הורוסקופ לתאריך: 12.10

גדי

יש לכם הרבה החלטות על הראש שדורשות התרה. אל תדחו אותן אלא התעמתו איתן ראש בראש על מנת להוריד מעצמכם את העומס שהצטבר לאחרונה. קחו את היום לשבת עם עצמכם ולברר מה דרך הפעולה שלכם להמשך.

דלי

יתכן ותחושו מאויימים היום על ידי מישהו שלא בוחל באמצעים כדי להעביר עליכם ביקורת. אל דאגה, הצדק איתכם בעניין שעומד על הפרק ואתם מודעים לכך. גם אם תצטרכו להתפשר על מנת שבעתיד התוצאה תהיה לטובתכם – עשו זאת.

דגים

סבלנות, זוהי המנטרה של היום, לכן התרפקו עליה בכיף ואל תאיצו בדברים. גם אם הסביבה שלכם תנסה להלחיץ אתכם אל תיכנעו לזה אלא פעלו בקצב שלכם.

טלה

המחשבה שלכם הולכת בכיוון מאוד יצירתי היום, ואתם מוצאים המון יופי במקומות שבדרך כלל נסתרים מהעין. יתכן והתחושה הנעימה הזו תתערבב עם מעט עצבות כיוון שיש עניינים משפחתיים שדורשים את הסיוע שלכם היום, לכן אל תתעלמו מהנסתר מהעין, בייחוד לא בנוגע למשפחה.

שור

היחסים המקצועיים שלכם עם אנשים ממקום העבודה דורשים מכם המון התחשבות ואנרגיות, אפילו מעט יותר ממה שאתם באמת צריכים להשקיע. שימו לב מי מהעמיתים שלכם מחזיר לכם דאגה באותה המטבע, על מנת לא לחוש ניצול.

תאומים

יש דברים שיושבים לכם על הלב והיום זה יום מצויין להוציא אותם. אל תתנו למשקעים להצטבר אצלכם בבטן כי זה רק יוביל אתכם למצב של מירמור ותסכול. אם יש לכם משהו על הלב, פשוט אימרו אותו ללא סייג.

סרטן

יש לכם רצון לכבוש את העולם היום מבחינה חוויתית, ואתם נחושים לא לתת לחופש לעבור בלי פעילויות מיוחדות. קחו לעצמכם זמן על מנת לתת קצת אוכל לנשמה ולהנות עם בני משפחה וחברים.

אריה

יש המון חיוניות באוויר היום ואתם מרגישים את הצורך לשתף גם אחרים בתחושות החיוביות שלכם. גם החלטות שעומדות על הפרק מקבלות מכם יחס חיובי וקליל היום, ואתם מוצאים עצמכם בתחושה של הקלה ועוצמה שקטה שמלווה אתכם.

בתולה

יום זה הוא יום עמוס במיוחד עבורכם, גם באופן חיובי וגם מבחינת מטלות שאתם אחראים כלפיהן. עובדה זו תגרום לאחרים סביבכם להישען עליכם יותר מהרגיל, לכן אל תאכזבו אותם והיו שם בשבילם.

מאזניים

אם אתם בעלי עסק היום יהיה יום מאוד מוצלח עבורכם מבחינה ריווחית. בחגים אנשים נוטים להוציא יותר כסף לכן אתם הולכים מכך כנותני שירות. גם אם אתם חווים תקופה של האטה בעסק שלכם, אל דאגה, היום תחושו שינוי לטובה.

עקרב

היום זה יום עשיר באפשרויות מבחינתכם, ויתכן שיהיו כמה הצעות אטרקטיביות על הפרק שימשכו את תשומת לבכם. בנוסף אתם תקבלו הצעה מחבר קרוב לעשות פעילות מעניינת במשותף.

קשת

נכון זה חג, אבל לפעמים צריך גם לקחת את העבודה הביתה על מנת להספיק דברים שאתם אחראים עליהם. אל תקחו את זה באופן קשה, אלא דעו שיש מתוק בצד העז הזה ואתם תצליחו להגיע להישגים שלא ציפיתם להם.