למה אין לי זוגיות לפי המזל שלי?

כל הרווקים והרווקות מבנינו לא יכולים שלא לעצור מידי פעם ולשאול את עצמם "למה אני בעצם לבד?" "מה לא בסדר איתי?" אז גלגל המזלות בא לעשות לכם קצת סדר בלב, אז כדאי לסבר את האוזן.

 

גדי

יש לכם נטיה לשמור טינה וזה לא טוב להישאר עם מרה שחורה בבטן. בסופו של דבר זה יוצא החוצה, גם כלפי בני הזוג שלכם.

דלי

אתם לא אוהבים לחשוף את הרגשות שלכם וזה יכול להרתיע אנשים אחרים מלחשוף את עצמם כלפיכם. איך תגיעו ככה למצבים של אינטימיות אמיתית? תחשבו על זה...

דגים

בגלל שאתם כל כך רגישים וחייבים להרגיש התפתחות אמוציונאלית תמידית, הרבה אנשים לא מרגישים שיוכלו לעמוד בציפיות האלה, והם מותשים רק מלחשוב לנסות להרשים אתכם.

טלה

רוח חופשית ומלאת אנרגיה לאכול את העולם. לא תמיד זה בא בטוב לבני זוג פוטנציאליים שלוקחים את החיים לאט יותר.

שור

תחושת הבטחון והיציבות בחיים היא ערך עליון מבחינתכם, ולכן יש לכם נטיה לשאול הרבה שאלות כדי לקבל תשובות חותכות. מצב כזה יכול להיות מעיק וחפרני עבור אחרים שירצו להתרחק מכם.

תאומים

האופי הכפול שלכם הרבה פעמים גורם לאחרים להיות מבולבלים סביבכם. אתם פה, אתם שם, אתם רגועים אתם לא, וכל הבלאגן האמוציונאלי הזה יכול להיות יותר מידי עבור אחרים.

סרטן

חוסר הבטחון הגדול שלכם לגבי עצמכם ולגבי בני זוג פוטנציאליים הרבה פעמים הורס לכם מראש קשרים שיכלו להצליח. אל תתנו לתחושות של ספק לחרב לכם משהו נהדר.

אריה

אגו, אגו , אגו. אם לא תדעו לרדת מהעץ הגבוה שלכם מידי פעם, אנשים לא ירצו לטפס איתכם יחד למעלה.

בתולה

פרפקציוניזם מוביל לביקורת ולשיפוטיות, לכן אם לא תורידו את הרגל מהגז בדברים האלה, אף אחד לא באמת ירצה להיות שם כדי לקבל מטח של תלונות.

מאזניים

רחמים עצמיים לא יובילו אתכם לחיים טובים עם מישהו לצידכם. נכון שמותר לפעמים להרהר קצת בעצבות, אבל לא ברמה שתרחיק מכם אנשים שלא ירצו לשמוע את ההתקרבנות התמידית הזו.

עקרב

כשאתם מזהים חולשה אצל מישהו, אתם מיד חושבים שהוא נחות מכם. זה ממש לא מצב טוב להתחיל ממנו קשר.

קשת

הספונטניות שלכם יכולה לגרום לכם להישאר לבד במערכה, כיוון שלפעמים חשוב גם לדעת לעצור ולבחון את הדברים בצורה רגועה ומתוכננת יותר. אנשים מפחדים מאנשים שמוכנים לקום וללכת בכל רגע נתון...