מהי הצורה הנכונה ביותר להפרד ממך על פי המזל שלך?

פרידות, לא סיטואציה כיפית בלשון המעטה, אבל מה שכן, עדיף להיות בצד שאומר את ה"ביי" מאשר בצד שצריך לקבל את זה. הבעיה מתחילה כשאנחנו לא יכולים לצפות מה יקרה ברגע שנחתוך מהם, האם הוא יקחו את זה כמו גבר או שיבכה כמו תינוק צורח בסופר? אז כדי להקל עליכם תראו מה המפה האסטרולוגית אומרת לגבי איך הכי נכון להיפרד מהם.

 

גדי

גדיים הם יצורים גאים ומאוד נחושים, לכן תמיד ינסו לפשר בעיות בקשר ולנסות למצוא את דרך המלך. אבל, כשהם מרגישים פגועים הם נוטים להיות פסימיים ופאסיביים, לכן במקרה של פרידה אתם תצטרכו לתת את הטון.

דלי

עצמאות זו התכונה הכי בולטת של הדליים, לכן הרבה פעמים להיות איתם בקשר זה להרגיש לבד במערכה. לכן גם כשתחליטו להיפרד מהם יש מצב שהם יהיו מנותקים מהסיטואציה ולא ממש יהיו מחוברים למה שקורה. יהיו להם מצבי רוח, ממש כמו בזמן רגיל, לכן פשוט תדעו לספוג את זה וללכת לדרככם.

דגים

הרגש מוביל פה את כל העניין, לפעמים קצת יותר מדי רגש וחולמנות שיכולה לגרום לכל הקשר איתם להראות כמו מערבולת. למרות שדגים מבינים את המצב הקיים, הם יכולים לנסות ולשנות אותו לפי המציאות שהם חיים בה בראש שלהם. אז גם אם נפרדתם מהם, יש מצב שהם ינסו להפוך את הקערה על פיה.

טלה

אז כולנו יודעים שטלאים אוהבים כל הזמן לחפש את ההרפתקה הבאה בקשר, לכן אם פשוט תתחילו לשעמם אותם, הם כבר ידאגו להיפרד מכם.

שור

השוורים עקשניים ויש להם זוג קרניים שלא לוקחות שבויים בשטח, לכן הדרך הטובה ביותר להיפרד מהם היא פשוט לזרום עם העקשנות שלהם ולא להילחם בחזרה. אל תהיו צודקים, תהיו חכמים, הם כבר יעדיפו לצאת המנצחים גם אם זה אומר פרידה.

תאומים

בגלל שתאומים אלופים להתאים את עצמם לאחרים ולא ממש לקחת עמדה נחרצת משלהם בכל מחיר, אף פעם לא תוכלו לדעת מה הם באמת חושבים, לכן פרידה יכולה לקחת נצח. עזבו שטויות, רוצים לגמור איתם? פשוט תגידו את זה ברור וחד משמעית.

סרטן

כאן צריך להיות זהירים, סרטנים הם מאוד אמוציונאליים ומצב של פרידה יכול להכניס אותם למקום מתגונן ושבור לב. לכן כשאתם חותכים מסרטן, תהיו מוכנים לבכי ונסיונות לפשר את העניין על מנת לחזור. תהיו ממוקדים ופשוט אמרו להם שזה נגמר.

אריה

אין אפס, אם אתם רוצים לחתוך מאריה, תראו לו שאתם לא מפחדים לעמוד על שלכם. אריות אוהבים להנהיג, לכן אם תקחו אתם את המושכות בעניין ותגרמו להם להרגיש שהשאגה שלהם כבר לא כזו חזקה, זה כבר יגרום להם לרצות לרוץ החוצה.

בתולה

מנתחים כל דבר עד דק, ואוהבים להבין בדיוק מי נגד מי ולמה דברים קורים. לכן, הם גם יודעים להעביר ביקורת שיכולה לקרוע אתכם לגזרים. רוצים להיפרד מהם? פשוט תהיו חזקים מולם ואל תתנו לקפדנות שלהם לקפל אתכם. עמדו זקוף ותגידו להם בדיוק מה אתם רוצים.

מאזניים

איזון זה הכל בחיים, אבל מאזניים לא תמיד יודע להתנהג באופן מאוזן. מצד אחד הם יאהבו אתכם עד כלות, מצד שני יפלרטטו עם כל מה שזז. אם אתם רוצים להיפרד מהם תהיו החלטיים ואל תתנו להם לשלוט בעניינים, אחרת תמצאו עצמכם בקרב הפנימי שלהם בשאלה "לחזור? להיפרד? מה לעשות?"

עקרב

קנאה ותשוקה יכולה לגרום לקשר עם עקרב להפוך לדו קרב מתמשך של מלחמת יצרים. אל תתנו לזה לבלבל אתכם אם אתם רוצים לחתוך, פשוט הגיעו להחלטה ועמדו על שלכם. אם קשה לכם להסתכל להם בעיניים בגלל המבט החודרני שלהם. פשוט תוציאו מה שיש לכם לומר וסגרו עניין.

קשת

אופטימיות וספונטניות הם שני דברים שעושים קשר עם קשת לכיף אחד גדול, אבל כשנגמר לכם מכל העניין, היו זהירים עם איך שאתם מדברים עם קשתים. בגלל שהם פיקחים וכנים עד כדי כאב, הם יכולים להשתמש במה שתגידו להם אחר כך נגדכם.