המקומות הכי מגניבים לעשות את זה לפי המזל שלכם

כן כן, מי מאתנו לא אוהב להשתעשע בגיפופים, מזמוזים, נישוקים ו...טוב אתם כבר יודעים את ההמשך. אבל מה שאתם אולי לא יודעים זה אילו מקומות הכי מתאימים לכם לבצע את זממכם, בהתאם למזל שלכם. אז מי מכם טיפוס יותר הרפתקן במיטה?

 

גדי

למרות שכולם אולי חושבים שהם ביישנים ומעט קרירים בכל הנוגע לענייני המיטה, הגדיים הם מבין המזלות החמים בגלגל! המקום הכי מדליק בשבילם לעסוק במלאכת התשוקה יהיה ספא מפנק, תוך כדי מסאז' מלא שמן וארוטיקה.

דלי

בוא נאמר זאת כך, מין פרוע זה לא ממש כוס התה שלכם, לכן גם אם העניין כולו יתרחש בטלפון או תוך כדי שיחת וידאו בסקייפ, זה עדיין יעשה את העבודה עבור הדליים.  אבל, קחו בחשבון שזה יכול להיות אחלה משחק מקדים, אפילו עם איזה סמס חושני שיעלה לכם גבוה גבוה למעלה.

דגים

דגים? זיקית יותר נכון. למה? כי לדגים יש את היכולת המופלאה לספוג את התשוקה שיוצאת מבני הזוג שלהם ולעשות ממנה מטעמים. הזרימה שלהם והשצף קצף שמתאר את האופן בו הם נותנים אהבים הוא ממש כמו גלי ים סוערים ומלאי געש. לכן מין בתוך המים יהיה בשבילם טבעי כמו לנשום.

טלה

ספונטניות זה האלמנט השולט כאן, לכן הטלאים לא ממש בררניים בכל הנוגע למקום בו המין מכה. על השולחן במטבח, על כר דשא רענן, בקולנוע או במושב האחורי של הרכב – איפה שיבוא להם ברגע נתון, שם הם יפעילו את הקסם שלהם.

שור

אניני טעם בכל רמח איבריהם, לכן אל תתחילו לדבר איתם על מין לפני שיש לכם את כל הערב (או כל זמן אחר ביום) מתוכנן למשעי. תפאורה רומנטית, בקבוק יין מצונן, תאורה אינטימית – כל פרט ופרט חשוב על מנת שהם ירגישו את עוצמת האינטימיות באופן שיגרום להם פתיחות מינית.

תאומים

פטפטנים אמיתיים, וזה מתרחש גם בין הסדינים. אז אם אתם נכנסים למיטה עם תאומים, תהיו מוכנים לדברי אהבה ולהט שיעיפו לכם את האוזניים למקום אדום ומלא רטט. אל תתפלאו אם יהיה איזה ספר קאמה סוטרה מונח על המיטה מחכה לכם שתתחילו ליישם את התנוחות.

סרטן

רגישים מאוד ולכן חייבים ריגוש אמוציונאלי לפני שכל העסק מתחיל להתחמם. אז אם אתם מתכננים ערב שיגמר במיטה, דאגו להכין אותם באופן שיגרום להם להימרח כמו חמאה רכה על פרוסת לחם שובב. איך? קחו אותם לארוחת ערב רומנטית בתחילת הערב, וכשתגיעו לחדר המיטות דאגו להפשיט אותם לאט לאט. הם כבר ידלקו מהר מהר...

אריה

בואו נגיד את זה ככה – מלך החיות צריך קהל, לכן אם אתם באמת רוצים לראות את האריה במלוא הרעמה שלו, קחו אותם למקום בו המין יראה במלוא תפארתו. אנחנו לא אומרים לכם לעשות את זה על הגג של עזריאלי, אבל מקום בו תהיה רמיזה להפגנת הכוח שלהם בציבור תדליק אותם ברמות אחרות.

בתולה

סדר ונקיון, גם במיטה! אם אתם באמת רוצים להדליק מזל בתולה ולגרום לו להרגיש נוח בזמן מין, דאגו להכין את הרקע בצורה שתחצין הגיינה ללא פשרות. סדינים צחים ולבנים, חדר מסודר כשכל רהיט במקומו. תאורה רומנטית ושאף בגד לא יפול על הריצפה. כן כן, מתלה בגדים זה אחד הטריגרים שלהם...

מאזניים

קלאסה ואלגנטיות, זה העניין עם מזל מאזניים. כדי שמזל זה יחשוק בכם וירצה לקרוע מכם את הבגדים, קודם כל תדאגו להתלבש בהתאם. ההכנה למין חשובה אצלם לא פחות מהמעשה עצמו, אז אם תופיעו לדייט עם סחבות כמו שלומפרים כנראה שתסיימו את הערב לבד...

עקרב

אז ככה, עם עקרבים הדמיון הוא היד המנחה וככל שהמקום יהיה יותר מסתורי ולא קונבנציונלי ככה תהנו מהעקיצה שלהם יותר. חדר אפלולי, פינה חמקמקה בטבע, כל מיקום ייחודי יעלה להם את רמת ההידלקות ואז הכל יתפרץ מהם בלי חשבון.

קשת

מאוד חייתיים בכל הנוגע למין, לכן המקום הכי מדליק מבחינתם לתת אהבים יהיה בטבע. חיית הפרא שבהם לא תתאפק במיוחד אם הפוזיציה תהיה כנגד איזה גזע עץ גדול עליו הם יוכלו לבצע את זממם.

 

טוב אנחנו לא יודעים מה אתכם, אבל יש לנו עניין לסגור פה עם בני הזוג שלנו. נשתמע...