השקר שכל מזל נופל בו תמיד

לא משנה כמה נהיה אמיתיים עם עצמנו, כוח השקר יכול להפיל גם את הצדיק הגדול ביותר מבנינו. וכמו שלכל מזל יש את התכונות המאפיינות אותו, ככה יש לכל אחד גם את השקר הזה שתמיד יפיל אותו. מהו אותו שקר? תתחילו לקרוא.

 

גדי

עבודה קשה, זה מה שמניע אתכם ולכן לרוב אתם נוטים להאמין לאנשים שאומרים לכם שהעבודה היא הגמול האמיתי שיש לכם בחיים. זה ממש לא נכון, אז תתחילו לצאת קצת מהמשרד, אתם רק תרוויחו מזה.

דלי

בגלל העובדה שאתם לא אוהבים להיכנס לפינות אישיות מידי עם אנשים, אתם עוד יכולים להאמין להם שהם סולחים לכם על עוגמת נפש כזו או אחרת, גם אם הם ממש, אבל ממש לא.

דגים

בואו נאמר זאת כך – אם אומרים לכם שאתם ממש לא רגישים מידי, זה הזמן לחשוב "פה חשדתי". אתם אוהבים להיכנס לתפקיד הקורבן אז תדעו גם לצאת ממנו בלי לחפש תשובות אצל אחרים.

טלה

האגו של הטלאים כל כך גדול ומלא בעצמו, כך שהשקר הכי משפיע עליהם הוא זה שילחש באוזנם "אתם האדם הכי חשוב לי בעולם". אז אם אתם שומעים את זה כל יום ממישהו קרוב אליכם, תדעו להיות עם עין בוחנת כדי לא להתרסק עם הלב, והאגו.

שור

העקשנות שלכם לוקחת אתכם למקומות לא הגיוניים לפעמים, לכן אם מישהו יאמר לכם "לא אכפת לי שנעשה את הדברים בדרך שלכם", תהיו בטוחים שזה לא באמת המצב, אלא כי התשתם אותו עם האופי הקשה שלכם.

תאומים

אוהבי המחוייבות והיציבות, לכן כל פעם שמישהו רק יפתח משפט כלפיכם עם צמד המילים "אני מבטיח", אתם ישר תיפלו לפה שלו מבלי לחשוב פעמיים. הצורך שלכם בבטחון כך כך גדול שלעיתים הוא יכול לסנוור אתכם.

סרטן

בגלל שאתם כל כך מונעים מכוח הרגש, לא משנה אם זה יהיה אמיתי או לא, המפשט "אני אוהב אותך" תמיד ישמע לכם כאילו נאמר ממעמקי הלב של מי שאמר לכם את זה, וזה לא בהכרח המצב בפועל.

אריה

"אתה אחד ממליון", כן כן, זה המשפט שתמיד לוקח אתכם בסיבוב בגלל העובדה שאתם מתים על עצמכם ברמות אדירות. מאוד קל להעלות לכם את החיוך הענק הזה על הרעמה הודות לאגו השואג שלכם.

בתולה

גם אם תשאלו אנשים שמכירים אתכם אם אתם קטנוניים והם יאמרו "מה פתאום", כנראה שהם משקרים לכם במצח נחושה. למה? נו באמת, כאילו שאתם לא מכירים את עצמכם...

מאזניים

מכיוון שאתם רוצים להרגיע את הרוחות בכל מצב בו אתם נמצאים, אתם שוכחים לפעמים שאנשים אומרים דברים ללא כוונה אמיתית. אז כשמישהו אומר לכם באמצע ריב שהוא מצטער, אל תאמינו לזה מיד אלא בחנו את המצב קצת יותר לעומק.

עקרב

עקרבים יודעים לנעוץ את העוקץ שלהם בשקר יפה מאוד, לכן קל להם כל כך לומר דברים שהם לא תמיד מתכוונים אליהם. בדיוק בגלל זה, גם אם מישהו יאמר לכם שהוא בוטח בכם בעיניים עצומות, כדאי שתבחנו אותו טוב טוב, כי אתם בעצמכם לא דוברי אמת תמיד.

קשת

כל הזמן מחפשים אחר החוויה הבאה, לכן אתם מוכנים להאמין לכל אחד שאומר לכם "יאללה קבענו". אנשים לא תמיד מתכוונים לשריין אתכם תכניות, אז אל תאמינו לכל לו"ז שקובעים אתכם בעל פה.