הורוסקופ לתאריך: 16.10

גדי

יתכן ותרגישו חרטה על כך שהסכמתם עם דעה של מישהו קרוב אליכם, ולאו דווקא הלכתם על פי צו הלב שלכם. אתם רגילים להקשיב רק לעצמכם בכל עניין ועניין, והפעם יתכן שיצאתם מאזור הנוחות שלכם ואתם לא יודעים איך לשוב אליו. אל תתנו לזה להטריד אתכם, בסוף אתם חוזרים למסלול שלכם.

דלי

אתם נהנים מצעד כלכלי ריווחי לאחרונה, כזה שמביא לעברכם הקלה כספית לה ציפיתם כבר זמן רב. אל תתנו לזה לעלות לכם לראש אלא נצלו את הזכיה הלא צפויה הזו על מנת לסגור חובות ולא לגרור הוצאות מיותרות.

דגים

היום כל תשומת הלב נופלת אליכם וזה גורם לכם לחוש מתוחים וחסרי נוחות. אבל אין לכם מה לדאוג, ההתעניינות המוגברת בכם היום אינה נובעת ממקור של אצבע מאשימה או נסיון להפיל עליכם אחריות שאינה שלכם, אלא מתוך דאגה ורצון להיות בחברתכם.

טלה

היום אתם מרגישים מעט מותקפים על ידי הסביבה הקרובה שלכם, כאילו מישהו מנסה לטרפד לכם איזשהי משימה שאתם מנסים להשלים. שימו לב מי נמצא לצידכם ומי מתנהג באופן שמנסה להכשיל אתכם, גם אם זה אדם שלא ציפיתם ממנו להתנהג כך כלפיכם.

שור

אתם מתחמקים לאחרונה מכל מיני מחוייבויות שאתם צריכים להתמודד איתן, והגיע הזמן לשים לזה סוף. אל תנסו לדחות את הבעיות כיוון שזה רק יגדיל אותן. קחו את המחסום הזה שאתם חווים לאחרונה ומנפו אותו לאקטיביות ופתרון הבעיה אחת ולתמיד.

תאומים

יש לכם המון אנרגיות היום, אך אתם מרגישים שאתם מתקשים לנתב אותן בכיוון יעיל. יש הרבה על הפרק, אך משום מה אתם לא ממש יודעים איך לחלק את הזמן שלכם. שבו עם עצמכם וערכו לו"ז מסודר שיקל עליכם את הימים הבאים.

סרטן

היום זה יום נהדר להחצין את הרגשות שלכם כלפי מישהו שאתם מעוניינים בו בכיוון רומנטי. אם אתם רווקים זו הזדמנות מצוינת להכיר מישהו חדש ואטרקטיבי עבורכם, ולאלה מבניכם שנמצאים בזוגיות – זה יום נהדר ליזום זמן איכות ביחד.

אריה

היום אתם רואים דברים באופן מאוד ברור וישיר, כזה שנותן לכם ידיעה ברורה לגבי מה אתם רוצים להשיג בחיים, גם בפן האישי וגם בפן המקצועי. דאגו ללכת אחרי הלב והראש שלכם ולא להתעלם מהאותות שאתם מקבלים. היו נאמנים לעצמכם וזה כבר יסלול את הדרך.

בתולה

יתכן ותחוו היום איזשהו ארוע שונה או חריג בעבודה, כזה שלאו דווקא אתם יזמתם או הייתם קשורים בהלך הדברים. יכול להיות שזו תהיה הזדמנות טובה למשוך אליכם תשומת לב חיובית וכך תוכלו למנף דברים לפי הטון שלכם.

מאזניים

אנשים שבדרך כלל קשה לכם לשוחח עמם באופן זורם יהיו קשובים לכם היום באופן שונה מהרגיל. אתם תרגישו הקלה והתייחסות נעימה יותר למה שיש לכם לומר להם, באופן שישפיע לטובה על התנהגות עתידית, דוגמת הפגנת אחריות לעניין משותף בניכם.

עקרב

היום יהיה יום קליל ומלא הומור, כזה שימלא אתכם אנרגיות ויגרום לכם ליזום תכניות מלאות הנאה יחד עם חברים. נסו ליצור מפגשים עם אנשים שלא ראיתם הרבה זמן, יש סיכוי טוב שכולם ייענו לכם ומצב הרוח יהיה הרפתקני וספונטני.

קשת

יתכן ותרגישו מעט לחץ היום בגלל התנהגות כזו או אחרת שאתם מתחרטים עליה. אולי אמרתם משהו לא במקום לחבר או לבן משפחה, וזה היום לתקן את המצב הלא נעים שנוצר. אל תחששו לקחת אחריות גם אם אתם מרגישים נבוכים מהעניין, זה רק יעלה את ההערכה שתקבלו מאלה הסובבים אתכם.