איפה מסתתר הקסם האישי של כל מזל?

כריזמה, מילה אחת, משמעות ענקית. אז איפה היא הכי חזקה אצל כל אחד מהמזלות?

 

גדי

מבט ממוקד וחודרני, רצינות מסוקסת וחדות מחשבה גורמים לכם להיות העגבניה הכי בשלה על המדף. לא פלא שכולם רוצים לתת בכם ביס.

דלי

יש לכם חוש אופנתי שתמיד גורם לכם להראות הכי מגניבים בכל מקום ובין כל התקהלות חברתית שבה אתם נמצאים. הקטע המדליק הוא שזה תמיד נראה שאתם ממש לא מתאמצים כדי להראות ככה, וזו תכונה שאנשים יהרגו כדי לקבל...

דגים

ידיים, כפות רגליים, צוואר אצילי – איברים אלו מושכים את כל העיניים כלפיכם במבט מחוייך שרוצה ללטף אתכם בלי הפסקה. הפנים הרכות שלכם מאפיינות את הרגש העדין והגמיש שלכם, שנראה על תווי הפנים כמו מים ששוטפים אתכם מכף רגל ועד ראש.

טלה

האופי הכובש שלכם מכריז לכל אחד סביבתכם: "אני כאן אז כדאי שתסתכלו עלי!". לא רק זה, אלא שגם יש לכם את מבנה הגוף שיתמוך בפאסון הזה – עצמות לחיים גבוהות, אף סולד ומוטת כתפיים רחבה. אור הזרקורים לא סתם מוצא תמיד את הדמות שלכם להישען עליה.

שור

העיניים הגדולות ומלאות הכוונה שלכם תופסות כל אחד עם המבט עמוק בתוך העיגולים המהפנטים האלה. בנוסף, יש לאנשים נטיה לרצות לחבק אתכם ושתחבקו אותם בחזרה, משהו בנוכחות המרגיעה והמרשימה שעוטפת אתכם.

תאומים

רוח נעורים נצחית, אנרגיות של ילדים צוהלים וחברותיות שלא משאירה אף אחד אדיש אליכם. אתם כל הזמן בתנועה וזה ממכר, לכן אנשים אחרים רוצים להיות בחברתכם ולגלות מה ההפתעה הבאה העומדת בפתח.

סרטן

הרגישות העצומה שלכם מזמנת אליכם אנשים באופן מעורר אמפתיה ונועם. יש לכם את היכולת לתת לאחרים תחושה של רוגע והקשבה, כזו ששמה אתכם בתפקיד המאזין הנצחי.

אריה

זה הכל ברעמה שלכם גורי אריות שכמוכם, לכן תשומת הלב כלפיכם תמיד תהיה באזור הפנים והראש. יש לכם הופעה חיצונית ממגנטת שגורמת לאחרים לא להוריד את העניים מכם, גם אם הם לא רוצים בכך.

בתולה

העיניים השקטות שלכם, מבנה הגוף החזק והאצילי, החיוך המנצח. אנחנו לא באמת צריכים לומר מעבר לזה, כיוון שכל אלה משליכים על האופי האיתן שלכם ועל הנוכחות העצמתית שיש לכם בין אחרים.

מאזניים

ביישנות ומבוכה מתוקה שגורמת לאחרים להיות מהופנטים מהחמידות האופפת אתכם, יחד עם האופי המאוזן ומלא הטוב שלכם. ממש כמו ילדים שרוצים שלכולם סביבם יהיה טוב, ככה הכוח שלכם מוביל אנשים בכיוון שלכם.

עקרב

מלאי אינטנסיביות ועומק שלופת אנשים בגרון, ונעים להם עם זה, גם בין הסדינים. העיניים מלאות העוצמה שלכם מהפנטות את אלו שנתפסים אצלכם בעוקץ, והם פשוט לא יכולים להשתחרר...

קשת

מלאי הומור וגמלוניות מלאת קסם, שמביאה אנשים לרצות להיות סביב הצחוק המתגלגל שלכם והלך הרוח מלא הכיף וההנאה. הפנים המחייכות שלכם והמצח הגבוה מדגישים את הצחוק שתמיד מלווה את הדרך שלכם בחיים.