הורוסקופ לתאריך: 13.10

גדי

שישי הזה אתם הולכים להרגיש מאוד פופולריים בחברה ויתכן שאפילו יתפתח מזה קשר אטרקטיבי להמשך. מי מבניכם שנמצא בזוגיות, עדיף שלא יתנהג בצורה השמה אותו במרכז מבלי להתחשב בבן הזוג, על מנת לא לגרום לפיצוץ מיותר.

דלי

היום תרגישו שמירב המרץ שלכם ושל הסובבים אתכם מוקדש דווקא להמשך סוף השבוע ולא מתרכז כולו בהיום. יש תכניות מעניינות על הפרק שדורשות את תשומת הלב שלכם על מנת שיצאו לפועל, וכולם סומכים עליכם על מנת שתיישמו אותן.

דגים

היום הדגש הוא עליכם וזה גורם לכם להרגיש מעט נבוכים מכל תשומת הלב המופנית אליכם. אל תתנו לזה לדחוק אתכם לפינה אלא תהנו מהערות שיש סביבכם על מנת להיות בולטים ורבי השפעה.

טלה

יתכן ותרגישו היום שאנשים מנסים לתמרן אותכם באמצעות מניפולציות לבצע דברים במקומם. מצד אחד אתם חשים כעס אך מצד שני זה נותן לכם תחושה של חשיבות עצמית מוגברת. נסו לברר עם עצמכם על מה להתפשר ועל מה פחות.

שור

היום יעלו בכם רגשות שליליים שאתם לא אוהבים לחוש, אך אתם לא ממש שולטים בכך. גם אם תרגישו שאתם זקוקים לתמיכה נפשית על מנת להתמודד טוב יותר עם התחושות האלו, קבלו כל עזרה בשמחה ואל תדחו אותה. זו ממש לא חולשה לקבל עזרה.

תאומים

היום אתם הולכים לממש את הכפילות באופי שלכם ולתת דעה אחת ואת משתנה באותו עניין. זה לא אומר שאחד בפה ואחד בלב מבחינתכם, אלא אתם פשוט מצדדים בשני הצדדים באופן אמיתי לגמרי. אתם מוצאים הגיון שמתאים לכאן ולכאן, מה שעוזר לכם לתמוך במעורבים בדבר.

סרטן

היום אתם ממש מחפשים את הקירבה והנוכחות של בני המשפחה והחברים שלכם. יש בכם תחושה בוערת של אהבה וחמלה כלפי הקרובים אליכם באמת ואתם שמחים על שיש לכם את הזכות שהם נמצאים בחיים שלכם.

אריה

צפו לאי הבנה כזו או אחרת שתיתקלו בה שישי הזה, לא משהו שיגרום לתהפוכות משמעותיות אבל עדיין היו זהירים עם איך שאתם מתנהלים. יש לכם הזדמנות להיות המבוגר האחראי ולתת לרוחות להיות רגועות יותר.

בתולה

יתכן והיום תיתקלו בקשיים בזוגיות שאתם נמצאים בה, אבל אלו לא יהיו בעיות חדשות. אתם שוב מתוודעים לבעיות העבר שחוזרות על עצמן כי אתם נמנעים מלהתמודד. אל תדחו את העניין ופתרו אותו אחת ולתמיד.

מאזניים

היום יהיה יום שאתם נותנים את מירב תשומת הלב ל...עצמכם. יש תחושה קצת אנוכית באוויר ועליכם להיזהר שלא לפספס אנשים הקרובים אליכם בגלל ניתוק כזה או אחר. שימו לב לדברים המתרחשים סביבכם.

עקרב

יתכן והיום אתם תחוו התפרצות קטנה שתעמת אתכם עם האופי הדליק שלכם. אתם מרגישים שיש המון אחריות על הכתפיים שלכם וזה גורם לכם למתח שמוציא מכם כעסים. גם אם התפרצתם על מישהו קרוב, דאגו להתנצל וליישר את ההדורים.

קשת

מאמצים שהשקעתם לאחרונה בעניין מסויים יגיעו סוף סוף לרוויה היום, ואתם תיווכחו שיש גמול לצד עבודה קשה. אל תהססו לצאת ולחגוג את ההצלחה שלכם כי מגיע לכם להנות מהפירות.