן להכי פחות.

 

גדי

מזל זה אוהב להרגיש יתרון על פני אחרים ולהשתמש באופי הטוב של אלה הסובבים אותו, למען צרכיו האישיים. הגדי אוהב להחצין את חוסר שביעות הרצון שלו אם משהו לא מתנהל לפי החליל שלו, ואין לו בעיה שכולם ידעו שלא מתאים לו בכלל.

דלי

הדליים ידועים כמוכרי חלומות באספמיה. מה הכוונה? אין להם בעיה לפזר הבטחות שווא באוויר על מנת שתסכימו ללכת עם הזרם שלהם, ולא תמיד יש להם כוונה לממש את מה שיצא להם מהפה. העניין הוא שהדליים אוהבים להיות בשליטה, ושום דבר לא יכניע אותם מלהשיג אותה.

דגים

פאסיבים אגרסיביים, אלו הם הדגיגים. אם יש להם משהו נגדכם, הם לא יאמרו זאת במפורש, אלא יעשו פרצופים שלא ממש מבהירים מה הולך להם בראש לגביכם. תתכוננו לנשום מתחת למים, יש מצב שהם ימשכו אתכם למעמקים...

טלה

מזל זה הוא לא בדיוק שחקן, כלומר הוא לא יעשה משהו רע במכוון, אבל אם יהיה לכם משהו שהוא שם עליו עין, אתם כנראה הולכים להפסיד. ככה זה איתם, הם פשוט חייבים להשיג את מה שהם חייבים להשיג, ונראה אתכם מנסים לעצור אותם.

שור

שור רוצה את מה שהוא רוצה,פשוט כך. אז לא משנה באמת באיזו דרך הוא יחתור להשיג את זה, אם כשחקן ואם ככזה שלוקח את הביס האחרון בצלחת רק כי הוא יכול – בסופו של דבר הוא יגיד לכם במלוא הכנות שמה שהוא רוצה לעצמו יהיה בסוף שלו.

תאומים

למרות הפטפטנות והדעתנות המאופיינת שבו, הפעם הזרקור יהיה עליך והוא ישתה בצמא כל מה שיוצא לך מהפה. הבחור יעריך את התובנות שלך לגבי כמעט כל נושא שתדברו עליו ולא יפסיק לחייך תוך כדי.

סרטן

אין מצב שסרטן ישחק את המשחק, הוא יותר מידי מחובר לרגש ויותר מידי נזהר מלפגוע באחר, לכן לא יהיה לו עניין לעשות משהו שיכול לגרום למישהו מפח נפש. מה גם שסרטן לא ירצה להיכנס למשהו עם רמת סיכון גבוהה, כזו שלא תאפשר לו לצאת נקי מכל העניין.

אריה

בתכלס, כל עניין המשחק דווקא משעשע את האריות, למרות שהם לא בדיוק ירוצו להיות הראשונים לתמרן אתכם. "כיף" זוהי מילת המפתח כאן, אז כל עוד הכל נעשה ברוח טובה, האריה יהיה מרוצה מכל הסיטואציה, בחביבות רבה למדי.

בתולה

כעקרון, מזל בתולה לא יצא מגדרו כדי לשחק אותה, אבל אם הוא יצטרך מכם משהו, הוא לא יבחל באמצעים, גם לא כשרים. אם מזל זה רואה שהוא כבר לא צריך אתכם יותר, לא תהיה לו בעיה לחסום אתכם או להתעלם מכם באופן שווה נפש למדי.

מאזניים

מזל מאזניים בטח יעדיף לעקור לעצמו את העיניים לפני שהוא יעשה על מישהו מניפולציה, עד כדי כך. גם אם הם ישיגו מכם משהו שהם רוצים, אבל הדרך לשם כללה התנהגות לא כנה או נצלנית, זה לא יהיה בשבילם הישג והם יעדיפו לא לקחת את הדבר אליהם בכלל.

עקרב

נולד להיות שחקן, אין פה שמץ של ספק. העקרב ינצל את המצב הרגשי שלכם וילך הרחק הרחק אחרי שישיג את מבוקשו, בלי להביט לאחור.

קשת

הקשתים ישחקו את המשחק רק אם הם ממש חייבים, אבל לא יבחרו בשיטה הזו כעדיפות ראשונה. למה הם לא ממש אוהבים להיות חלק מהבלגאן? כי רואים עליהם ישר שהם לא ממש טובים בזה, ושקוף שהם מנסים להיות משהו שהם לא. הם לא באמת יודעים לשקר, רואים להם בלבן של העין...