הבחור רוצה יותר מחברות – איך תדעי שהוא מעוניין בך רומנטית, לפי המזל שלו

ידידים. סיטואציה מוכרת בין גבר לאישה שבדרך כלל נשענת על חוסר הידיעה לאן זה הולך. תמיד יש צד אחד שרוצה יותר, בואי נודה בזה, אז כדי להפסיק לשאול את עצמך אם הוא מעוניין בך רומנטית, הנה כמה סימנים שיגלו לך מה הוא באמת רוצה ממך, לפי המזל האסטרולוגי שלו.

 

גדי

עם כל צנעת הפרט שלו וההסתגרות בפני העולם, כשאת תהי כאינטרס רומנטי עבורו הוא לא יהסס לרגע להכניס אותך לכל פרמטר ופרמטר בחיים שלו. הוא יכיר אותך למשפחה וחברים, יכניס אותך למעמקי הנפש שלו ויבטח בך שתהי אשת הסוד שלו.

דלי

תמיכה ומוטיבציה, זה יהיה סימן ההיכר שממש אכפת לו ממך, הרבה מעבר לרק ידידה. הוא יתמוך בך בכל מצב שתיתקלי בו ויטפח את הבטחון העצמי שלך כאילו היית סופרסטאר. הוא יגרום לך להרגיש כאילו אין דבר שאת לא יכולה להשיג, וההערכה שלך תגרום לו עוד יותר להימשך אליך בתגובה.

דגים

אוהבי מגע, ככה הם הדגים. לכן כשתרצי לדעת אם הוא רוצה את הידוק הקשר האינטימי בניכם, צפי לליטופים ונעימי בכל יד, בכל רגל, בפנים, בגב ואיפה שלא תרצי. ואת תרצי. מי לא אוהבת שעושים לה קיצי?. אבל זה לא נשאר רק ברמה הפיזית, כי מאחורי הכל עומדת אהבה גדולה שהדגים רוצה לטפח עוד ועוד.

טלה

את תרגישי שהוא כל הזמן רוצה לבלות איתך ולעשות המון פעילויות כיפיות משותפות יחד. ידוע שטלה גם ככה אוהב לעשות 65 דברים בבת אחת, כאשר את כולם הוא הוא ירצה לעשות יחד איתך...

שור

כשתתחילי לקבל ממנו מבטים שסורקים אותך מכף רגל ועד ראש, את כבר תביני לבד שהוא רוצה יותר מידידות איתך. הוא יבהה בך כמו בתמונה במוזיאון, ויעריץ כל תו ותו בפנים שלך, גם כשאת כועסת.

תאומים

למרות הפטפטנות והדעתנות המאופיינת שבו, הפעם הזרקור יהיה עליך והוא ישתה בצמא כל מה שיוצא לך מהפה. הבחור יעריך את התובנות שלך לגבי כמעט כל נושא שתדברו עליו ולא יפסיק לחייך תוך כדי.

סרטן

הרגישות של הגבר הסרטן למצבים אמוציונאליים היא מאוד גבוהה, זה כבר ידוע, אבל בכל הנוגע אליך, ידידתו הטובה, הוא יהיה אקסטרה קשוב ודק אבחנה לגבי ענייני הלב. הוא יראה כמה אכפת לו ממך ולא יעצור עד שיגרום לך להרגיש יותר טוב, אם בשיחה או באוזן קשבת, או איזה מתנה קטנה באמצע היום.

אריה

את תדעי שהוא רוצה ממך מעבר לידידות כשהוא יתחיל לעשות איתך תכניות מפה ועד הודעה חדשה. אחותו מתחתנת עוד שנה? מה זה משנה, את באה איתו כבר מעכשיו. דיל לטיסה לאירופה? תכיני מזוודה. את הולכת להיות כלולה בכל חוויה וחוויה אז תפני את הלו"ז.

בתולה

לא משנה כמה נקודות חן יש לך על הפנים או הצוואר, תהי בטוחה שהוא ידע בדיוק כמה יש לך ואיפה הן ממוקמות. ככה זה כשהוא שם לב לכל פרט קטן אצלך. כל מה שתגידי יקובץ בקלסר מסודר בראש שלו והוא יזכור את הכל, כי את חשובה לו...

מאזניים

איך תדעי שמאזניים מעוניין בך בקטע רומנטי? הוא לא יחשוב פעמיים אם ליצור קשר, אם בשיחת טלפון, הודעה בווצאפ או יונת דואר. אין אצלו משחקים של "מי יוזם קודם", כשהוא מעוניין הוא הראשון ללחוץ על SEND.

עקרב

עקרב לא לוקח את הרגליים שלו והולך, גם לא כשהמצב נהיה פחות נעים. רבתם? עבר בניכם חתול שחור? תהי בטוחה שהוא ידאג להישאר בתמונה ולנסות ולברר את הדברים עד לפיתרון. הוא ירצה לשוחח על מנת לטהר את האווירה ולהחזיר עטרה ליושנה.

קשת

הגבר הקשת ילך איתך בערך לכל מקום שתרצי, בלי למצמץ בכלל. רוצה לראות סרט בנות? רוצה ללכת למני-פדי? הוא יבוא איתך בשמחה כי לא באמת משנה לו ה"מה", אלא עם מי. וכשהוא איתך, אתם יכולים גם סתם לשבת ולבהות בכוכבים...