6 מזלות שפשוט אסור לשלב כשותפים לדירה אחת

אז החלטתם לגור עם שותפים או שאתם ממשיכים את המסורת הקיימת ומחפשים שותף חדש לחלוק איתו דירה. יש כל כך הרבה פרמטרים לחשוב עליהם לפני, כדי לא ליפול עם שותף מהגהנום. אז כדי לצמצם את מרווח הטעויות כמה שאפשר, קבלו 3 צירופי מזלות שפשוט אסור להם לגור יחד, כי זה בלתי אפשרי בעליל.

 

ijp.jpg©shutterstock

 

עקרב ותאומים

תאומים, מלכי הפטפטת והרכילות. הם כל כך אוהבים לדבר על אחרים ולגלות את העניינים הכי סודיים שלהם, שזה יכול להיות כמו סיפור בלתי נגמר של סרן שמועתי, מידי יום מידי ערב. עקרבים לעומתם הם אנשי סוד ושומרים את האינפורמציה אצלם עמוק עמוק בבטן. לכן אם עקרב ירגיש ששותפו התאומים נכנס לו קצת יותר מידי לוריד, יש מצב חזק שמישהו יצא עם סימנים כחולים. גם אם השניים נכנסו לדירה בתור חברים טובים, כשותפים זה מצב אחר לגמרי. בסופו של דבר, התאומים ירגיש שהעקרב מתרחק ממנו ונהנה משקט ומבודד, ואילו העקרב יהפך לפרנואיד שמא התאומים מדבר על כל ענייניו הפרטיים בריש גלי.

 

סרטן וטלה

אין חיבור יותר גרוע מהשניים האלה, בעוד שהאחד בעל אופי לוהט, קליל ומלא אנרגיות מתפוצצות החוצה, ואילו השני רגשי ועומד על סף דמעות רוב הזמן. הטלה מתעורר כל בוקר עם מרפקים שלופים לכבוש את העולם, ואין מי שיעצור בדרכו. סרטן מתעורר כל בוקר עם חששות מהעולם שבחוץ, ועם הרצון להישאר מוגן מפני מה שקורה מעבר לדלת הבית. לא יקח זמן רב עד שהטלה ירגיש שהסרטן מונע ממנו מלפרוץ קדימה ולעשות מה שעולה על רוחו, ואילו הסרטן ירגיש שהטלה מנסה לגרור אותו למקומות שלא נוח לו בהם.

 

דגים ובתולה

טבעי לחשוב ששני אנשים שונים כל כך דווקא יחמיאו אחד לשני כשמדובר בלגור ביחד, כי כל אחד יכול להשלים את השני ולעשות את המצב למאוזן יותר. טעות. גדולה אפילו. בתולה הוא מזל פרקטי וכזה שפועל מתוך רציונל ברור, אחד כזה שחייב שהכל יהיה מושלם עד הסוף. דגים בדיוק בקצה השני, כשהראש שלו אי שם בעננים. צריל לשלם חשבונות? יש מצב טוב שאם הדגים אחראי על העניין החודש, זה לא ממש יקרה. דגים יכול לרצות להיות מתחת למים כל פעם שבתולה מנסה להגיד לו מה לעשות, איך לנקות ואיך לסדר. פיצוץ? יותר מאחד, תהיו בטוחים.

 

אז לפני שאתם חותמים חוזה, תבדקו טוב טוב מי המזל שעומד מולכם, או שזה יהיה מזל נאחס אחרי שתעברו לגור יחד.