הורוסקופ לתאריך: 17.10

גדי

אם יש משהו שצריך לעשות, עשו אותו בעצמכם. כך התנהלתם כל חייכם וזה לא הזמן לשנות את הנחת היסוד הזו. אל תתנו לאחרים לערער לכם את תחושת הוודאות האישית שמלווה אתכם תמיד, ופעלו על מנת לגרום לדברים לקרות באופן הנכון לכם.

דלי

מי מבניכם שנמצא בזוגיות יחווה היום מעט טלטלה בקשר, כזו שתגרום לכם לשאול שאלות של "יחסינו לאן". אל תפחדו להתעמת עם שאלות כאלה כיוון שמידי פעם חשוב לעשות סדר בדברים ולראות לאן מועדות פניכם.

דגים

אתם חשים היום קלילות נעימה שאולי תגרום לכם להרגיש מעט חסרי מיקוד או חסרי אחריות לגבי דברים. היו ערניים לגבי ארועים במהלך היום על מנת שלא תחמיצו דבר ממה שדורש את תשומת הלב שלכם.

טלה

אתם מרגישים שהמון לחץ נתון עליכם על מנת לעמוד במשימות שאתם חייבים להספיק היום, ויהי מה. גם אם יש לכם תוכניות שתכננתם לפני שהתקבצו לכם להרבה משימות, אל תבטלו את כולן כלאחר יד, כיוון שישנם אנשים שזקוקים לאוזן הקשבת שלכם יותר מתמיד.

שור

אתם חשים שהזכרון שלכם מעט בוגד בכם לאחרונה ואתם שוכחים כל מיני דברים שבעבר נראו יחסית טריוויאליים. אל תיבהלו כיוון שזה רק אומר שאתם נמצאים בעומס יתר ועליכם להוריד מעט את הרגל מהדוושה.

תאומים

אתם מרגישים את הצורך העז להראות כמה אתם מיוחדים ושונים מהשאר הסובב אתכם, וזה עושה לכם הרגשה נפלאה ומחזקת. אל תתנו לאחרים להוריד לכם את הרוח מהמפרשים, אלא פעלו לפי צו הלב שלכם ואל תסתכלו אחורה.

סרטן

היום אתם מקבלים את ההזדמנות להתעמת עם מישהו שמערער על הכוח שלכם באופן גלוי. אין מה להתלהם או לפעול מתוך עצבים, אלא דעו שאתם תרוויחו הרבה יותר אם תפעלו בחוכמה ובנועם. כך תוכיחו ההפך ממה שאותו אדם חושב עליכם ודווקא תפגינו עוצמה שקטה.

אריה

אל תצפו שדברים יגיעו לפתרונם באופן עצמאי או פסיבי. אם אתם רוצים לפתור איזשהי בעיה, דאגו לפעול על מנת לפתור אותה, באופן ייזום. גם אם אחרים מנסים למשוך אתכם לכיוון פחות אקטיבי, אל תהססו לחזור למרכז העניינים ולהביא את המצב לכדי רגיעה.

בתולה

מישהו קרוב אליכם יגיע היום עם חדשות מעניינות ומפתיעות, יתכן וזה יהיה קשור בעבודה שלכם או בחיים הזוגיים. יתכן וזה יהיה בנוגע לאיזשהו הישג שקיוויתם לנכס לעצמכם וכעת הוא הגיע להשלמה, ויתכן שזה קשור במישהו שאתם מעוניינים בו בקטע רומנטי.

מאזניים

היום יתכן ותרגישו מעט אמוציונאליים לגבי המעמד שלכם במקום העבודה, וזה יגרום לכם לפעול ביתר מוטיבציה לסיים דברים שעמדו על הפרק לאחרונה. אתם מרגישים את הצורך הגובר להתקדם בתפקיד שלכם וזה נותן לכם תעוזה להגיע להחלטות אמיצות.

עקרב

היום אתם חשים כאילו משהו חייב להתייצב בחיים שלכם, אם בפן הרומנטי ואם בפן המקצועי. אתם מרגישים את הצורך באיזון ולכן אתם מחליטים לקחת יוזמה ולפעול על מנת להשיג אותו. אל תתנו למצב לתסכל אתכם אלא התמקדו בתחושה הרגועה שעתידה להגיע לאחר סידור הדברים.

קשת

יש לכם תחושת בטחון עצמי מוגברת היום ואתם מרגישים שאתם חייבים לומר את מה שיש לכם על הלב, בלי להתעלם מהארועים שאתם חווים היום. גם אם זה דורש מכם הפגנת שליטה במצב, אל תחששו מזה, אלא המשיכו לפי האמונה שלכם בלי הססנות.