הדברים המוזרים והשגעונות הקטנים של כל מזל

לכל אחד מאתנו יש תכונות ומאפיינים שמזהים אותו עם מזל כזה או אחר על פי הטבלה האסטרולוגית. אבל, מה אומר המזל שלנו על המוזרויות הקטנות שלכל אחד מאתנו יש?

 

גדי

חולי אינפורמציה וחייבים כמה שיותר ממנה. השקט והרוגע של הגדיים נובע מעצם הידיעה שלהם והמודעות שהם חשים במצבים בחיים. רעב בלתי פוסק למידע לא נותן להם מנוח.

דלי

רוחניקים אמיתיים ואוהבי טבע. תוכלו למצוא אותם באיזו סדנת אשראם במדבר תוך כדי שהם מרקדים עירומים לאור ירח. מקנאים בתעוזה שלהם? אל. פשוט הצטרפו אליהם.

דגים

נשמות מעונות, נפש אומנותית ופואטית, ולב מדמם שלוקח דברים עמוק עמוק פנימה. החיים הם לא דרמה אחת גדולה, וכדאי שתכניסו קצת קומדיה לכל הרצינות התהומית הזו

טלה

הטלאים הם בעלי ראש עקשן ונחוש, כזה שלא נותן להם מנוח מהשאיפה להשתלט על העולם. אבל, גם אם אתם אמביציוזיים זה לא אומר שאתם צריכים להוריד את הדלת בדרך אל המטרה שלכם בכל מחיר. אם כבר, השתדלו לשים כפפות אגרוף...

שור

הזכרון הטוב שלכם לא נותן לכם מנוח כל כך. אתם אף פעם לא שוכחים משהו שמישהו עשה לכם, בין אם זה טוב ובין אם זה רע. טינה זה דבר מר, אל תתנו לה לשהות בכם לאורך זמן.

תאומים

טוב פה השגעון כבר מקבל תאוצה חברתית, מה הכוונה? תאומים הם בדרך כלל מסמר הערב, בכל ארוע חברתי בו הם נוכחים. לכן, אל תתפלאו אם תראו אותם עושים צ'ייסר אחרי צ'ייסר בזמן שכולם מוחאים כפיים...

סרטן

האלמנט האמהי מבין כל המזלות, אלו שתמיד דואגים לכולם ורוצים לשמור על הכל תקין ומסודר. תנו לעצמכם קצת להשתחרר מידי פעם, או שתמצאו את עצמכם עושים נו נו נו כל החיים.

אריה

מנהיגים מלידה, זה ידוע לכל, אבל לרוב קשה להם להצניע את השאגה גם על חשבון מישהו אחר. אל תשכחו שאמנם אתם מלכי החיות, אבל כשמדובר באנשים, גם לאחרים יש מקום בחדר יחד אתכם.

בתולה

בוא נאמר שלא יזיק לכם להוריד מעט את מדד הסנוביזם שמאפיין את האופי החזק שלכם, ככאלה שיודעים הכי טוב כל פעם ובכל זמן. נכון, יש לכם את הסדר וההגיון שלכם, אבל אל תהיו דיקטטורים לגביו.

מאזניים

תמיד שואפים לצדק ואיזון, ושונאים סיטואציה בה הם צריכים להתעמת עם אחרים. זה אמנם מלא מתיקות, אבל לא יזיק לכם לעמוד על שלכם כשצריך, כי לא הכל מאוזן בחיים...

עקרב

עוקץ כזה עוד לא ראינו, זה בטוח. מה שכן, בחדר המיטות הוא דווקא לא מכאיב, אלא גורם להשפעה אחרת לגמרי...שגעון גדלות בין הסדינים שם אותם כמזל המיני ביותר בגלגל.

קשת

אם כבר מדברים על שגעונות במיטה, החץ וקשת של החבר'ה האלה לא מפספס אף פעם. אבל, כדי להמשיך ולהנות מההרפתקה הזו איתם, אתם חייבים לשמור על רמת הסקרנות שלהם כל הזמן, כיוון שהם משתעממים מאוד מהר...