איך כל מזל מתנהג כשהוא מוצא את האהבה המיועדת לו?

זה קורה לפעמים כשאנחנו הכי פחות מצפים לזה, אבל פתאום אנחנו מרגישים ...מאוהבים... הכרנו מישהו שכיף לנו להיות איתו בכל רגע ורגע, ואנחנו לא רואים את עצמנו עם אף אחד אחר. אז איך אנחנו מתנהגים כשזה קורה לנו לפי המפה האסטרולוגית שלנו?

 

גדי

עם כמה שהם רציניים ואוהבים לשלוט במצב בשתי ידיים, הם עדיין אוהבים הפתעות נעימות מידי פעם. אז קחו בחשבון שמתנות קטנות לאורך הקשר רק יגבירו את האהבה שלהם אליכם.

דלי

כשדלי מרגיש שהמיועד שלו נפתח אליו מבחינה רגשית ומנטלית, הוא יתן לו את כל עולמו. תחושת השיתוף וההדדיות מוציאה מהדלי אהבה ושלווה פנימית שנעים להיות לידה.

דגים

מובילי הזרם והאהבה, לכן כשהם מרגישים שמצאו את שאהבה נפשם, הם ירצו לקחת אותה למסע מרתק של חוויות מלאות רומנטיקה וריגוש.

טלה

הטלאים מאוד אוהבים להיכנס לשיגרה כשהם מאוהבים, זה נותן להם תחושת בטחון וגורם להם להיכנס עוד ועוד אל תוך הקשר.

שור

כששור מאוהב הוא הופך להיות כמו כלבלב מתוק ומלא רומנטיקה, כזה שאוהב להתכרבל ולהיות כל הזמן סביב מושא האהבה שלו.

תאומים

מזל זה אוהב להיות כלול בכל האספקטים בחיים של המיועד שלהם, גם חברות, גם עבודה, גם תחביבים. הם לא מסתפקים רק בדבר אחד אלא רוצים את כל העוגה.

סרטן

בטחון והגנה, אלו הדברים הכי בולטים שסרטן מרגיש כשהוא נמצא עם מי שהוא אוהב על אמת. לכן המיועד שלו תמיד יגרום לו תחושת רוגע והקלה.

אריה

מונוגמיה זה שם המשחק. כשאריה מוצא את האחד או האחת, תהיו בטוחים שהם יהיו היחידים ברדיוס שלהם, ולא יהיו פזילות ימינה או שמאלה.

בתולה

מזל זה אוהב לזרום עם הקשר ולקבל עליו את כל מה שהוא מביא בדרכו. דווקא כאן הקלילות היא השולטת והאנרגיה תמיד פונה לכיוון מה שנעים להמשכיות מערכת היחסים.

מאזניים

המאזניים שתמיד שואפים לאיזון,ירצו לדעת שהאהבה בינם לבין המיועד שלהם היא אמיתית וברת קיימא. לכן תמיד ירצו לשמוע שאוהבים אותם וכך ירגישו בטחון בקשר.

עקרב

מאוד סוחפים ומאוד דומיננטיים כשהם מאוהבים, ולכן תמיד ירצו לקחת את המושכות ולהוביל את הקשר למקום בו הם מרגישים בנוח.

קשת

אם אתם במערכת יחסים עם קשת, תתכוננו להרפתקאה ממושכת ומלאת ריגושים, הם פשוט לא יכולים אחרת...