11 דברים שכדאי לדעת כשאתם בזוגיות עם עקרב

נכנסתם לזוגיות עם עקרב? הנה כמה עובדות שיכולות לעזור לכם עם הסיטואציה העוקצנית.

 

עקרב

 

1.אהבה ותשוקה הם ערך עליון מבחינת העקרב, לכן ככל שתהיה יותר אש כך הזוגיות תהיה יותר טובה.

fire

2.קשה מאוד להרשים עקרב, אתם יכולים להמשיך לנסות, אבל זה יצריך מכם המון אנרגיות.

3.אל תנסו לשלוט בעקרב, לעולם. זה יחזור אליכם כמו בומרנג.

5.עקרבים אוהבים מסתורין, בייחוד בחדר המיטות. לכן אל תתביישו לתת לפנטזיות שלכם דרור כשאתם נכנסים איתם למיטה.

6.נאמנות היא תכונה מספר אחת אצל העקרבים, לצד התשוקה הסוערת שמנהלת אותם בכל אספקט בחיים. תהיו נאמנים להם ותקבלו עולם ומלואו.

via GIPHY

 

7.בהמשך לסעיף מספר 5, אם תבגדו בעקרב, תהיו בטוחים שאתם הולכים לקבל מנה הגונה מהארס שלו, בצורה של נקמה לא ממש מתוקה.

8. עקרבים הם מאוד אינטנסיביים ברגשות שלהם, בצורה שסוחפת את בני הזוג שלהם למסע מטריף חושים. תהיו מוכנים לחוויה מטלטלת בה לפעמים אתם תצטרכו להיות הגורם המאזן.

via GIPHY

 

9.עקרבים הם מאוד סלקטיביים בבחירת בני הזוג שלכם, ויש להם סטנדרטים מאוד גבוהים לעניין. למה? כי הם בעצם מחפשים את ההשתקפות שלהם בצד השני, כי הם פשוט מאוהבים בעצמם.

10.עקרבים לא באמת צריכים זוגיות. מבחינתם היא תוסף נחמד אבל זהו זה. הם לא תלויים באף אחד ויכולים לחיות את החיים שלהם באופן עצמאי לחלוטין.

11. מין מטורף, וכל מילה מיותרת. אבל אם יורשה לנו מעט להרחיב, זהו באמת ה-מזל בהא' הידיעה שמין מבחינתו זה אומנות עתיקת יומין. אז אם אתם מחפשים שגעון גדלות במיטה וסערת חושים שלא יודעת שובע, עקרב הוא בן הזוג הנכון בשבילכם.

via GIPHY

 

קינאה, זה משהו שאתם הולכים לחוות והרבה בתור בני זוג של עקרב. זה אולי יחמיא לכם במצבים מסויימים, אבל יהיו סיטואציות שאתם תרגישו שהעוקץ מזדקר וזה לא מקום נחמד להיות בו.

אנחנו לא יודעים מה אתכם, אבל פתאום לישון באוהל במדבר ולהרים אבן באמצע הקיץ לא נראה לנו כל כך מסוכן. יש דברים גרועים להיעקץ מהם...