הורוסקופ לתאריך: 18.10

גדי

היום אתם מתמקדים בטוב הלב של אנשים סביבכם, וזה גורם לכם לתחושה מרוממת של אופטימיות נהדרת. אתם מושכים אליכם תשומת לב חיובית מעצם הנועם שאתם מחצינים היום, וזה גורם לכם לתחושה של אופוריה שאתם לא רוצים שתיגמר.

דלי

יש בכם היום תחושה חזקה של חיבור רוחני ואתם נהנים מהזרימה העדינה של האנרגיה הפנימית שלכם היום. אל תנסו לצאת ממנה בכוח אלא התמסרו אליה באהבה. אולי תפתיעו את עצמכם עם היכולת שלכם להיות בנועם ובעדנה, ולאו דווקא כל הזמן בפעילות מוגברת.

דגים

היום אתם תרגישו שהרבה אנשים סביבכם מבקשים את העזרה והתמיכה שלכם בכל מיני עניינים, ככאלה שיכולים להשרות רוגע על אחרים ולגרום להם לראות דברים מנקודת מבט אופטימית יותר. עובדה זו גורמת לכם לאושר גדול בתור כאלה שמהווים כוח חיובי ומשמעותי בחיי הסובבים אותם.

טלה

היום  תרגישו אחריות מרובה במקום העבודה, כזו שתיתן לכם אנרגיה לבצע מספר משימות במקביל ולהצליח לסיים אותן. היו זהירים לגבי איך שאתם מתנהלים היום בעבודה על מנת לא לתת לתחושת הסיפוק לגרום לכם להתנשא מעל אחרים.

שור

עניין משפחתי שעולה על הפרק היום גורם לכם לחוש ביקורת כלפי ההתנהגות שלכם, כזו שמכעיסה אתכם כיוון שאתם לא רואים בכך הצדקה. בידקו את עצמכם לפני שאתם מתלהמים על מנת לא לדרדר את המצב ליותר גרוע, אלא לשקול את ההתנהגות שלכם מכל הזוויות.

תאומים

זהו יום מעט חולמני עבורכם, אבל כזה שנותן לכם תחושת רוגע ושלווה, לא פזיזות דעת. מותר לכם להתמסר לתחושה הזו ולהנות ממנה, רק דאגו שאתם לא פוגעים באף אחד סביבכם תוך כדי. לפעמים אנחנו שוכחים את עצמנו כשאנחנו נהנים, לכן חשוב להיות במודעות תמידית.

סרטן

אם למדתם משהו חדש לאחרונה חשוב מאוד שתתאמנו עליו על מנת לא לשכוח אותו. יש לכם פרץ אנרגיה שחבל לבזבז, לכן אל תדחו את העניין ליום אחר אלא התחילו את הפעילות המסוימת כבר עכשיו. זה יגרום לכם תחושה של הישגיות וסיפוק שתעריכו בעצמכם יותר מאוחר היום.

אריה

אתם חשים גאווה גדולה לגבי איזשהו הישג שהצלחתם לבצע לאחרונה, ואתם רוצים שכולם יהיו מודעים לכך. לא ממש אכפת לכם אם הביקורות יהיו מעורבות, לחיוב או לשלילה, אלא יותר חשובה לכם ההתייחסות הכללית לעצם ההצלחה שהשגתם.

בתולה

היום תקבלו חדשות נפלאות הקשורות בכם ובבני המשפחה שלכם. על מנת להנות מזה באופן שלם ומלא, אל תתנו לתכניות אחרות שיש לכם לדחות מפגש משפחתי כזה או אחר, גם אם הוא נקבע באופן ספונטני לאחר שקבעתם כבר דברים אחרים.

מאזניים

אתם מרגישים שאתם זקוקים לתמיכה של מישהו מסויים מהמשפחה שלכם, מישהו שמבוגר מכם בכמה שנים טובות. נסיון החיים שלו עוזר לכם לקחת דברים בפרופורציה ואתם מרגישים שהאיזון אותו אתם תמיד מחפשים נמצא כרגע בתשובה שלו לגבי המצב הנוכחי. אל תהססו לפעול לפי המלצתו.

עקרב

ישנן כל מיני משימות חדשות שנקרות בדרככם היום, כאלה שאתם מרגישים אחראים להשלמתן. אל תקחו את זה כמעמסה או כטירדה, אלא מנפו את זה עבור ההצלחה האישית שלכם. רמת האנרגיה שלכם מספיק גבוהה היום על מנת שתתמודדו עם הכל באופן קולח.

קשת

האינטואיציה החזקה שלכם מושכת את תשומת הלב שלכם באופן מאוד ממוקד לגבי עניין לא פתור שיושב לכם על הראש. אל תתעלמו ממנה כיוון שבדרך כלל היא מובילה אתכם בדרך המלך. קחו את העניינים לידיים שלכם ואל תתנו לאחרים להנות מפירות העבודה הקשה שאתם ביצעתם.