5 זוגות של מזלות שפשוט לא יכולים להיות יחד!

נכון, ישנם זוגות שמפזרים סביבם מתיקות כמו סוכרזית בתה ירוק, אבל מנגד יש גם זוגות שאתם פשוט לא מבינים על איזה בסיס הם מתחברים אחד לשני. אז איזה 5 שילובי מזלות פשוט לא יכולים להיות יחד?

 

אריה ושור

האחד מוצא את הסדר שלו בבלגאן, והשני חייב ארגון ויציבות שיגדירו את המציאות היומיומית שלו. אז כשלוקחים אריה מפוזר עם שור שחייב רציונליות בחיים שלו, מקבלים פיצוץ רציני שיכול להיגמר במלחמת חיות.

 

סרטן וטלה

סרטנים הם אנשים שהרגישות העצומה שלהם מובילה אותם בחיים, גם בכל הנוגע לאנרגיות הדברים בבית. בוא נאמר שטלאים לא ממש מוצאים את עצמם מתחשבים בדברים בצורה כל כך טוטאלית ורצינית, לכן יכולים להחצין מעט חוסר אכפתיות שיכולה לגרום לסרטן לקפוץ אל הים.

 

תאומים וקשת

תאומים ידועים בפטפטנות הקולנית שלהם ואילו קשתים ידועים ברצון התמידי שלהם להיות בתזוזה. לכן, אם תשימו תאומים באותו חדר עם קשת, יש מצב טוב שהאחד ירצה לברוח בזמן שהשני לא מפסיק לדבר. עדיף למנן את הזמן שהם מבלים אחד לצד השני או שיהיו פה מכות.

 

גדי ומאזניים

מאזניים אוהבים מאוד לדבר על עצמם ועל הבעיות שלהם, ככה הם משחררים קיטור ומוצאים איזון בחזרה. לעומתם, הגדיים הם אנשי פרקטיקה ופחות דיבורים. לכן, אם מאזניים יתלוננו על מר גורלם יתכן והגדיים יצטרכו ליישר אותם עם איזו נגיחת קרניים.

 

דגים ועקרב

דגים הם עם שמח, ממש שמח. כזה שאוהב לעזור ולרצות בכל מצב. אז במקרה של שילוב עם עקרב עוקצני ומרוכז בעצמו, יכול מאוד להיות שיהיו נפגעים בנפש. בתור עקרבים, אם אתם לא רוצים לקבל ניתוק טוטאלי מבני הזוג הדגיגים שלכם, תהיו קצת יותר ערים לעובדה שהם מלאי רגישות וצריכים לקבל מכם פידבקים חיוביים על בסיס קבוע.

 

רגע, אם אתם נמנים בין השילובים הכסחיסתיים האלה, זה לא אומר שאתם צריכים לפרק את החבילה ברגע זה. נסו לראות אם יש דברים שאתם יכולים להתפשר עליהם בשביל שלום בית, ובשביל לא לישון בסלון הלילה.