איך תדעו שיש עליכם עין הרע- השיטה המדויקת לבדיקה

עין הרע, מושג כל כך שגור בפינו ביומיום, אבל אם באמת נתעמק במה שהוא אומר, יש מצב שנתחיל להיכנס לחרדות ולתהיות האם גם אנחנו נהיינו מושא לקללה. אז לפני שאתם מתחילים לזרוק מלח בכל הבית חכו - בואו נראה איך אנחנו יודעים אם יש עלינו עין הרע.

 

מה זה בעצם עין הרע?

לפי תורת הנסתר "עין הרע" זו בעצם קללה שרובצת על בנאדם, כזו שנחתה עליו דרך כוח מיסטי של אדם אחר שרוצה לפגוע בו. העניין הוא שעין הרע זו קללה שמגיעה באופן מיסטי, כזה שיכול להיגרם רק בגלל מבט או מילה לא טובה של האדם שרוצה להטיל אותה. קללת עין הרע יכולה לגרום לנזקים קשים בחייו של האדם המקולל, כמו פגיעה בפרנסה שלו, בחיי הזוגיות שלו, בבריאות הנפשית והפיזית שלו, בבני משפחה וחברים, ובכל מה שמטיל הקללה רוצה בעצם לערער. הגורם העיקרי לפגיעה מעין הרע זו בעצם תחושת הקינאה שיש לאדם המקלל כלפי מושא הקללה. כן כן, קינאה זה רגש הרסני, וכולנו חווינו את ההשפעות שלו בצורה כזו או אחרת בחיים.

shutterstock_97275782.jpg©shutterstock

 

מבט חודר וחמדן

העיניים אומרות הכל, זה משהו שכולנו מודעים אליו בכל מיני מצבים בחיים, מגוון רגשות והתנהגויות. בין אם אנחנו שמחים, עצובים, כועסים או פגועים, תמיד יהיה אפשר לראות את זה בעיניים שלנו, אם בצורה ברורה ויוקדת או אם בצורה של נצנוץ חמקמק. מבחינת עין הרע הקללה מועברת בעיקר באמצעות מבט עיניים של האדם המקנא בכם, מבלי שתרגישו אפילו. מתי אתם מתחילים להבין שיש עליכם עין הרע? כשכל מיני דברים יוצאים מהמסלול החיובי שלהם והבלגאן בחיים שלכם מתחיל לחגוג. זה ממש כמו כישוף שאופף אתכם ומכתים את החלקים בחיים בהם רוצים לפגוע לכם בהם, כמו מכת חשמל שמטרפדת את הסדר הנכון של העניינים וגורמת לשוק לא מוסבר.

 

שיטה לבדיקת עין הרע

אז אם אתם חושדים שמונחת עליכם הקללה, יש שיטה שמתבססת על דברי חכמים, שיטה עתיקת יומין שתוכל להביא את הדברים למצב ברור יותר, וכך אולי תוכלו להסיר מעצמכם את העין. אז מה עושים? מניחים כוס שמן ליד המיטה למשך כל הלילה, ובבוקר כשקמים לא אוכלים ולא שותים דבר. נוטלים את הידיים דבר ראשון כשיוצאים מהמיטה ולאחר מכן טובלים אותן בכוס השמן. לאחר הטבילה בשמן מציבים את הידיים מעל קערת מים ומביטים אם טיפות השמן שוקעות או צפות. לפי חוק הטבע הידוע שמן צף מעל מים, לכן משמע הדבר שהכל עומד על תיקונו. אך אם השמן שוקע, אז כבר יש סיבה לדאגה, כי זה מסמל חריגה ממשהו טבעי, פגיעה רוחנית שדורשת ריפוי מיידי.

בין אם אתם חושדים שנפגעתם מעין הרע ובין אם אתם חוששים מפגיעה שכזו על ידי מישהו שנוטר לכם, תמיד תוכלו להשתמש בשיטה הזו ולו רק כדי לדעת אם יש צורך בהתערבות חיצונית. אז אל חשש, פשוט בידקו את העניין בקלות והורידו מעצמכם את המועקה הזו.

shutterstock_510144766.jpg©shutterstock

רוצה לדעת אם יש עליך עין הרע?

כנסי לשאלון זה